Objavte svet starostlivosti NIVEA

Hľadám informácie o výrobkoch pre

Novinka - micelárné šampóny NIVEA

NOVINKA: Micelárne šampóny NIVEA

Extra jemné umývanie vlasov pre každý deň! 100 % šetrné k vlasovej pokožke!

Video o výrobkoch

Objavte kúzlo micelárnych šampónov NIVEA

Prečo sú micelárne šampóny NIVEA také úžasné? Šampóny s micelárnou technológiou majú účinné a zároveň jemne ošetrujúce zloženie, vďaka ktorému zostanú vaše vlasy žiarivé a čisté bez poškodenia vlasovej pokožky.

Doprajte svojim vlasom dôkladné, ale jemné čistenie s novým NIVEA micelárnym šampónom bez silikónov s výťažkami z lekna alebo medovky.
Výrobky
Micelárné šampóny NIVEA

Micelárne šampóny od NIVEA

Micelárne šampóny NIVEA vaše vlasy dôkladne zbavujú nečistôt a poskytujú im dlhotrvajúcu sviežosť. Tieto ošetrujúce výrobky s micelárnymi čistiacimi zložkami a výťažkom z medovky citrónovej alebo z lekna neobsahujú silikóny a sú vhodné pre pravidelnú každodennú starostlivosť o vaše vlasy aj citlivú pokožku hlavy.
Viac o výrobku

Micelárne šampóny od NIVEA

Obávate sa, že každodenné umývanie vašim vlasom škodí? Teraz už nemusíte! Osviežujúce a Posilňujúce micelárne šampóny NIVEA jemne, ale dôkladne zbavujú vaše vlasy nečistôt a ošetrujú váš špecifický typ vlasovej pokožky. Vyberte si zloženie, ktoré vám najlepšie vyhovuje.

NIVEA Posilňujúci micelárny šampón

OBJAVTE POSILŇUJÚCI MICELÁRNY ŠAMPÓN NIVEA

Ak máte lámavé vlasy a skôr citlivú vlasovú pokožku, je pre vás ideálny Posilňujúci micelárny šampón NIVEA. Poskytuje veľmi jemné čistenie, vaše vlasy hydratuje a zlepšuje ich elasticitu. Vlasová pokožka zostáva vyvážená a zdravá. Príjemná vôňa vám pripomenie arómu krehkých a exotických lekien – táto vodná rastlina sa vyznačuje svojou krásou a jedinečnou vôňou. Rozmaznávajte svoje vlasy každý deň!

OBJAVTE OSVIEŽUJÚCI MICELÁRNY ŠAMPÓN NIVEA

Osviežujúci micelárny šampón NIVEA pre mastné vlasy pomocou micel dôkladne čistí vaše vlasy aj vlasovú pokožku. Zloženie neobsahuje silikóny, nedráždi pokožku hlavy a zanecháva vaše vlasy na dotyk i na pohľad svieže a hodvábne po celý deň. Môžete ho používať pre vašu každodennú starostlivosť o vlasy a užívať si dlhotrvajúcu sviežosť!

NIVEA Osviežujúci micelárny šampón

Ako fungujú

Tajomstvo úspechu micelárnych šampónov

Nie je tajomstvom, že šampóny NIVEA s micelami zaručujú dôkladné čistenie a vysokú účinnosť. Tajomstvo spočíva v princípe, akým táto mikroskopická molekulárna štruktúra umožňuje čistiť vaše vlasy a vlasovú pokožku bez toho, aby ich pri každodennom použití vysušovala alebo zanechávala nepríjemný pocit. Prečítajte si viac o micelárnom šampóne a jeho účinkoch.

NOVINKA: Micelárne šampóny NIVEA

Odporúčame

NOVINKA: Micelárne šampóny NIVEA