Objavte svet starostlivosti NIVEA

Hľadám informácie o výrobkoch pre

Užite si skutočnú letnú atmosféru s #NIVEASUMMERVIBES

Leto je konečne tu!

Hľadáte inšpiráciu na dokonalý letný outfit, letné účesy, ktoré dozdobíte kvetmi, alebo tipy na nezabudnuteľnú letnú párty? Už nehľadajte. Práve ste všetko našli!
Móda, styling & outfity

Inšpirované letným slnkom

Všetko, čo potrebujete k perfektnému letu

Tá pravá letná atmosféra s #NIVEASUMMERVIBES

Ahoj, leto! Užite si najlepšiu časť roka s NIVEA. Pripravili sme pre vás zábavných letných sprievodcov. Prečo? Pretože leto je o zábave a užívaní si života! Premeňte tohtoročné leto na nezabudnuteľnú jazdu. Dáme vám tipy na skvelé záhradné párty, vrátane návodov na originálne záhradné dekorácie. Poradíme, čo naliať do pohárov a naservírovať na taniere. A aby ste pritom vyzerala skvele, pridáme tipy na letné účesy aj oblečenie. Cítite ju okolo seba? Letnú atmosféru! #NIVEASUMMERVIBES!

INŠPIRÁCIA PRE LETNÉ ZÁHRADNÉ PÁRTY

Najlepší čas pre záhradnú párty? Predsa práve teraz! Pozvite svoju rodinu a priateľov a pripravte pre nich večierok, na ktorý nezabudnú. Napríklad aj vďaka neokukaným a originálnym záhradným dekoráciám, ktoré navyše v pohode pripravíte sama a za pár minút.

LETNÉ MÓDNE INŠPIRÁCIE

V lete by nemalo svietiť len slnko, ale aj vaše oblečenie. A ak ešte stále tápate v tom, čo je trendy práve tento rok v lete, mrknite do našej štýlovej príručky. Letnou módou a trendmi vás prevedieme krok za krokom.
Ideálny piknik? Dobré jedlo & dobré pitie

OBJAVTE VĎAKA NIVEA EŠTE VIAC INŠPIRÁCIÍ PRE TOHTOROČNÉ LETO

IDEÁLNE NÁPOJE A JEDLO NA LETNÉ DNI

Pozvánky dorazili, počasie praje, vy ste „vyletnená“ a hostia skoro za dverami. Čím ich pohostiť? Aj na to máme odpoveď! A podelíme sa o ňu s vami: Stačí mrknúť do nášho sprievodcu letnými jedlami a drinkami. A potom? Na zdravie!

INŠPIRÁCIA PRE LETNÉ ÚČESY

Všetko kvitne, tak prečo by nemohol kvitnúť aj váš účes? Existuje toľko spôsobov, ako môžete svoj účes oživiť kvetinami. A napríklad aj tými živými. Inšpirujte sa tipmi na letné účesy od našich NIVEA stylistov, ktorí pre vás vybrali tie najkrajšie.

Slnečná ochrana od NIVEA Sun

Pokožka pobozkaná slnkom a letom