Objavte svet starostlivosti NIVEA

Hľadám informácie o výrobkoch pre

NIVEA balíček plný vzoriek

Výhercovia súťaže NIVEA balíček plný vzoriek

Meno Priezvisko Mesto
Miroslava Spustová Spišská Nová Ves
Sofia Sklenárová Štúrovo
Alexandra Valachová Bratislava 2
Ivana Vlčková Turzovka
Alexandra Hrivnáková Košice
Regina Grígerová Bratislava
Katarína Súľovcová Valča
Mariana Paulišinová Vyšný Hrušov
Mária Slováková Nové Zámky
Viera Kováčová Košice
Zaneta Vranova Nové Zámky
Eva Kováčiková Dolné Trhovište
Monika Mikušová Banská Bystrica
Jarmila Horváthová Bratislava
sidónia Džuganová Hliník nad Hronom
Katarína Chylová Prievidza
Edita Odlerova Gemerska Horka
Klaudia Roháčová Piešťany
Lenka Strecková Beatialava
Michaela Randziaková Miloslavov
Mária Matvejová Bijacovce
Martina Šperková Banská Bystrica
Hyacinta Ballekova Humenné
Daniela Draškovičová Močenok
Bibiana Jencikova Lastomir
Mária Knižková Humenné
Edita Bytčanková Staškov
Dagmar Poldaufová Žilina
Mária Mareništiaková Brestovany
Renáta Matušáková Trstená
Ivana Bruňová Liptovský Mikuláš
Ľudmila Mäsiarová Dolný Kubín
Anna Pňakovičova Bušovce
Vierka Janigová Ružomberok
Zuzana Vydarená Nitra
Erika Rybarova Vranov nad Topľou
Marcela Miokovičová Malacky
Katka Raganova Humenné
Eva Romaňakova Prešov
Svetlana Džačovská Prešov
Ľudmila Sulirova Zalesie
Erika Očenášová Humenné
Alica Kováčová Melek
Miriam Brennerová Humenné
Iveta Kováčová Trenčín 8
Katarína Zabáková Lehota
Alžbeta Horáková Banská Bystrica
Petra Žabkova Liptovský Mikuláš
Eva Bátorová Prievidza
Naďa Pastyrnáková Martin
Erika Forgáčová Opatovce
Denisa Žiaková Bratislava
Katatrína Konkolova Pezinok
Vlasta Brunčiaková Podbiel
Bibiána Palušková Banská Bystrica
Viktória Lóry Galanta
Mária Mrvová Bratislava
Adela Vantová Bardejov
Katarína Janošová Košice
Andrea Vojtechová Bardejov
Mónika Vidrová Vlky
Janka Smoleňová Dolný Kubín
Kornélia Mišenková Šarišské Dravce
Denisa Falisová Sobrance
Silvia Slováková Štúrovo
Soňa Spodniakova Kriváň
Timea Korpova Bratislava
Mária Búdová Senica
Marcela Arbecíková Stara Tura
Magdaléna Fedorková Liptovský Mikuláš
Eva Kiš Štúrovo
Veronika Beňová Jaslovské Bohunice
Ivana Ďuríková Turová
Iveta Škundová Trenčín
Sabína Gerová Vranov nad Topľou
Mária Mitrová Strážske
Ľudmila Tichá Bratislava 2
Jana Bartošová Zvolenská Slatina
Pavla Kuzmová Trenčín
Zuzana Valašťanová Banská Bystrica
Mirka Vojčáková Poprad
Jana Repková ml. Nová Ľubovňa
Simona Ivanecká Prešov
Lucia Skladana Svinica
Natália Rybárová Nitrianske Pravno
Milica Kosinohová Bratislava
Iveta Belosovicova Žilina
Iveta Kolářová Hrubý Šúr
Zuzana Verešová Šaľa
Pavol Krajči Poprad
Martina Rakytová Batizovce
Róbert Gajdoš Nitra
Dominika Mikušková Nové Mesto nad Váhom
Katarína Mirmanová Michalovce
Ivana Čamajová Kosorín
Helena Tormašiová Košická Belá
Petronela Nikova Bánovce nad Bebravou
Zuzana Hudacká Prešov
Mária Hlavatá Bratislava
Marcela Petrová Horná Ždaňa
Karin Votroubeková Brezno
Denisa Laštíková Námestovo
Judita Šuleková Fiľakovo
Bibiana Galisová Veľký Krtíš
Rebecca Fabianova Remencova Rajecke Teplice
Eva Matejková Bratislava
Bianka Tvarožková Dubnica nad Váhom
Anna Migaľová Dlhé Klčovo
Lucia Pastorova Košice
Martin Čatloš Komjatice
Noémi Kubíková Brzotin
Zuzana Piptová Košice
Michaela Hazlingerová Skalica
Monika Galovičová Bratislava
Daniela Lehocká Bratislava
Zuzana Krajčírová Bratislava
Martina Chromíková Kysucké Nové Mesto
Solčanská Zuzana Bratislava
Barbora Pristupova Likavka
Dáša Kapustikova Banská Bystrica
Lenka Sekerešová Dolná Strehová
