Objavte svet starostlivosti NIVEA

Hľadám informácie o výrobkoch pre

Veľký jesenný kvíz

VEĽKÝ JESENNÝ KVÍZ

JE TU UŽ TRETIE KOLO KVÍZU! ODPOVEDZTE SPRÁVNE NA SÚŤAŽNÉ OTÁZKY A ZBIERAJTE BODY DO SÚŤAŽE O VÍKEND PLNÝ NIVEA ZÁŽITKOV V HAMBURGU!

O SÚŤAŽI

VEĽKÁ CELOROČNÁ SÚŤAŽ
ALEBO ZAŽITE NIVEA SVET NA VLASTNEJ KOŽI

Jar, leto, jeseň, zima – 4 ročné obdobia, 4 kvízy, 4 rôzne výhry a vždy šanca zbierať body do celoročnej súťaže o dobrodružnú cestu do Hamburgu. Teraz štartuje tretie kolo - veľký jesenný kvíz. O akú výhru budete súťažiť, je len na vašom rozhodnutí. Môžete hrať bez záväzkov alebo sa stať členom NIVEA klubu a hrať tak o exkluzívnejšie výhry. Pozrite sa sami, čo všetko môžete ako člen klubu získať.

3. KOLO

3. kolo – Veľký jesenný kvíz

Odpovedzte správne na 5 kvízových otázok a body budú vaše! Dáme vám vedieť prostredníctvom e-mailu, či ste odpovedali správne na všetky otázky. Ak sa vám to nepodarí na prvý pokus, nevadí. Máte neobmedzené množstvo pokusov na správne odpovede, takže šance na výhru sú opäť vysoké.

REGISTRAČNÝ FORMULÁR

ODPOVEDZTE SPRÁVNE NA KVÍZOVÉ OTÁZKY A VYHRAJTE

Ste členom NIVEA klubu? Prihláste sa do svojho účtu a uľahčíte si tak vypĺňanie registračného formulára.

*Povinný údaj
HAMBURG

SÚŤAŽTE O NEZABUDNUTEĽNÚ CESTU DO HAMBURGU

NIVEA haus

Na čo sa môžete tešiť?

  • Výhra čaká na 2 osoby – môžete so sebou vziať najlepšiu kamarátku alebo prosto niekoho blízkeho, s kým si užijete nezabudnuteľné dni v Hamburgu, samotnom srdci značky NIVEA.
  • Navštívite historický archív značky NIVEA v centrále našej spoločnosti, kde uvidíte nielen historické produkty, ale tiež historické reklamné materiály. 
  • Navštívite oddelenie výskumu a vývoja v našej centrále, kde sa dozviete viac o vzniku nových i tradičných kozmetických produktov. 
  • Získate zadarmo poukážku na nákup produktov NIVEA do legendárneho značkového obchodu NIVEA Haus. 
  • V NIVEA Haus vás budú zadarmo rozmaznávať naši odborníci na kozmetické ošetrenie či masáže. 
  • Zaistíme vám ubytovanie v hoteli a cestu tam i späť. Postaráme sa o vaše pohodlie a zaistíme nezabudnuteľné zážitky.
NIVEA KLUB

EŠTE STE SA NEZÚČASTNILI JARNÉHO A LETNÉHO KVÍZU?

Ak ste členom NIVEA klubu a ešte ste neodpovedali správne na otázky z jarného a letného kvízu – odpovedzte teraz. Body do celoročnej súťaže môžete zbierať i spätne. Nenechajte si uniknúť šancu nazbierať body a vyhrať tak zájazd do Hamburgu.

VEĽKÝ JARNÝ KVÍZ

veľký jarný kvíz

VEĽKÝ LETNÝ KVÍZ

veľký letný kvíz