Modrá starostlivosť pre celú rodinu

Modrá starostlivosť NIVEA

To najlepšie pre vašu pleť i pokožku.
Ošetrujú, hydratujú a jemne voňajú. Vyberte si z modrého radu výrobkov NIVEA. Všetko na čistenie pleti, telové mlieka, mydlá i sprchové gély. Stavte na kvalitu od značky NIVEA.
MODRÁ STAROSTLIVOSŤ

Modrá starostlivosť NIVEA – to najlepšie pre vašu pleť i pokožku

Modrá je farbou istoty a dôvery. A modrá je aj synonymom pre najlepšiu starostlivosť, ktorú si môžete dopriať. Vyberte si z rodiny modrých výrobkov NIVEA – čistiaci pleťový krém, ošetrujúce telové mlieka, spoľahlivé antiperspiranty alebo krémové sprchové gély.
Všetky „modré“ výrobky sú symbolom toho najlepšieho, čo NIVEA ponúka. Voňajú rovnako ako originálny NIVEA Creme – jemne a nevtieravo. Maximálne ošetrujú vašu pleť – hydratujú ju a vyživujú. Sú viac než len kozmetikou – sú možnosťou, ako svoju pleť rozmaznávať.
ČISTENIE PLETI

To najlepšie na čistenie pleti

Neodlíčená a nečistá pleť rýchlejšie starne, je sivastá a pôsobí unavene. Premeňte čistenie pleti na príjemný rituál, ktorý bude prvým krokom k zdravej a žiarivej pokožke. Pomôžu vám:
Viac o rade
VÝROBKY

MODRÁ STAROSTLIVOSŤ I PRE MUŽOV

STAROSTLIVOSŤ O RUKY

Starostlivosť o ruky s NIVEA Creme Care

Ruky sú vaša vizitka. Ich pokožka je rovnako citlivá ako pleť vašej tváre, ale omnoho viac ju zaťažujete. Navyše je pokožka na rukách veľmi tenká, s minimom tukového tkaniva,  má sklony k vysúšaniu a rýchlejšie starne. Vaše ruky si preto zaslúžia pozornosť. Doprajte im intenzívnu starostlivosť! Krémové mydlá Creme Care obsahujú provitamíny, ošetrujúce oleje a unikátnu vôňu originálneho krému NIVEA. V ponuke sú v tekutej i tuhej podobe.
STAROSTLIVOSŤ O TELO

Starostlivosť o pokožku sa začína už v sprche

I sprchovanie vašu pleť vysušuje! A najmä potom horúca sprcha. Siahnite preto po výrobkoch, ktoré vašu pokožku budú ošetrovať, hydratovať a rozmaznávať ju. Krémový sprchový gél Creme Care obohatený o provitamíny a jedinečné ošetrujúce oleje krému NIVEA zanechá vašu pokožku jemnejšiu a vláčnejšiu, zatiaľ čo jemná vôňa krému NIVEA poteší a podmaní si vaše zmysly.

ROZMAZNÁVAJTE SA: TELOVÉ MLIEKA I PRE SUCHÚ PLEŤ

Trápi vás veľmi suchá pokožka? Už nemusí. Výživné telové mlieko Body Milk má bohaté krémové zloženie s mandľovým olejom a vitamínom E, ktoré i veľmi suchú pokožku intenzívne vyživuje, podporuje jej prirodzenú hydratáciu a znateľne redukuje jej drsnosť. Ak hľadáte ideálne telové mlieko pre suchú pokožku, je NIVEA modré telové mlieko tou pravou voľbou.

Ak chcete ušetriť čas, použite ešte v sprche Výživné telové mlieko do sprchy s mandľovým olejom a vitamínom E. Vašej pokožke tak dodáte všetku starostlivosť a vy sa po osušení uterákom môžete okamžite obliecť, pretože žiadny lepivý pocit skrátka nehrozí. Počas minútky máte jednoducho hotovo!

ANTIPERSPIRANTY

Spoľahlivá ochrana proti poteniu s unikátnou vôňou a starostlivosťou

Zahaľte sa do jemnej a nežnej vône NIVEA Creme od hlavy až po päty! 

Ošetrujúce antiperspiranty z „modrého“ radu Protect & Care neobsahujú alkohol a sú mimoriadne šetrné k pokožke podpazušia. Zároveň zaisťujú účinnú ochranu proti poteniu a zápachu potu až po 48 hodín. Vyberte si jeden z troch variantov: sprej, tuhý alebo guľôčkový antiperspirant.