Lucia Klenovská Rovinka
Petra Kršíková Považská Bystrica
Miriama Kožiaková Neded
Eva Demská Nemecká
Martina Schrammová Bratislava
Patrik Hutman Bratislava
Zdena Draždáková Bratislava
Beata Jerigova Stupava
Eva Dudášová Malá Domaša
Martina Orihelová Trnava
Miriam Tomkova Bratislava
Veronika Slezakova Zohor
Stanislav Budke Bratislava
Diana Necpalova Žilina
Zuzana Majchrovičová Hniezdne
Zuzana Rajdíková Kysucké Nové Mesto
Anna Hospodárová Michalovce
Annamária Štefaňáková Levoča
Daniela Smolejová Poša
Andrea Barnova Kunova Bratislava
Tatiana Kopecká Bratislava
Katarína Pružinská Hostie
Lucia Beláková Banská Bystrica
Milan Kmeť Hriňová
Beáta Strýčeková Hriňová
Lucia Bakova Ziar nad Hronom
Zuzana Geričová Komoča
Boris Hanák Senica
Marcela Bockayova Zvolenska Slatina
Jana Krčková Sobotište
Dašena Ondrušová Prievidza
Dominika Lališová Bratislava
Dáša Ujházyová Banská Bystrica
Tomáš Fuzák Trnava
Ria Petrová Zlaté Moravce
Irena Husova Poprad
Veronica Slamkova Malacky
Natalia Zvachova Bratislava 2
Valéria Korintuš Rožňava
Andrea Baloghova Pribeta
Magdaléna Kunkelová Nitra
Ivana Barqawi Bratislava
Peter Ružička Zilina
Jana Vanková Ilava
Zuzana Paprskárová Miloslavov
Katarina Dobiasova Levice
Petra Čekovská Most pri Bratislave
Martina Krahulcova Prievidza
Andrea Mócová Lesenice
Martina Hanáková Senica
Pavol Kalafús Žarnovica
Melinda Mikleová Nitra
Adriana Hermanová Krupina
Patricia Skopárová Košice
Eva Mikeová Bratislava
Mária Macková Ružomberok
Zora Belaniova Rybník
Kvetoslava Polcova Dobra Niva
Cecília Olexová Košice
Iveta Durišová Banská Bystrica
Lucia Potroková Trebatice
Slavomíra Pavlíková Bratislava
Martina Fusekova Bratislava
Alexandra Glogovská Svidník
Zuzana Šotníková Trenčín
Lucia Pritzova Košice
Janka Zastková Slovenská Ves
Viera Benková Zvolen
Květa Gasperová Sečovce
Mária Žiaková Bratislava
Silvester Chrien Zvolen
Kristína Zöldyová Banská Bystrica
Jana Brnáková Pukanec
Lenka Zilkova Bratislava
Tomáš Holubík Bratislava
Paula Marková Liptovský Hrádok
Lucia Puváková Vrbové
Radka Tuturová Okoličná na Ostrove
Nora Mackovičová Komárno
Daniela Polnišová Košice
Barbora Rakúsová Bratislava
Marián Kukela Kežmarok
Mariana Žúdelová Utekáč
Naďa Urminská Bratislava
Janka Volařík Nitra
Angelika Tormová Veľký Meder
Petra Bačková Svěcená Sliač
Michaela Olejnikova Bratislava
Anna KLimentová Kysak
Iveta Imrovičová Lučenec 1
Monika Litavcová Poprad
Beáta Majorská Kecerovce
Iveta Cibulková Trenčín
Zuzana Šikulová Bratislava
Patrícia Šarišská Vyšné Repaše
Jana Drietomská Trenčín
Monika Mráziková Beckov
Andrea Bratová Jarok
Patrícia Juríčková Kysucké Nové Mesto
Elena Hudáková Nitra
Ľuboš Herman Ružomberok
Monika Urbanovská Trnava
Marta Cvikova Piešťany
Tamara Strémiová Trnava
Andrej Dorcak Hlohovec
Marta Mešťanová Zvolen
Erika Bilisics Bratislava
Daniela Lukáčová Rokytov
Iveta Jamnická Prešov
Renáta Kaštílová Vinohrady nad Váhom
Adela Koľšovská Prešov
Katarína Eliašová Malý Lapáš
Monika Pallová Belá pri Varíne
Andrea Zavadilová Hlohovec
Iveta Čarná Bratislava
Patrícia Podskalanová Bratislava
Lucia Orviská Piešťany
Jozef Horáček Sereď
Ľudmila Čániová Liptovský Mikuláš
Alena Zahoranská Košice
Martin Fussek Košice
Vladimíra Galbavá Dubnica nad Váhom
Monika Koritko Trenčín
Ľuboš Landiga Púchov
Mária Sotáková Bratislava
Jana Gežová Žilina
Laura Matejková Kežmarok
Zdenka Matavová Vlkovce
Katarína Kováčová Revúca
Erika Krajčovičová Vrbov
Pavol Šulek Bratislava
Lucia Šenkýřová Bratislava
Simona Sliacka Poltár
Ivana Pémová Giraltovce
Simona Nadhajska Bratislava
