Objavte svet starostlivosti NIVEA

Hľadám informácie o výrobkoch pre

súťaž

VEĽKÝ JARNÝ KVÍZ

ODPOVEDZTE SPRÁVNE NA SÚŤAŽNÉ OTÁZKY V PRVOM KOLE VEĽKEJ CELOROČNEJ SÚŤAŽE, ZBIERAJTE BODY A SÚŤAŽTE O HLAVNÚ CENU - ZÁJAZD DO HAMBURGU!

CELOROČNÁ SÚŤAŽ PRE ČLENOV NIVEA KLUBU

VEĽKÁ CELOROČNÁ SÚŤAŽ

ALEBO ZAŽITE NIVEA SVET NA VLASTNEJ KOŽI
Jar, leto, jeseň, zima – 4 ročné obdobia, 4 kvízy, 4 rôzne výhry a zakaždým šanca zbierať body do celoročnej súťaže o dobrodružnú cestu do Hamburgu. Teraz sa môžete zúčastniť prvého kola celoročnej súťaže - Veľkého jarného kvízu.
1. KOLO

1. KOLO - VEĽKÝ JARNÝ KVÍZ

Stačí správne odpovedať na 5 kvízových otázok a body sú vaše! Za správne odpovede na všetky otázky nazbierate body, ktoré vám pomôžu priblížiť sa hlavnej výhre, ktorou je modrobiele dobrodružstvo do Hamburgu – srdca značky NIVEA. Dáme vám vedieť prostredníctvom e-mailu, či ste odpovedali správne na všetky otázky. Ak sa vám to nepodarí na prvý pokus, nevadí. Máte neobmedzené množstvo pokusov na správne odpovede, takže šance na výhru sú vysoké. :-)

Za čo všetko zbierate body a koľko? Pozrite sa tu.

Úplné pravidlá celoročnej súťaže nájdete tu.
REGISTRAČNÝ FORMULÁR

ODPOVEDZTE SPRÁVNE NA SÚŤAŽNÉ OTÁZKY A ZÍSKAJTE BODY

Ste členom NIVEA klubu? Prihláste sa do svojho účtu a uľahčíte si tak vypĺňanie registračného formulára.
*Povinný údaj
HAMBURG

SÚŤAŽTE O NEZABUDNUTEĽNÚ CESTU DO HAMBURGU

NIVEA

Na čo sa môžete tešiť?

  • Výhra čaká na 2 osoby – môžete so sebou vziať najlepšiu kamarátku alebo jednoducho niekoho blízkeho, s kým si užijete nezabudnuteľné dni v Hamburgu, samotnom srdci značky NIVEA. 
  • Navštívite historický archív značky NIVEA v centrále našej spoločnosti, kde uvidíte nielen historické produkty, ale tiež historické reklamné materiály. 
  • Navštívite oddelenie výskumu a vývoja v našej centrále, kde sa dozviete viac o vzniku nových i tradičných kozmetických produktoch. 
  • Získate zadarmo poukážku na nákup produktov NIVEA do legendárneho značkového obchodu NIVEA Haus. 
  • V NIVEA Haus vás budú zadarmo rozmaznávať našu odborníci na kozmetické ošetrenie či masáže. 
  • Zaistíme vám ubytovanie v hoteli a cestu tam aj späť. Postaráme sa o vaše pohodlie a zaistíme nezabudnuteľné zážitky.
EXPERTNÝ MICELÁRNY RAD

NOVINKA - EXPERTNÝ MICELÁRNY RAD

NIVEA prichádza na trh s novým Expertným micelárnym radom odličovačov mejkapu s výťažkami z čierneho čaju. Máte rada výrazné líčenie a nebojíte sa vybočiť z davu? Čiernych očných liniek i nestierateľného rúžu vás kedykoľvek pohodlne zbaví nový Expertný micelárny rad NIVEA. Hravo si poradí s dlhotrvajúcim i vodoodolným mejkapom.


expertný rad