Objavte svet starostlivosti NIVEA

Hľadám informácie o výrobkoch pre

Hamburg - srdce značky NIVEA

Výhercovia v modrobielom srdci NIVEA

Pozrite sa, ako si výhercovia našej celoročnej súťaže užili trojdenný výlet do Hamburgu.

Predĺžený víkend v Hamburgu očami víťazov

Na výhercu súťaže čaká poznávanie zákulisia značky NIVEA a rozmaznávanie od našich odborníkov v rodnom meste modrobieleho sveta NIVEA, v Hamburgu.

Každý rok pre členov NIVEA klubu pripravujeme veľkú súťaž o nezabudnuteľný zážitok.

Zatiaľ čo tento rok môžete bojovať o neobyčajný deň plný skrášľovacích procedúr, v minulom roku na víťazov s najvyšším počtom klubových bodov čakal výlet do Hamburgu. Práve z tohto nemeckého prístavného mesta značka NIVEA pochádza. Prečítajte si našu krátku reportáž a pusťte sa do zbierania bodov ešte dnes! 

Vo dvojici je vždy veselšie

Hamburg

Preto si výhercovia za Českú a Slovenskú republiku so sebou mohli vziať ešte niekoho sebe blízkeho, s kým si neobyčajný víkend v Hamburgu užili.

Celá výprava sa zoznámila už v lietadle z Viedne. Po príjazde do luxusného hotela Mövenpick na každého účastníka zájazdu čakal uvítací balíček s darčekmi NIVEA vrátane hebučkého županu. Čerešničkou na torte potom bol poukaz na 100 eur do NIVEA Hausu. Ale nepredbiehajme.

dopis

História alebo návšteva NIVEA archívu

V piatok sme sa vypravili do sídla značky NIVEA, kde sme sa v sprievode nemeckého kolegu ponorili do bohatej histórie legendárneho NIVEA krému. Keď sme NIVEA Creme uviedli v roku 1911 na trh, škatuľka mala žltú farbu. Až v roku 1925 sme sa rozhodli zaviesť novší dizajn, a tak sa zrodila modrá škatuľka. Odvtedy sa obal, špecifická vôňa a zamatová štruktúra NIVEA Creme príliš nezmenili. Bolo skvelé listovať šanónmi a prezerať si staré reklamy pre rôzne zahraničné trhy.

Voňavý svet NIVEA plný farieb a relaxu

Zlatým klincom sobotného programu bola návšteva NIVEA Hausu.

Nejde len o voňavý a farebný obchod. Na prvom poschodí nájdete i šikovné masérky, ktoré si vzali našich výhercov súťaže na hodinu do parády. Po príjemnom relaxe v ich rukách mohli potom prepadnúť nákupnej horúčke a využiť nákupné poukážky. Z NIVEA Hausu si všetci odnášali nielen plné tašky kozmetiky, ale tiež plechovú škatuľku s vlastnou fotkou. Ak sa niekedy pozriete do Hamburgu, určite neodchádzajte bez tohto originálneho suveníru!

Putovanie po Hamburgu

Veľkú časť víkendu sme venovali objavovaniu mesta. Z veže kostola svätého Michala máte Hamburg ako na dlani. Nezabudnuteľným zážitkom bol tiež výlet loďou. Nad vodou sa majestátne týčila 110-metrová budova Labskej filharmónie, kam výhercovia tiež zavítali. Nechýbala ani návšteva najväčšieho modelového sveta planéty, Miniatur Wunderland. Na 1300 metroch štvorcových a 13 kilometroch koľajníc sa preháňa 900 vláčikov. Raj pre deti i dospelých.
Víkend utiekol rýchlejšie, než si všetci priali, ale my veríme, že je teraz svet našich milých výhercov bohatší nielen o ich obľúbené produkty NIVEA, ale predovšetkým o spomienky na zvyšok života.

ĎALŠIE INFORMÁCIE NIVEA KLUBU

Prejsť späť na hlavnú stránku NIVEA klubu.