Objavte svet starostlivosti NIVEA

Hľadám informácie o výrobkoch pre

Nechajte svoje vlasy žiariť

HAIRMILK NATURAL SHINE: Pre prirodzene lesklé a zdravé vlasy

Doprajte im starostlivosť. Dajte im voľnosť.

Unavené vlasy bez lesku? Nechajte svoje vlasy žiariť vďaka novému radu NIVEA Natural Shine Hairmilk. Zistite, aké jednoduché je svojim vlasom dopriať to, čo potrebujú.
NOVINKA HAIRMILK NATURAL SHINE

ZDRAVÉ VLASY SÚ KRÁSNE VLASY

NEŽNÁ STAROSTLIVOSŤ MLIEKA A HEBKOSŤ HODVÁBU

Unavené vlasy bez lesku a sily často trpia nedostatkom hydratácie. Bývajú drsné na dotyk a netvoria jednotnú líniu. Preto nedokážu odrážať svetlo, a tak vytvárať dokonale prirodzené odlesky. Našťastie je tu prvá pomoc! Nechajte svoje vlasy žiariť s novým radom vlasovej kozmetiky od NIVEA. Nájdete v nej šampón, kondicionér a dve bezoplachové špeciality: bezoplachový balzam pre zvýraznenie vlnitých vlasov a uhladzujúci bezoplachový kondicionér v spreji pre prirodzený lesk rovných vlasov. Vďaka NIVEA Hairmilk Natural Shine budú vaše vlasy plné lesku a vitality, či už sú rovné, alebo kučeravé. Pomocou produktov vytvorených na mieru rôznym typom vlasov bude vaša hriva krásne odrážať svetlo namiesto toho, aby ho kvôli nesúvislej štruktúre povrchu vlasu pohlcovala.

Zloženie s prírodne získanými mliečnymi a hodvábnymi proteínmi a Eucerit chráni a regeneruje každý vlas nielen na povrchu, ale aj vo vnútri, aby vaše vlasy opäť získali svoju zdravú krásu a prirodzený lesk. Budú hydratované, zdravšie a hodvábne hladké. Nechajte svoje vlasy opäť žiariť.

Začnite s nami pracovať na krajších a zdravších vlasoch, a rozlúčte sa s matnými, unavenými prameňmi drsnými na dotyk. Krásne vlasy môžete mať aj vy!

rad Hairmilk natural shine

JEMNÁ STAROSTLIVOSŤ

NIVEA HAIRMILK SHINE: PRE ZDRAVÚ KRÁSU A PRIRODZENÝ LESK VLASOV

Vyskúšajte nežný dotyk účinného zloženia a začnite svoju vlasovú premenu s NIVEA ešte dnes.

OŠETRUJÚCI ŠAMPÓN A KONDICIONÉR

NIVEA Ošetrujúci šampón Hairmilk Natural Shine spolu s kondicionérom intenzívne hydratujú matné, unavené vlasy bez lesku a navracajú im ich prirodzený lesk a zdravie. Zloženie s prírodne získanými mliečnymi a hodvábnymi proteínmi vlasy regeneruje a posilňuje zvnútra. Zároveň uhladzuje povrch vlasu, aby bol pevný a hladký. Vďaka tomu sú všetky časti každého vlasu ošetrené a na svetlo reagujú tak, ako by mali – prirodzenými odleskami v zdravých a krásnych vlasoch. Sila mliečnych a hodvábnych proteínov spolu s Euceritom pôsobí dlhodobo, a tak zaistí výsledok, ktorý trvá ešte dlho po pravidelnom používaní šampónu a kondicionéru.

UHLADZUJÚCI BEZOPLACHOVÝ KONDICIONÉR PRE ROVNÉ VLASY BEZ LESKU

Prirodzený lesk a jednoduché použitie. NIVEA Uhladzujúci bezoplachový kondicionér Hairmilk Shine v spreji si zamilujete. Aplikujte do uterákom vysušených alebo suchých vlasov a vaše vlasy razom premení na vodopád hebkosti a odleskov svetiel. A čo všetko tento malý pomocník zaistí?

  • uľahčuje rozčesávanie
  • chráni účes proti počasiu a ďalším vonkajším vplyvom
  • zabraňuje krepovateniu
  • chráni vlasy pred horúčavou

VÝRAZNÉ, TVAROVANÉ A LESKLÉ VLNY. VĎAKA BEZOPLACHOVÉMU BALZAMU

NIVEA Balzam pre zvýraznenie vlnitých vlasov premení váš účes na „princeznovsky“ uhladené kučery, ktoré nerozhádže ani vlhké počasie. Balzam hĺbkovo ošetruje a hydratuje vlnité vlasy a dodá im prirodzený lesk. Jednoducho a v priebehu chvíľky vmasírujte do uterákom vysušených alebo suchých vlasov. Čo balzam ešte zvládne?

  • uľahčuje rozčesávanie aj veľmi kučeravých vlasov
  • účinkuje bez ohľadu na počasie (napríklad vlhkosť vzduchu)
  • pôsobí proti krepovateniu
  • chráni pred horúčavou
NIVEA TIPY

NAŠTARTUJTE ZDRAVÝ ŽIVOTNÝ ŠTÝL – PREBUĎTE SVOJE VLASY K ŽIVOTU

Krásne vlasy plné lesku a zdravia vám dovolia zažiariť

Neexistuje azda lepší pocit, než zájsť svojimi prstami do čerstvo umytých hodvábne hebkých a zdravých vlasov. Niekedy ale počasie, fény, žehličky na vlasy a ďalšie stresové faktory spôsobia, že tento pocit zmizne. Namiesto toho sa dostavia suché a matné pramene, ktoré pôsobia mdlo a nevýrazne.

