Objavte svet starostlivosti NIVEA

Hľadám informácie o výrobkoch pre

Péče o oční víčka

Vráťte svojej tvári mladistvý pohľad

Objavte šetrnú starostlivosť pre citlivé očné partie. Regenerujte povolené očné viečka krémami aj cvičením.

Únava je na našich očiach vždy dobre viditeľná. Ak oči nenecháme poriadne oddýchnuť, pozeráme dlhé hodiny do počítača a stresujeme sa, môže si únava vybrať dlhodobú daň na našom vzhľade. Ako sa dá proti povoleným viečkam bojovať?

Starostlivosť o očné viečka: všetko, čo o nej potrebujete vedieť

Starnutie pleti sa často prejavuje práve na jemnej koži okolo očí. Ako túto citlivú oblasť ošetrovať?

Strácajú vaše viečka svoju pružnosť? Hľadajte príznaky

Kvôli únave môžu byť niekedy naše oči opuchnuté. Ak však opuchnuté vankúšiky nad horným či pod spodným viečkom nemiznú ani po riadnom odpočinku, je potrebné mať sa na pozore.

Čo môžete robiť? Našťastie sa nemusíte len nečinne prizerať, ako vaše viečka s pribúdajúcim vekom klesajú. Existujú totiž účinné očné cvičenia a prípravky, ktoré vašej pleti a svalom pomôžu navrátiť pružnosť. Začnite pravidelnou hydratáciouNIVEA Očný krém na omladenie pleti Cellular Antiage je k jemnej koži viečok veľmi šetrný a vďaka obsahu kyseliny hyalurónovej spevňuje a vyhladzuje.

Viete, prečo je takou účinnou zbraňou v boji proti starnutiu? Objavte kúzlo menom kyselina hyalurónová.

Cviky na očné svaly? Zvládnete ich kedykoľvek a kdekoľvek

  1. Každých dvadsať minút uhnite zrakom od obrazovky a žmurkajte každé 4 sekundy.
  2. Zatvorte oči a pod viečkami nimi otáčajte všetkými rôznymi smermi.
  3. Každú hodinu sa pozrite úplne mimo obrazovky počítača a zamerajte oči na iný objekt. Skúste chvíľu zameriavať zrak medzi bližším a vzdialenejším objektom.
  4. Zatvorte oči a pod viečkami ich natáčajte čo najviac hore a dole. Po chvíli zmeňte otáčanie a snažte sa smerovať oči čo najviac doľava a doprava.
  5. Ak cítite únavu, zatvorte oči, prekryte ich dlaňami a chvíľu relaxujte.

Osviežte unavenú pokožku okolo očí

Hladká a vypnutá pokožka okolo očí môže vášmu vzhľadu ubrať niekoľko rokov. Naučte sa, ako citlivé očné partie správne ošetrovať.

Zbavte sa tmavých kruhov pod očami

Ako starneme, premieňa sa naša tvár na výkladnú skriňu nášho životného štýlu. A koža okolo našich očí prezradí všetky prebdené noci.

Našťastie existuje spôsob, ako unavenej pleti dodať všetky potrebné živiny k regenerácii. NIVEA Očný krém proti vráskam Q10 plus zvyšuje v koži množstvo koenzýmu Q10 a kreatínu – dvoch aktívnych látok, ktoré pôsobia proti vráskam aj tmavým kruhom pod očami a ktoré s vekom postupne ubúdajú.

Vďaka jemnému krému sa pleť vracia späť do rovnováhy a je pripravená na boj proti slabnutiu elastických vlákien. Tmavé kruhy miznú a pleť je pevnejšia aj pružnejšia.

Doprajte pleti celej tváre jedinečnú starostlivosť proti starnutiu. Zistite, aké výhody ukrývajú pleťové séra: objavte ich silu.