Objavte svet starostlivosti NIVEA

Hľadám informácie o výrobkoch pre

Sme tu pre vás!

Chcete nám niečo oznámiť alebo máte konkrétne otázky? Pozrite sa, prosím, na Často kladené otázky alebo použite náš kontaktný formulár a spojte sa s nami.

Kontaktný formulár

Napíšte nám správu prostredníctvom kontaktného formulára nižšie alebo využite niektorú z nasledujúcich možností komunikácie.

MODRÁ INFOLINKA NIVEA

+ 421 650 111 220 
(po -pia, 8-18 hodín) 
P. O. Box 9, 839 09 Bratislava 32
info@nivea.sk

Kontaktný formulár

Prílohy:

Kontaktné údaje na vás, vďaka ktorým vám čo najrýchlejšie odpovieme na vašu otázku.

Vaše osobné údaje zadané do tohto kontaktného formulára budú použité výhradne ku spracúvaniu Vašej požiadavky zo strany prevádzkovateľa - spoločnosti Beiersdorf Slovakia, s.r.o., so sídlom Riznerova 5,  811 01 Bratislava. Po vybavení Vašej požiadavky budú Vaše osobné údaje, pokiaľ nebude nevyhnutné niektoré informácie uchovávať pre ochranu práv prevádzkovateľa.
Zároveň prehlasujem, že som sa riadne oboznámil(a) s dokumentom Politikou ochrany súkromia prevádzkovateľa - spoločnosti Beiersdorf Slovakia, s.r.o., so sídlom Riznerova 5,  811 01 Bratislava, súhlasím s ňou, vrátane podrobných informácii o spracúvaní a beriem na vedomie, že mám práva v nej uvedené, najmä právo na námietky proti priamemu marketingu a právo na odvolanie tohto súhlasu. Som si vedomý, že spoločnosť Beiersdorf bude spracúvať moje osobné údaje na základe tohto môjho súhlasu 

 

 

*Povinný údaj