Objavte svet starostlivosti NIVEA

Hľadám informácie o výrobkoch pre

hygge-aktivity

Pripravte sa na jeseň vďaka hygge aktivitám

#HYGGEWITHNIVEA

Jeseň je ideálny čas pre hygge. Vonku je sychravo, vy sa môžete zababušiť doma do hrejivej deky a venovať sa príjemným činnostiam.

HYGGE AKTIVITY PRE JESENNÉ DNI

Ponorte sa do hygge aktivít a užívajte si jeseň naplno.

HYGGE AKTIVITY PRE VÁS

Dánsky životný štýl je prevažne o tom, ako nájsť vo svojom živote pokoj a pohodu. Naučte sa, ako sa radovať z maličkostí a užívať si život plnými dúškami.

Jeseň priamo nabáda k aktivitám, ktoré vám tento blažený pocit navodia. Uvarte si hrnček čaju, pohodlne sa usaďte a na chvíľku spomaľte.

Listy žltnú, dni sa skracujú a zima sa nám snaží votrieť pod kabát. Urobte si doma pohodlie a pustite sa do aktivít, ktoré v dome navodia útulnú a pokojnú atmosféru. Zakaždým, keď sa vrátite z kolobehu pracovného dňa domov, nasajete vôňu jesene a uvoľnenie plnými dúškami.

Zistili sme, aké aktivity premenia jeseň na vaše najobľúbenejšie ročné obdobie. Urobte si čas pre seba, spomaľte a užívajte si každý deň naplno! 

Jesenné aktivity inšpirované hygge

Naučte sa relaxovať pomocou hygge

Naučte sa viac o hygge s NIVEA

NECHAJTE SA INŠPIROVAŤ HYGGE OUTFITMI

hygge-outfit-inšpirácie

Ruka v ruke s jeseňou ide aj výmena šatníka. Mäkké materiály a jemné farby sú to pravé pre toto sychravé obdobie. Pre hygge oblečenie platí, že je pohodlné a cítite sa v ňom dobre. A zároveň outfity skvele vyzerajú! Prezrite si nášho sprievodcu jesennými hygge outfitmi.

HYGGE DARČEKY POTEŠIA

hygge-darčeky-nápady

Hygge je nielen o tom, cítiť sa pohodlne a šťastne. Je aj o úprimnosti, ktorá vám umožňuje myslieť na druhých. Ako sa hovorí: Zdieľanie vecí s druhými nám prináša viac radosti. Vykúzlite svojim priateľom alebo rodine úsmev na perách tým, že im prejavíte lásku roztomilými darčekmi! Pozrite si naše tipy na darčeky, ktoré potešia.