Marcel Macháč Trnava
Jana Jakušová Kováčová
Božena Kmeťová Tomášovce
Silvia Fobelová Partizánske
Michaela Kosáková Maňa
Monika Kadlecova Lysa pod Makytou
Dagmar Prividi Košice
Ivana Vančová Topoľčany
Ján Kocák Bukovce
Adriána Bohušová Trenčín 5
Jana Belicová Boleráz
Gabriela Radosinska Piešťany
Zuzana Ondovčáková Stropkov
Magdaléna Vrtova Rimavské Janovce
Zuzana Pukajová Dolný Kubín
Kristína Lutišanová Šurany
Petra Plačkova Sokolovce
Miroslava Stančíková Stara Tura
Alexandra Sekeráková Gbeľany
Zuzana Hajsáková Košice
Katarína Žlkovanová Vysoké Tatry
Miroslava Magalova Bratislava
Eva Tóblová Bohdanovce nad Trnavou
Henrieta Paľová Banská Bystrica
Henrieta Zelníková Žilina
Jana Čierna Turany
Katarína Matejková Lučenec
Andrea Repčeková Liptovský Ján
Jan Krupa Bratislava
Alena Jakubčová Veľký Šariš
Petra Dvončová Čierne Kľačany
Martina Konturová Raslavice
Jan Michalisko Brezno
Silvia Bednárová Bratislava
Iveta Tokárová Vrbová nad Váhom
Anna Šušovicová Sebechleby
Stanislava Šubíková Považská Bystrica
Lubica Mihalova Bratislava
Ľubica Galbová Banská Bystrica
Anna Baranyayová Žihárec
Michaela Berényiová Šahy
Elena Ulrichová Viničné
Stanislava Plevková Rudina
Annamaria Kohanova Šarišské Dravce
Lucia Bodová Sečovce
Veronika Mališáková Vrútky
Silvia Červenková Most pri Bratislave
Jana Mihálková Vranov nad Topľou 1
Jozefína Sersenová Špačince
Monika Záhorová Piešťany
Robert Jurčák Banská Bystrica
Peter Hrubos Martin
Beáta Kováčová Sp. Nová Ves
Lucia Kurincová Chorvátsky Grob
Michal Lunter Polomka
Simona Margitova Prešov
Martina Peštová Vinné
Jana Ondrašinová Dolný Kubín
Szabina Nagyová Vlky
Eva Kozakova Michalovce
Silvia Javorská Skalica
Katarina Galkova Bratislava
Marcela Turiničová Bernolákovo
Dana Slimáková Liptovská Teplá
Nikola Krkošková Dlhá nad Oravou
Mária Svoradová Veľké Ripňany
Zuzana Janíková Púchov
Eva Balážová Nové Zámky
Aneta Gyenesová Markušovce
Radovan Igrini Očová
Darina Šimlovicová Trenčín
Daniela Pidíková Žilina
Veronika Žatková Bratislava
Anna Kissova Dubrava pri LM
Denisa Petlušová Zlaté Moravce
Eliška Horníková Rajec
Stefan Hrebik Litmanová
Beáta Mária Bezáková Partizánske
Zuzana kováčová Myjava
Csilla Tóthová Dvory nad Žitavou
Denisa Rajčanová Žiar and Hronom
Monika Vargová Svidník
Janka Mackanicova Hervartov
Soňa Rakúsová Zavar
Mária Petríková Prešov
Nina Sklenárová Bratislava
Ing. Katarina Britanova Belá nad Cirochou
Katarina Hanzelyova Senec
Ľudmila Kušniráková Poprad
Kristina Csonka Nová Stráž
Silvia Kreháková Nové Zámky
Slávka Portelekyová Banská Bystrica
Magdaléna Kupčíková Spišská Nová Ves
Mária Baginova Bratislava
Petra Ďuračková Strečno
Mária Piteľová Stakčín
Gabriela Konečná Poprad
Alžbeta Uhrinová Liptovský Mikuláš
Vladimíra Begeniová Medzilaborce
Ing.Martina Lipková Radoľa
Petra Hrobáková Rudňany
Tomáš Zuščák Košice-juh
Zdenka Repáková Spišská Nová Ves
Silvia Nagyová Dunajská Streda
Jozef Šimko Trnava
Mária Adamíková Krasňany
Natália Javorková Bratislava
Barbora Stachová Melčice
Patrícia Žideková Nová Dubnica
Eva Poláková Brezina
Miroslava Mekynova Krásno nad Kysucou
Katarína Klimičková Preseľany
Margita Plaskurova Banská Bystrica
Vladimira Kralikova Poprad
Patrícia Pišteková Bratislava
Petra Košalková Pezinok
Peter Michalík Dolný Kubín
Simona Mikovičová Púchov
Petra Bezakova Bratislava
Margaréta Kľúčiková Modra
Petra Ulická Trnava
Ernest Vizi Tekovské Lužany
Miriam Sedliakova Banská Bystrica
Martin Petrik Humenné
Erika Gallova Nitra
Miroslava Salvová Likavka
Katalin Szabó Nesvady
Júlia Kmecová Okr.Vranov n.T.
