Objavte svet starostlivosti NIVEA

Hľadám informácie o výrobkoch pre

žena s hrnkom

Záchrana pre uponáhľané rána: Kvalitná kozmetika aj príprava deň vopred

Odštartujte začiatok dňa pekne svižne!

Ráno, než sa poriadne prebudíme, sa občas čudujeme, ako čas uteká. Zatiaľ ste si len opláchli tvár, nestihli raňajky a starostlivosť o pokožku, a už je skoro čas vyraziť do práce? Preto máme pre vás triky, ako získať ráno čas navyše bez toho, aby ste museli vstávať o hodinu skôr.

Ako ráno nestrácať čas a ešte ho ušetriť

Čo sa dá, to si pripravte už večer.

Nie nadarmo sa hovorí, že čo môžeme urobiť dnes, to nemáme odkladať na zajtrajšok

žena pred zrcadlem

Hovoríte si, na čo to bude dobré, keď si všetko pripravíte večer, ale potom si rovnako neprispíte, pretože vás „ženieme“ do sprchy? Dajte na nás a na pár minút sa v nej ráno uvoľnite. Uvidíte, že zvyšok dňa bude o niečo príjemnejší!

Také bežné ráno: Ako sa neuhnať hneď na začiatku dňa?

Rána dokážu byť poriadne náročné a stresujúce hlavne vtedy, keď okrem seba musíte z domu vypraviť ešte zvyšok rodiny. Pripomína vám to vaše chaotické začiatky dňa? Tak to poďte robiť inak!

Všetko, čo môžete, si pripravte už večer, či už pôjde o veci do práce, desiaty, ktoré sa cez noc v chladničke rozhodne nepokazia, alebo napríklad oblečenie pre deti, do ktorého ráno len vkĺznu bez vašej ďalšej pomoci. Aj umývanie vlasov si môžete „odbiť“ večer.

Tým všetkým ušetríte pár minút, ktoré môžete bez náhlenia stráviť v sprche, upokojiť sa, nechať sa prúdom vody nabiť energiou na celý deň, osviežiť sa a rozmaznať sa napríklad niektorým zo sprchovacích gélov NIVEA. Tie môžu vaše ráno pekne pozdvihnúť.

Majte svoje rána stopercentne pod kontrolou

Rady pre všedné rána, ktoré nevyvážite ani zlatom.

Zobuďte sa ľahšie a buďte v pohode od prvých minút

Existuje ešte niekoľko všeobecných tipov na to, ako sa ráno zbytočne netrápiť:
 
  • Neodkladajte budík – tých pár minút navyše vám už nepomôže, len sa budete cítiť horšie a unavenejšie.
  • Naštartujte telo pohárom vody hneď po prebudení.
  • Myseľ zasa podporte svojou obľúbenou hudbou.
  • Urobte si dobrú kávu, a ak máte kávovar, pripravte si suroviny už večer – ráno ho len zapnete!
  • V zime sa uistite, že budete mať ráno v izbe teplo, ak to ide – z vyhriatej postele sa vám totiž do zimy chcieť nebude

 

Hydratujte sa už v sprche s Výživným telovým mliekom do sprchy od NIVEA

žena vo sprche

Ak nechcete venovať čas zdĺhavému natieraniu pokožky po sprche, hydratujte ju už počas sprchovania so šikovným Výživným telovým mliekom do sprchy. Unikátne zloženie s mandľovým olejom aj suchú pokožku dokonale vyživí a dlhodobo chráni pred vysušovaním. Po umytí bežným sprchovacím gélom použite telové mlieko do sprchy. Opláchnite, osušte sa a máte hotovo! Užite si jednoduchú cestu k hebkej pokožke!