Objavte svet starostlivosti NIVEA

Hľadám informácie o výrobkoch pre

Naturally good

Vyhrajte balíček 4 produktov z nového vegánskeho radu Naturally Good!

Exkluzívne pre členov NIVEA klubu: súťaž o 100 balíčkov a 15 bodov do celoročnej súťaže.

SÚŤAŽ

Otestujte zadarmo nový rad starostlivosti o pleť Naturally Good s 99 %* ingrediencií prírodného pôvodu

Dnešná uponáhľaná doba má veľa pozitív, ale bohužiaľ, prináša tiež mnoho negatív. Táto doba je plná stresu, nezdravého životného štýlu, chemických náhrad a povzbudzovačov i nedostatku času na seba samého. My v NIVEA sme sa rozhodli to aspoň trochu obmedziť.

Pripojte sa k nám, zvoľnite a načerpajte energiu z prírody!

Prinášame nový rad starostlivosti o pleť NIVEA Naturally Good, ktorý z 99 %* tvoria ingrediencie prírodného pôvodu. Spoľahnite sa na silu bio aloe vera, bio zeleného čaju, jojobového alebo arganového oleja. Tieto látky zabezpečia vašej pleti nevyhnutnú starostlivosť, krásne ju regenerujú a podporia jej prirodzenú krásu. Zverte sa s nami do rúk prírody a uvidíte, že nebudete ľutovať! Viac informácií o novom produktovom rade sa dozviete tu.

Exkluzívne pre členov NIVEA klubu sme pripravili súťaž, v ktorej môže 100 z vás vyhrať celý rad noviniek! Stačí vyplniť registračný formulár a tešiť sa na výherný balíček, ktorý obsahuje celý produktový rad Naturally Good – Rozjasňujúci denný krém, Regeneračný nočný krém, Čistiacu pleťovú vodu i Čistiace pleťové mlieko

 

Okrem šance na výhru samotných produktov účasťou v súťaži automaticky získate i 15 bodov do klubovej súťaže o lákavé ceny. O akú výhru hráme v júni, zistíte tu.

 

Súťaž o rad Naturally Good trvá od 1. 6. do 30. 6. 2020, pravidlá súťaže nájdete tu.

 

* Čistiaca pleťová voda NATURALLY GOOD obsahuje 98 % ingrediencií prírodného pôvodu, ostatné produkty z radu obsahujú 99 % ingrediencií prírodného pôvodu.

REGISTRÁCIA

REGISTRAČNÝ FORMULÁR

Ak ste členom NIVEA klubu, stačí sa ešte pred vyplnením formulára prihlásiť do vášho členského účtu.

Ak ešte nie ste členom NIVEA klubu, registrujte sa jednoducho tu a súťažte.

*Povinný údaj

NOVÝ PRÍRODNÝ RAD STAROSTLIVOSTI O PLEŤ NATURALLY GOOD