Bibiána Macková Chorvátsky Grob, Čierna Voda
Alexandra Gánovská Poprad
Petra Machovičová Horné Otrokovce
Alena Borovská Velke Orviste
Veronika Tarhovická Tomášov
Dáša Tóthová Levice 1
Monika Grešková Košice
Kamila Gavorová Bratislava
Roman Baláž Liptovský Mikuláš
Lenka Radaciova Jasov
Monika Slováková Hrinová
Pavol Klučka Kysucké Nové Mesto
Daniela Adamuščínovà Bardejov
Michaela Dvorakova Bratislava
Jana Axmanová Zvolen
Zuzana Záborská Sučany
Silvia Mičianová Bratislava
Janka Trnková Levoča
Nikola Segešová Nové Mesto nad Váhom
Iveta Tonkova Zlaté Moravce
Miroslava Hricová Žilina
Tatiana Zálehová Raslavice
Pavol Kollár Bratislava
Anett Pekárovics Košice
Erika Nováková Humenné
Mária Mražiková Košice
Vladimír Šrámek Nové Zámky
Katarina V. Bratkova Bratislava
Zuzana Kubačková Istebné
Božena Ivanecká Košice
Denisa Adamíková Ružomberok
Ildikó Kotrusová Želiezovce
Silvia Kjazimi Bratislava
Beata Dekanová Košice
Igor Milosovic Bratislava
Simona Kubačeková Močenok
Andrea Hamráková Humenné
Marcela Živčáková Košice
Iveta Košutová Humenné
Ľudovít Nagy Pravenec
Eva Mračková Turčianske Teplice
Danko Nirka Svidník
Nikola Matiašková Prievidza
Katarína Jobbágyová Košice
Monika Sedláková Šterusy
Sandra Remjarová Jelšovce
Alexandra Kucmanová Trnava
Martin Ševčík Bratislava
Zuzana Vinicka Bratislava
Jana Brezovska Leopoldov
Martina Palková Malinec
Janka Šafranková Prešov
Veronika Podobová Bánovce nad Bebravou
Darina Csibova Horne Myto
Diana Ludrovcová Kameničná
Jana Píšová Banská Štiavnica
Zuzana Brunclíková Bratislava
Marcela Jančová Nové Zámky
Marianna Bodnárová Stropkov
Juliana Šurkovská Komárov
Eva Gášpárová Nemšová
Dominika Vargová Bratislava
Jana Gericova bahon
Michaela Vargová Bratislava
Viera Šišuláková Studienka
Ondrej Mitaľ Košice
Ivana Mikušová Revúca
Hedviga Polenová Dvory nad Žitavou
Zuzana Knut Geča
Rozália Ziaková Rybnik
Miroslava Franko Ružomberok
Gabriela Heckova Trnava
Jana Bajčanová Nové Mesto nad Váhom
Mária Timkova Michalovce
Marek Šicko Trencin
Zuzana Jančovičova Dojč
Zuzana Korbová Takácsová Kapušianske Kľačany
Aneta Slováková Žilina
Katarína Behúlová Trnava
Andrea Gézeová Zamarovce
Petra Vavrincova Púchov
Silvia Boháčová Miloslavov
Mariana Pradeniaková Žilina
Veronika Majerčíková Liptovský Mikuláš
Barbora Remišová Žilina
Iveta Majerčíková Liptovský Mikuláš
Jozef Smák Bratislava
Miroslava Verčíková Bratislava
Miriama Bebjaková Chynorany
Dominika Pristáčová Stará Ľubovňa
Mária Losonská Galanta
Erika Náglová Martin
Veronika Majerčíková Nitra
Janka Branická Martin
Juraj Minárik Iža
Katarína Rusková Banská Bystrica
Ivana Durove Košice
Monika Bujdáková Lednické Rovne
Denisa Kabatova Dunajska Luzna
Ľubomír Bončík Dlhé Nad Cirochou
Jozef Masica Trenčín
Miroslava Ivanková Bratislava
Miriam Akuratna Svätý Jur
Martin Grujbár Malacky
Jana Horvátová Moravany nad Váhom
Andrea Kožušková Prešov
Zuzana Pristachová Bánovce nad Bebravou
Veronika Paškuliaková Závažná Poruba
Monika Ažaltovičová Trnava
Martina Kleinová Poprad
Milan Podbrežný Dolný Kubín
Milan Jasensky Banská Bystrica
Ivana Wagnerová Bratislava
Michaela Černáková Nové Mesto nad Váhom
Nikola Nováková Kaplna
Julia Nemethova Studienka
Romana Jamrichová Zavar
Marta Pribylinová Heľpa
Blažej Petrík Velke Uherce
Michaela Marčeková Pezinok
Radka Laurinčíková Martin
Elena Martinka Prievidza
Gabriela Voľanská Hanušovce nad Topľou
