Dni čistenia pleti

Dni čistenia pleti

Doprajte vašej pleti dokonale jemné čistenie a získajte skvelý darček.
DARČEK K NÁKUPU

Dvojitá radosť zo starostlivosti NIVEA

Zakúpením niektorej z radu Ošetrujúcich micelárnych vôd budete okrem krásnej a zdravej pleti teraz odmenení aj vôňou ovocnej záhrady pre hydratáciu a zvýraznenie vašich pier. Práve teraz pri každej Ošetrujúcej micelárnej vode 200 ml nájdete Labello Tónovací balzam na pery alebo pri každej Ošetrujúcej micelárnej vode 400 ml Labello Intenzívna starostlivosť na pery ako darček. Ak k Micelárnym čistiacim pleťovým obrúskom dostanete zadarmo jedno balenie navyše. Tieto špeciálne balenia s darčekom budú pre vás pripravené vo vybraných predajniach do vypredania zásob.
KDE NAKÚPIŤ

Kde môžete nakúpiť

V ponuke v obchodoch vybraných reťazcov, napr. 101 Drogerie, Kaufland, Metro, Notino.
Ponuka platí do vypredania zásob.

Zabudnite na suché a rozpraskané pery! Doprajte im starostlivosť, ktorú si zaslúžia. Ošetrujúce zloženie Labello Balzamov na pery zaistí vašim perám potrebnú hydratáciu i spoľahlivú ochranu a pokožka pier zostane zamatovo hebká a vláčna. Labello Tónovacie balzamy navyše obsahujú farebné pigmenty, ktoré prepožičajú vašim perám jemné sfarbenie a oslnivý lesk.

Objavte dokonalý odličovací a čistiaci prípravok, ktorý účinne odstraňuje nečistoty a zároveň je šetrný k pleti! Vďaka technológii micel pritiahnete ako magnet každodenné nečistoty, mastné čiastočky i stopy mejkapu. Stačí si len vybrať micelárnu vodu pre váš typ pleti. Vyskúšajte aj čistenie pleti pomocou micelárnych obrúskov, ktoré sú ideálne na cesty alebo kabelky.

SPRIEVODCA ČISTENÍM PLETI

Ste mačka alebo rybka?

Najskôr už dávno viete, či ste sova alebo škovránok. Spoznáte však, či ste mačka alebo rybka? A ako to všetko súvisí s čistením pleti? Vyskúšajte sprievodcu čistením pleti NIVEA a zistite, či ste na jednej vlne skôr s mačkou, ktorá príliš nemiluje vodu a radšej sa odličujete tampónom. Alebo ste ako ryba a bez vody sa jednoducho neodlíčite. Rýchly test vám ukáže osobné odporúčanie, ako a aké výrobky zaistia dokonalú čistotu práve vašej pleti.
Chcem vyskúšať test