Objavte svet starostlivosti NIVEA

Hľadám informácie o výrobkoch pre

header q10 soutez

NIVEA 10-dňová výzva – prekonajte sami seba!

Dostaňte sa s nami do formy a vyhrajte bohatý balíček s produktmi NIVEA Q10

Spevnite svoju vôľu, telo i pokožku s radom Q10

...

Chcete sa po zime trochu zahriať a spevniť, ale chýba vám prvý impulz, ktorý by vás vyburcoval k akcii? Zapojte sa do našej 10-dňovej výzvy! V tej nechýbajú efektívne cviky na krajšie stehná, brucho a zadoček, chytré tipy na obohatenie vášho jedálneho lístka a hlavne možnosť získať zadarmo balíček spevňujúcej telovej starostlivosti NIVEA Q10!

Balíček čaká na 50 vyžrebovaných súťažiacich, ktorí vyplnia registračný formulár a vrhnú sa na cvičenie ešte dnes. Tú najcennejšiu výhru však môžeme sľúbiť každému z vás – endorfíny vyplavené pri športe a spevnenú postavu, ktorá vám zdvihne sebavedomie.

Súťaž prebieha do 15. 4. 2019. Úplné pravidlá nájdete tu.

 

Podporte účinky cvičenia správnou starostlivosťou

...

Znásobte účinky pravidelného cvičenia. Zamerajte sa na problematické partie a rozlúčte sa s nedokonalou pokožkou. V boji s pomarančovou kožou vám pomôžu prípravky z radu NIVEA Q10 s vysokým obsahom koenzýmu Q10 a vitamínom C. Znateľne zvyšujú pevnosť a pružnosť pokožky, čo spoznáte už za 10 dní. Navyše po mesiaci používania sú viditeľne redukované vonkajšie prejavy celulitídy. Všetky telové prípravky NIVEA Q10 sa okamžite vstrebávajú a pokožku nabíjajú energiou.

...

Registračný formulár

Vyhrajte balíček spevňujúcej starostlivosti

V našej súťaži môžete zadarmo získať jeden z 50 balíčkov plných prípravkov na spevnenie pokožky a darčeka navyše v podobe superpotravín. Stačí sa zaregistrovať do súťaže tým, že vyplníte registračný formulár a poctivo cvičiť. Uvidíte, že sa vaše úsilie oplatí!
Zapojiť sa môžete až do 15. 4. 2019.
*Povinný údaj

Nečakajte na zajtrajšok, začnite s cvičením HNEĎ!

...

Ako zatočiť s lenivosťou a výhovorkami? Nečakane rýchlou (re)akciou. Vypnite si zvonenia na telefóne, prezlečte sa do športového oblečenia a pozrite sa, aké cviky sme si pre vás pripravili na prvý deň výzvy.

Objavte silu superpotravín!

K cvičeniu a starostlivosti o telo patrí tiež správny jedálny lístok. Obohaťte si ho potravinami, ktoré sú nielen chutné, ale aj telu prospešné. Viete, čo má spoločné špenát, zázvor a kustovnica čínska? Patria do kategórie takzvaných superfoods – teda vysoko kvalitných potravín s vysokým obsahom vitamínov, minerálnych látok, antioxidantov alebo vlákniny.

Počas výzvy vám poradíme, na aké potraviny sa zamerať.

...