Lucia Jurišová Giraltovce
Andrea Hybrantová Čadca
Bianka Tóthová Grechová Valaliky
Rastislav Špánik Rajec
Kristína Grellnethová Ľubochňa
Slavomíra Lacušková Gbelce
Dagmar Pistová Martin
Darina Pastorková Trenčín
Michal Brtáň Závažná Poruba
Ivan Behuník Považská Bystrica
Erika Petrenková Košice
Kamila Horňáková Trenčianska Teplá
Zdenka Klusková Poprad
Jana Šutáková Michalovce
Petra Vajdova sucany
Zuzana Švonavcová Revúca
Oľga Klimková (st.) Veľký Šariš
Andrea Hehejíková Bratislava
Alena Berkešová Palárikovo
Zsófia Dóra Steiner Komárno
Silvia Zobková Bratislava
Miloš Magula Veľké Kostoľany
Nikola Petrová Michalovce
Zuzana Antašová Kráľová pri Senci
Miroslava Obrimčáková Bratislava
Blanka Franková Liptovský Hrádok
Erika Jedináková Krásno nad Kysucou
Máté Tibor Krajczár Komárno
Tomáš Krajcovic Modra
Veronika Rusnáková Drahovce
Noemi Hečeiová Slovenské Ďarmoty
Lucia Lamperová Selce
Andrea Baranová Cífer
Iveta Nagyová Levice
Zuzana Benešová Piešťany
Lucia Oravcová Topoľčany 1
Zuzana Čurmová Budkovce
Beata Jančoková Žiar nad Hronom
Veronika Nádašská Cífer
Božena Neuvirthová Gerlachov pri Poprade
Michaela Vnučková Kremnica
Monika Lapínová Banská Bystrica
Kristína Kosturská Košice
Eva Sekerová Trnava
Stanislav Čajkovič Bratislava
Lucia Martišová Holíč
Katarína Jaššová Spišská Nová Ves
Jozef Vrabec Lužianky
Stanislava Rakytová Liptovský Mikuláš
Patrícia Zámečníková Dolné Zelenice
Gabriela Straková Beckov
Katarína Chrapčiaková Senec
Veronika Maštalírová Trnava
Elena Kariková Šahy
Renáta Dušková Trnava
Monika Poláková Michalovce
Iveta Kariková Veľké Úľany
Lívia Paľová Bardejov
Katarína Ivanová Pozba
Jana Ondrušeková Horná Králová
Anna Dvoroznakova Valaliky
Mgr. Martina Gajdošová Bardejov
Martina Izakovicova Trnava
Terezia Krigovska Prešov
Eva Balekova Bánovce nad Bebravou
Barbora Tončková Dolné Saliby
Jaroslava Boryová Prešov
Katarína Hajtmanová Komárno
Jana Koveňová Snina
Anna Michalickova Bratislava
Marcela Junglingova Sered
Lenka Geršiová Bystré
Petra Tesarova Bratislava
Jana Ďurkovičová Cífer
Viktória Veresová Košice
Elena Muránska Podbrezová
Erika Birkusová Nové Zámky
Vojtech Duša Komárno 5
Eva Kurpitová Kanianka
Blanka Božiková Bojná
Janka Machač Greňová Trenčín
Zuzana Libová Bratislava
Silvia Dufekova Dolne Vestenice
Janka Kušnírová Bratislava
Natália Madajová Trenčianska Teplá
Martina Maďarčiková Snina
Zuzana Demová Bratislava
Katarína Sabolová Kendice
Dana Ďurišová Levice
Michal Luža Zlaté Moravce
Zuzana Cibuľová Lieskovec
Jana Provazníková Trenčianska Teplá
Terézia Lamperová Ľubietová
Andrej Maslena Nové Zámky
Jana Veselá Rajec
Lucia Kremserová Cífer
Anna Mizakova Budimir
Monika Vagovičová Trnava
Melisa Stanková Pata
Lenka Čačková Michalovce
Jozef Tesery Veľký Krtíš
Monika Rezníčková Trnava
Zuzana Kováčová Prešov
Emil Weichpart Medzilaborce
Veronika Szegényová Kostoľany pod Tribečom
Zuzana Vaneková Banská Bystrica
Antonia Škraková Košice
Miroslava Kontuľová Rakovec nad Ondavou
Veronika Fiala Veľký Kýr
Ľudmila Ambrózyová Košice
Miriam Jambrichová Brezno
Valéria Takačová Košice
Diana Kancová Košice
Jarka Bednarikova Košice
Slavomira Hrivnakova Martin
Vladimír Ťahún Kremnica
Beáta Perrotová Žilina
Marián Fučela Martin
Zdena Horváthová Horné Orešany
Jana Martinková Levoča
Anna Harvilikova Humenné
Daniela Pastorkova Žilina
Marie Gutmannová Havaj
Marta Zelenayová Ružomberok
Mária Galovičová Lascov
