Objavte svet starostlivosti NIVEA

Hľadám informácie o výrobkoch pre

Starostlivosť proti vráskám Q10 plus

Najlepšie obdobie vášho života? Práve teraz!

Rodina, práca a každodenný milión drobností na vyriešenie, to všetko je na pleti, samozrejme, poznať. Spoľahnite sa na kvalitnú starostlivosť proti vráskam NIVEA Q10 plus - budete vyzerať skvelo a ušetrený čas môžete venovať niečomu, čo vás naozaj baví.
Príbehy

Zoznámte sa s Veronikou, Lenkou a Petrou

Veronika Homolková, 40 rokov

Veronika sa o seba rada stará, krása je i náplňou jej práce – v Prahe má obchod s módou Identity a v Českej Lipe kvetinárstvo Belis. „Podnikám už 13 rokov, v Prahe je to, samozrejme, ťažšie, myslela som, že sem prídem na kolobežke a všetci sa zo mňa posadia na zadok, ale nestalo sa,” rozpráva. Najradšej relaxuje pri kvetoch.
„Ruže sa mi zdajú nudné, lúčne kvety sú oveľa krajšie,“ hovorí a my len pozeráme, ako jej pri viazaní kmitajú ruky.

Lenka Radnai, 35 rokov

Zdravotná sestra na materskej život delí medzi Prahu a rodné Slovensko a aj medzi prácu a dvojročného syna. „Nevydržím nič nerobiť, každý večer vyrábam náramky z korálikov, človek si pri tom dokonale vyčistí hlavu. Práca rukami ma vždy bavila, keď sa to dá, chodím pomáhať do zubnej ordinácie,“ hovorí Lenka, ktorá má nielen perfektné zuby, ale i pleť.

Petra, 49 rokov

Miluje seriál Sex and the City, čo sa prejavuje nielen v nadšení pre starostlivosť a módu, ale i na názve jej blogu Kitchen and the City. „Kvôli deťom som vždy varila, človek sa s úlohami zdokonaľuje. Paradox je, že teraz urobím ľavou zadnou makrónky, ale keď chcem pusinky, ktoré sú oveľa ľahšie, vylezú mi popraskané,“ smeje sa. Za jej blog môže rodina: „Dcére sa moje výtvory páčili, začala ich fotiť na Instagram.“
Video

Užívajte si život naplno

Koenzým Q10

STAROSTLIVOSŤ PROTI VRÁSKAM q10 PLUS

Koenzým Q10 sa už dlhodobo používa ako účinná zložka v oblasti anti-age starostlivosti. Prečítajte si, ako vám pomôže aktívne bojovať proti vráskam, starnutie pleti i pokožky.