Objavte svet starostlivosti NIVEA

Hľadám informácie o výrobkoch pre

hairmilk-regeneračný-bezoplachový-kondicionér

7 a viac účinkov

Pre rýchlu regeneráciu každej hrúbky vlasov.

NIVEA Regeneračný bezoplachový kondicionér Hairmilk 7plus prináša mnohonásobné riešenie pre všetky potreby suchých, poškodených vlasov bez toho, aby ich zaťažoval. Zodpovedá každej hrúbke vlasov - jemné alebo normálne - pre vlasy, ktoré sú rýchlo pružné a krásne.
Účinky

7 a viac účinkov pre rýchlu regeneráciu vašich vlasov

NIVEA Regeneračný bezoplachový kondicionér Hairmilk 7plus prináša vašim vlasom rýchlu regeneračnú starostlivosť. Regeneruje každý vlas a prepožičiava vlasom lesk a objem.
Výhody

Zregenerované a krásne vlasy

Bezoplachové kondicionéry 7 plus NIVEA

Rýchla regenerácia pre jemné alebo normálne vlasy

Mnoho žien so suchými a poškodenými vlasmi očakáva, že im výrobky každodennej vlasovej starostlivosti prinesú okrem regenerácie ďalšie účinky pre krásu ich vlasov. NIVEA Regeneračný bezoplachový kondicionér Hairmilk 7plus regeneruje bez zaťažovania, zároveň aj vlasy do hĺbky ošetruje, uľahčuje rozčesávanie, posilňuje, chráni pred teplom a dodáva objem a lesk. Jeho ľahké zloženie možno aplikovať na suché alebo vlhké vlasy a nie je potrebné ho oplachovať. Ideálna aplikácia po použití šampónu alebo pred úpravou účesu. Vaše vlasy sú zregenerované a jednoducho krásne – plné objemu, lesku a pružnosti.
Výrobkový rad

Vaše vlasy si zaslúžia starostlivosť šitú na mieru

3 TRIKY PRE KRÁSNE A ŽIARIVÉ VLASY