Beata Naščáková Zvolen
Tomáš Gelnicky Dunajská Streda
Zuzana Kňažeková Badín
Katarína Košibová Sabinov
Ildikó Àrvai Galanta
Silvia Sedlakova Bratislava
Miloš Buroň Trstena
Maroš Hupka Bratislava
Adriana Bieliková Lednica
Eva Zemaníková Čadca
Marek Baczigal Dubnica nad Váhom
Katarína Kvaková Detva - sídlisko
Vladimíra Chomisteková Zázrivá
Veronika Pallér Veľký Kamenec
Ivana Janiková Žilina
Aneta Hulmanová Veľké Kostoľany
Zuzana Vážanová Kanianka
Lea Nohajová Rozhanovce
Klaudia Liptáková Veľký Ďur
Mária Kušnírová Bratislava
Miriam Rendeková Tužina
Rastislav Štefanič Hnojné
Magdaléna Kotrasova Spišská Nová Ves
Martin Garaj Bratislava
Vlasta Reisova, Ing. Handlová
Henrieta Danišková Horné Obdokovce
Mariana Heldova Šoporňa
Anna Kováčová Veľký Blh
Ján Rusnačko Spišská Nová Ves
Ľuboš Miga Žakovce
Marta Dobrovodská Nové Zámky
Barbora Juráková Pezinok
Martina Čuriová Košice - Krásna
Renáta Kavuľová Košice
Katarína Svitkova Čereňany
Monika Buschbacherová Ružomberok
Lenka Sontágová Šarišské Dravce
Martin Kendra Kravany
Janka Tomková Valaská
Iveta Timkovicova Bratislava
Patrícia Krasnická Trebišov
Olga Carna Janovik
Jana Golhová Lúčnica nad Žitavou
Katarína Sutvajova Liptovský Mikuláš
Mirka Bubakova Trencin
Zuzana Kútna Tekovská Breznica
Katarína Bieliková Bojnice
Beata kolkova Bratislava
Dana Mihaľová Košice
Jana Kretová Bojničky
Martina Kiralyova Vranov nad Topľou
Tamara Ulická Palárikovo
Timea Ráczová Moldava nad Bodvou
Eva Husárová Bratislava
Lucia Ďurajková Bratislava
Martina Matejickova Turany
Daniela Pastorková Šípkové
Martina Vavrincova Nova Dubnica
Katarína Matiašková Prievidza
Miroslava Britaňaková Bohunice
Miroslava Filkova Nedozery-Brezany
Denisa Balgová Čebovce
Erika Pišova Koš
Júlia Bobalova Bratislava
Dana Skočdopolová Bratislava
Gabriela Skubenova Zázrivá
Lenka Fanfarova Hažín nad Cirochou
Silvia Kapustova Sereď
Stanislav Šmigel Poprad
Veronika Krajciova Janova Lehota
Lucia Griecsová Bratislava 4
Katarína Janikovičová Partizánske
Sylvia Škubová , MUDr. Košice
Tatiana Čúzyová Liptovský Hrádok
Monika Štetiarová Partizánske
Lucia Reháková Trenčín
Marta Hriňová Dolná Strehová
Magdaléna Bieliková Kuraľany
Lívia Valečková Drienov
Miroslava Sitárová Ludanice
Helena Vargová Boťany
Jana Mertlová Košice
Daniela Repková Košice
Alena Škulecová Nové Mesto nad Váhom
Stanka Babicová Horný Badín
Júlia Kulinová Oravský Podzámok
Anna Némethyová Bratislava
Jana Malovcová Bratislava
Jana Filová Rybany
Viki vlčáková Rožňava
Bronislava Jankovičová Dudince
Marta Miskolczyová Košice
Zuzana Holičová Brezová pod Bradlom
Dominika Sipova Banská Bystrica
Denisa Šarišská Spišský Štvrtok
Lucia Cirnerová Košice
Kristína Hudikova Veľký Cetín
Iveta Antalová Prešov
Martina Hrkeľová Dolný Kubín
Tatiana Onderčová Prešov
Sandra Žifčáková Brezno
Zuzana Levaiova Bratislava
Ladislav Tóth Zemianske Kostolany
Ján Košút ml. Bánovce nad Bebravou
Andrea Szabová Trnava
Tomáš Storcel Kanianka
Jana Trávníčková Bratislava
Mária Šitzová Hlohovec
Lenka Poleková Dubnica nad Váhom
Eva Majchráková Bratislava
Zlatica Mišechová Dubnica nad Váhom
Katarína Štecová Handlová
Gabriela Savková Medzilaborce
Noémi Kováč Štúrovo
Veronika Sabolová Košarovce
Eva Csáková Lučenec
Miroslava Slatinská Hnúšťa
Iveta Havlíková Bratislava
Dana Pintérová Nitra
Georgina Horvathova Hradiste pod vratnom
Jana Sokolíková Bolešov
Martina Sotáková Prešov
