#ŠportovoLadená s Alex

Alex rada dobre vyzerá v škole aj v posilňovni. Naučte sa od nej, ako vytvoriť boxerské vrkoče, ktoré sa hodia na obe príležitosti!

Zapleťte si perfektné boxerské vrkoče

Alex študuje, stretáva sa s množstvom spolužiakov a kamarátov, a každý deň chce vyzerať skvele. Pred školou, ale aj po škole chodí rada do fitnescentra, na hodiny jogy alebo jazdí na korčuliach. Dobre vie, ako zariadiť, aby jej to pri všetkých činnostiach pristalo. Nechajte sa inšpirovať a pokojne zaexperimentujte s boxerskými vrkočmi!

Aj s drsnými vrkočmi budete za dámu. Kedykoľvek a kdekoľvek!

Pozrite sa na video a zistite, ako zapliesť dlhé vlasy a vytvoriť vrkoče od vrchu hlavy, tzv. boxerské vrkôčiky. Jednotlivé kroky sú jednoduché a dohromady vytvoria nádherný účes.

Ako rýchlo a jednoducho UPRAVIŤ VLASY NA VEČER podľa Alex

Večerný účes podľa Alex

Alex sa vie skvele učesať kamkoľvek. Ak chcete vyraziť do spoločnosti, inšpirujte sa jednoduchou úpravou vlasov na večer podľa návodu, ktorý sme pre vás pripravili!

Perfektné účesy pre perfektné chvíle

Každá sme iná, ale jedno máme spoločné: Chceme, aby bol náš účes perfektný a štýlový. Kedykoľvek a kdekoľvek. Ráno vo fitku, dopoludnia v práci alebo v škole, popoludní v kaviarni s kamarátkami, ale i večer na pôvodne neplánovanej party.

Naše odporúčanie pre vás