Objavte svet starostlivosti NIVEA

Hľadám informácie o výrobkoch pre

...

Súťažte o hlavnú cenu celoročnej súťaže pre členov NIVEA klubu!

Zbierajte body a vyhrajte neobyčajný deň s NIVEA pre seba i svoju kamarátku

CELOROČNÁ SÚŤAŽ

Celoročná výhra – nechajte sa rozmaznávať NIVEA odborníkmi!

10 x neobyčajný deň s NIVEA

...

Vitajte v našej exkluzívnej súťaži len pre členov NIVEA klubu. Keďže minuloročná celoročná súťaž bola veľmi obľúbená a poctivo ste zbierali body, pripravili sme ďalšie kolo celoročnej súťaže. Rok 2019 bude v znamení súťaží, kvízov a ďalších noviniek, za ktoré budete opäť získavať body. Aby mali všetci rovnaké podmienky, začínajú všetci členovia klubu NIVEA s nulovým bodovým kontom, šancu na výhru tam má naozaj každý!

 

V roku 2019 budeme žrebovať rovno 10 hlavných výhercov, pre ktorých máme pripravený neobyčajný deň so značkou NIVEA. Okrem skrášľovacích procedúr sa môžete tešiť hlavne na konzultácie so špičkovými odborníkmi na starostlivosť o pleť, vlasy a styling alebo fitnes a výživu. Máte tak istotu, že tento deň premení aj vaše všedné zvyky a rituály na lepšie.

A pretože vieme, že dvom sa ťahá lepšie, výhercovia si so sebou môžu priviesť ešte jednu osobu, ktorá všetky skrášľovacie procedúry a konzultácie absolvuje s vami. Je iba na vás, koho zo svojho okolia chcete rozmaznať.

 

Body do celoročnej súťaže môžete zbierať od 18. 3. do 31. 12. 2019. Vyhrávajú súťažiaci s najvyšším počtom bodov. Kompletné pravidlá nájdete tu

Na čo sa môžete tešiť

AKTUÁLNY STAV BODOV

PREHĽAD ZÍSKANÝCH BODOV V ROKU 2019

V tabuľke nájdete prehľad vami doteraz získaných bodov za rok 2019. Pozor, body získané v minulom roku sa do celoročnej súťaže v roku 2019 nezapočítavajú.

Skóre nie je aktualizované automaticky po účasti v súťaži či ohodnotení produktu. Pre pripísanie najnovších bodov, prosím, počkajte pár dní.

AKTUÁLNY ZOSTATOK NA VAŠOM BODOVOM KONTE JE:  0

BONUSOVÉ VÝHRY

Bonusové výhry

Vyhrajte už v priebehu roka. Napríklad aj 3x po sebe!

Aby sme odmenili tých najusilovnejších z vás, prinášame po novom tento rok tiež bonusové výhry. Tie poputujú k tým, ktorí budú mať najvyšší bodový zisk v danom trojmesačnom období. Opäť platí, že losujeme 10 výhercov. Tí od nás dostanú balíček s viac ako desiatkou produktov NIVEA. Okrem vašich najobľúbenejších výrobkov, ako sú micelárne vody, dezodoranty, šampóny či sprchovacie gély, v balíčku nájdete aj NIVEA výrobky pre dané ročné obdobie (v lete napr. opaľovacie krémy, v zime potom výživné telové mlieka pre suchú pokožku). Páni sa samozrejme môžu tešiť na produkty radu NIVEA MEN.

...

Navyše výhra v jednom súťažnom období vás nevylučuje z ďalšieho súťaženia, preto sa skutočne oplatí byť aktívny a útočiť na popredné priečky tabuľky hodnotenia po celý rok!

Obdobia sú rozdelené nasledovne: 18. 3. – 30. 6, 1. 7. – 30. 9. a 1. 10. –31. 12.

Vyhrávajú súťažiaci s najvyšším počtom bodov.

 

*Vyobrazenie výhry je iba ilustračné, zloženie výhier je špecifikované v pravidlách súťaže.

AKO ZBIERAŤ BODY

Ako zbierať body?

Ľahko a rýchlo. Poctivo po celý rok.

...

O výhre nemusíte len snívať. Body môžete získať za účasť v našich vedomostných súťažiach, za záujem o testovanie produktov, za hodnotenie a písanie recenzií produktov na našich webových stránkach alebo za vypĺňanie dotazníkov... Každá z aktivít vám zaberie maximálne niekoľko minút, ktoré sa vám mnohonásobne vrátia v podobe hlavnej alebo bonusovej výhry! Prekonajte pohodlnosť a zabojujte o rozmaznávajúci deň s NIVEA aj „nadupaný“ balíček produktov. Pozrite sa na náš podrobný návod, ako získavať body.

AKTIVITY, ZA KTORÉ PRÁVE MÔŽETE ZBIERAŤ BODY