Mária Lukovicsová Bratislava
Petronela Novotná Poprad - Matejovce
Martina Surova Bratislava
Martina Kinová Bratislava
Andrea Polčíková Prievidza
Martina Porubiaková Liptovský Mikuláš
Lucia Vršanska Žilina
Beata Šarinová Bratislava
Lucia Koňaková Spišská Nová Ves
Jozef Čechovský Košice
Lenka Drahusova Prešov
Lenka Dojčáková Bratislava
Ingrid Nociarova Senec
Šárka Dillhoffová Nitra
Veronika Sinkovicova Bratislava
Lucia Tvrdoňová Nitra 11
Martina Jurišová Trnava
Marta Kufelova Zilina
Nikoleta Sághyová Šaľa
Klaudia Szekeres Tešedíkovo
Karin Adámeková Nitra
Dana Grendová Revúca
Miroslava Ferencová Kapušany
Zuzana Mladšíková Košice
Irena Bediova Nové Zámky
Mária Majzelova Námestovo
Anna Daneková Partizánske
Mária Vargová Rimavská Sobota
Zdenka Kulinova Trebišov
Adriana Pracharova Bardejov
Dominika Ondarisinova Levoča
Lucia Pařenicová Bratislava
Mária Novotná Dunajská Streda
Peter Dvorský Dubnica nad Váhom
Zuzana Dulovičova Poprad
Daniela Odstrčilová Banská Bystrica
Ivana Mažáriová Martin
Anna Šturáková Kapišová
Margita Dominková Nitra
Katarína Petríková Košice
Zuzana Rossnerova .st Senec
Lenka Lasičková Dolný Hričov
Zuzana Bencurova Dolný Kubín
Linda Buknova Smolenice
Dana Mudráková Michalovce
Eduard Ivanecky Košice
Miloslava Mezeiová Šaľa
Veronika Iskrová Malachov
Patrícia Bartošová Domaňovce
Martin Škrečko Lučenec
Katarína Jurašeková Prešov
Katarína Zigiňová Bánovce nad Bebravou
Júlia Wagnerova Sar.Bohdanovce
Kristína Maďarová Trebišov
Miroslava Králová Markušovce
Mariana Tušimová Poltár
Tomáš Lukáč Hlohovec
Peter Špánik Považská Bystrica
Natalia Ťapayova Poľný Kesov
Katarina Reinerova Iňa
Ľubomír Kultan Čierne
Ivana Jamrichová Veľké Kostoľany
Zuzana Szaboova Poprad
Katarína Sitková Nové Zámky
Miriam Muchová Michalovce
Petra Píšová Kľak
Mária Hoghová Žiar nad Hronom
Lívia Hederová Trenčín
Karol Csóka Ing. Klátova Nova Ves
Marcela Mokáňová Prešov
Miloš Kunovský Trnava
Dáša Balková Turčianske Kľačany
Terezia Matušova Marianka
Alica Feriancová Zvolen
Monika Bežovská Michalovce
Veronika Surmíková Poprad
Mária Krupská Slivník
Katarína Ježíková Veľká Hradná
Katarína Smolková Stupava
Bibiana Gromová Prievidza
Ľudmila Novotná Kysak
Katarina Kmecova Široké
Štefánia Čierťaská Hliník nad Hronom
Lenka Luščaková Žakarovce
Ingrid Sirková Košice
Táňa Zelovičová Ivanka pri Nitre
Martina Margócziová Banská Bystrica
Štefan Savka Humenné
Renáta Pappová Košice
Eva Bartekova Bratislava
Dominika Chachuľová Lednica
Miroslava Duchonova Bratislava
Lucia Rekemová Dolná Súča
Jana Urbanová Bratislava
Andrea Staňová Košice
Monika Majdanová Bojnice
David Timko Sečovce
Lukáš Mičko Seňa
Michaela Kozárová Prešov
Lenka Nebesnikova Poprad
Ingrid Dekýšová Žiar nad Hronom
Dominika Ručkayová Bratislava
Tatiana Zsáden Košice
Slavomíra Kukučová Michalovce
Patrícia Detrichová Trnava
Viktória Sabolová Prešov
Marta Bartošová Liptovský Hrádok
Dominika Daňová Senica
Lenka Pechova Svidník
Katarina Horickova Košice
Olga Ligasova Pruzina
Zuzana Kozaňáková Bratislava
Katarína Bangová Ružindol
Barbora Mikulovská Bánovce nad Bebravou
Mária Fedicova Snina
František Dubovský Žarnovica
Dominika Ondrišová Šulekovo
Renáta Papučiaková Žilina 15
Anna Lipkošová Vranov nad Topľou
Eva Kováčová Trnava
Alexandra Vozáriková Košice
Oľga Srnková Mníchova Lehota
Dária Dudášová Košice
Zuzana Surovcikova Nizna
Alena Berezňaninová Košice