Ale nezúfajte. Pod kontrolu svoje vlasy ľahko dostanete bez ohľadu na ich typ. Stačí sa zamerať na zdravý životný štýl a každodennú starostlivosť o vlasy. Veď zdravé a krásne vlasy sú viac než len ozdoba. Znamenajú tiež sebavedomie a sebaistotu. Či už máte kučery, alebo dlhé a splývavé vlasy, alebo rady nosíte elegantný drdol, obnovenie prirodzeného lesku zaistí neprehliadnuteľne krásny účes, ktorý vybočí z davu. Prijmite svoju prirodzenú krásu. Stačí si veriť a mať odvahu na zmenu!

Zdravý životný štýl: Pretože vlasy potrebujú zmenu aj zvnútra

Recept na krásne vlasy sa skladá z dvoch krokov. Tým prvým je vonkajšia starostlivosť o vlasy – sem patrí napríklad výber správneho šampónu alebo pravidelné používanie kondicionérov a balzamov. Rovnako dôležitá je však starostlivosť „zvnútra“. Ak svojim vlasom poskytnete pestrú stravu a zároveň budete telo udržiavať v kondícii pravidelným pohybom, zlepší sa nielen kvalita vašich vlasov. A táto odmena už za tú námahu stojí!

Okrem toho je tiež dôležité vyspať sa do krásy. Výdatný spánok totiž umožní folikulom (teda tkanivu, z ktorého vlas vyrastá) regenerovať a dodať vlasu potrebnú výživu. Viete, že kvalitu vlasov ovplyvňuje aj vaša nálada? Vyhnite sa preto stresu a doprajte si pokoj a odpočinok. Poďakujú vám nielen vaše vlasy.

DÔKAZ MIESTO SĽUBOV

VIETE, PREČO JE NOVÝ RAD HAIRMILK SHINE TAKÝ ÚČINNÝ? TU JE ODPOVEĎ!

REGENERÁCIA A STAROSTLIVOSŤ VERZUS PRIRODZENÝ LESK A ZDRAVIE: KTORÝ RAD ZVOLIŤ?

Hoci všetky šampóny a kondicionéry HAIRMILK pochádzajú z jednej rodiny, sú medzi nimi rozdiely, ktoré ovplyvňujú výsledný efekt. Modrý rad Hairmilk je vhodný pre regeneráciu suchých a poškodených vlasov. Štruktúru každého vlasu obnoví bez toho, aby ho zaťažil, a váš účes bude pružný a plný života.

Nový rad Hairmilk Natural Shine bol vytvorený špeciálne pre matné, unavené vlasy bez lesku, ktoré nie sú poškodené, ale zato vyžadujú intenzívnu hydratáciu. Dobre hydratované a zdravé vlasy majú hladký povrch, a tak odrážajú okolité svetlo. Nám sa potom zdajú lesklé a žiarivé. Presne také, aké majú zdravé a krásne vlasy byť.

SILA PRÍRODNE ZÍSKANÝCH MLIEČNYCH A HODVÁBNYCH PROTEÍNOV

Prírodné mliečne bielkoviny spolu s Euceritom hydratujú vlasy natoľko intenzívne, že účes žiari zdravím aj v zlom počasí, keď je vo vzduchu vlhko. Rovnako dobre toto zloženie funguje aj v horúcich letných dňoch, keď hĺbková hydratácia zaistí lesk dokonca aj unaveným a suchým končekom.

Hodvábne proteíny sú zase známe svojimi schopnosťami uhladiť a zaceliť štruktúru vlasu. Spolu s výživným olejom potom vyrovnajú a vyhladia každé vlasové vlákno. Vďaka tomu sa svetlo od vlasov odrazí a celý účes sa krásne leskne a prirodzene žiari!

BEZOPLACHOVÝ KONDICIONÉR ALEBO BALZAM? VYBERTE SI TEN PRE SVOJ TYP VLASOV:

Rovné i vlnité vlasy potrebujú špecifickú starostlivosť aj odlišné zloženie vlasovej kozmetiky. Vyvinuli sme dva špeciálne produkty, ktoré si poradia aj s rovnými, aj s mierne vlnitými a kučeravými vlasmi.

Jemný uhladzujúci bezoplachový kondicionér Hairmilk Shine v spreji dodá tú správnu starostlivosť rovným vlasom s tendenciou krepovatieť a vlasy dlhodobo uhladí bez zaťaženia. Pre prirodzene lesklé a hodvábne hladké vlasy.

Pre kučeravé a vlnité vlasy sa naopak hodí bezoplachový balzam pre zvýraznenie jednotlivých prameňov. Ten zjednotí povrch vlasov a definuje jednotlivé vlny do tvaru, ktorý si prajete. A to najlepšie? Jeho účinky vydržia aj pri veľmi zlom počasí.

Či už sú vaše vlasy rovné alebo kučeravé, jedno je isté. Vďaka radu Hairmilk Natural Shine budú prirodzene lesklé a zdravé.

Objavte viac NIVEA tipov pre krásne a zdravé vlasy. Pripravili sme pre vás osvedčené rady, ako na starostlivosť o vašu hrivu.
 

JEDNODUCHÉ TRENDY ÚČESY PRE DLHÉ A POLODLHÉ VLASY

Vykúzlite si sama účes ako od kaderníka s video návodmi na účesy, zn. ľahko, rýchlo a elegantne!

lookbook

Romantický hippie účes alebo elegantný drdol do práce. Či už máte dlhé vlasy, polodlhý účes alebo krátky zostrih, máme pre vás tipy na účesy, ktoré vďaka našim videám zvládnete hravo a za pár chvíľ.

Odporúčania a tipy od NIVEA