Katarína Hojdová Svidník
Erika Lukáčová Prešov
Katarína Kovačová Nová Ves nad Žitavou
Andrea Filová Partizánske
Irena Kiššová Nitra
Marika Némethová Vranov nad Topľou
Jana Šimková Senica
Mária Mirgová Rakusy
Mária Gemzová Spišská Belá
Renata Nemcova Považská Bystrica
Pavla Kuchárová Krivany
Martina Bohunska Považská Bystrica
Robert Adamko Martin
Jana Šimegová Tekovské Nemce
Lenka Zdinakova Bratislava
Alena Kopanyiova Nové Zámky
Mária Vansačová Bratislava
Slávka Vidovičová Vinohrady nad Váhom
Mária Žilková Spišský Štvrtok
Jana Hantáková Považská Bystrica
Lenka Cervena Myjava
Broňa Toroková Žilina
Ľubica Peťková Slovenská Ľupča
Margita Smrekovka Žilina
Tatiana Jombíková Banská Bystrica
Jozef Varga Bratislava
Ružena Hamranová Ondrejovce
Michaela Dutková Banská Bystrica
Zuzana Andrejcová Ferusová Bratislava
Ada Horváthova Viničné pri Pezinku
Patrícia Šimková Slovenská Ľupča
Martina Gašparíková Bratislava
Veronika Gondolova Turčianske Teplice
Lucia Brezovska Vinica
Lucia Gomolová Maršova Rašov
Miroslava Žáková Považany
Timea Monozlaiova Okoč
Michaela Magulová Hlohovec
Ivan Oroš Nemecká
Martina Melichova Detva
Jana Murzová Martin
Nikola Chlebanová Bratislava
Edita Leváková Krupina
Anna Turčanová Nitr.Blatnica
Angela Bradáčová Krásnihirské Podhradie
Marcela Grofčíková Banská Bystrica
Ľubomír Sopko Drienov
Marcela Straskova České Brezovo
Martina Chocholoušová Chorvátsky Grob
Klára Tóth Veľký Cetín
Mgr. Marián Sabala Pukanec
Adriana Diničova Snina
Katka Pechová Veľké Ozorovce
Miroslava Zvončeková Banská Bystrica
Gabriela Prokopičová Stropkov
Anikó Czibulová Čata
Veronika Strelcova Nižný Slavkov
Daniela Beňová Bardejov
Barbora Czvedlerová Hurbanovo
Veronika Senderakova Košice
Andrea Vencelíková Nitra
Magdaléna Liptaiova Košice
Slavomira Blahova Žabokreky nad Nitrou
Blanka Slamová Dvory nad Žitavou
Silvia Svetliková Lutila
Michaela Bradová Šemša
Jana Hendrichova Piešťany
Zdenka Fančovičová Siladice
Henrieta Mayer Stará Ľubovňa
Ľubica Kleinertová Bratislava
Mária Bombarova Košice
Anna Makovnikova Komárno
Dana Gulovičová Markušovce
Martin Zrnek Partizánske
Dana Bubáková Bratislava
Mária Lukáčová Prešov
Mária Popovičová Smižany
Zuzana Kleinová Švábovce
Michaela Pavlišáková Jalová
Veronika Šupolová Kysucký Lieskovec
Ivan Bútor Turčianske Teplice
Martin Frno Turčianske Teplice
Ľubica Ruckschlossová Častá
Miroslava Burikova Velke Levare
Viera Tomášová Nižný Hrušov
Terézia Borzová Sabinov
Katarina Kmecova Široké
Marta Pižňarská Zalužice
Martina Mariňáková Bratislava
Katarína Gál Bratislava
Tibor Lipka Brusno
Katarína Žáková Bratislava
Dana Vašeková Košice
Petra Dzurová Košice
Nikoleta Boutská Nové Zámky
Monika Jurigová Moravský Svätý Ján
Miroslava Turčanová Banská Bystrica
Daniela Španková Krásno
Alžbeta Kukurova Smižany
Martina Sekerákova Torysa
Veronika Palinkasova Svodín
Miroslav Grufik Trenčín
Gabriela Saskova Bratislava
Zuzana Gedeonová Prešov
Simona Hargasova Nové Mesto nad Váhom
Natália Muchová Prešov
Ondrej Valocka Levoča
Dáša Tóthová Kráľová pri Senci
Zuzana Miškolciová Trenčín
Petra Svibová Bojnice
Miriam Ondrejková Košice
Sarah Lučkaiová Košice
Lucia Greschnerova Turčianske Teplice
Simona Svobodova Bratislava
Stanislava Baanova Bratislava, Cunovo
Monika Zárecká Pusté Uľany
Nikoleta Čakyova Komárno
Simona Dudek Zilina
Simona Hojdanová Trebišov
Silvia Nováková Spišská Nová Ves
Emília Timanova Košice