Objavte svet starostlivosti NIVEA

Hľadám informácie o výrobkoch pre

Ema-suchý-šampón

#VždyŠtýlovýÚčes s Emou

Ema je blogerka a marketérka a vo svojom voľnom čase sa rada venuje športu a svojim kamarátkam. Aby bola vždy štýlová, upravená, ale zároveň jej to nezabralo príliš veľa času, má na poličke v kúpeľni suchý šampón.

Naučte sa s Emou, ako správne používať suchý šampón

Ema je slečna ako každá iná – pracuje v agentúre, vo voľných chvíľach píše blog a voľný čas trávi i s kamarátkami: v kaviarňach, v kine, ale aj na poriadnych párty! Má svoj štýl, nechce zapadnúť do davu a ako každá žena chce, aby jej to pristalo za všetkých okolností.

Ale aj ona zažíva hektické rána, kedy nič nestíha. Ak teda hľadáte rýchle tipy, čo ráno s vlasmi, ste na správnom mieste.

Spoločne s Emou vám totiž ukážeme, ako správne používať NIVEA SUCHÝ ŠAMPÓN. Vďaka nemu môžete za pár minút vytvoriť zo spľasnutých vlasov svieži účes, ktorý nielen skvele vyzerá, ale aj nádherne vonia. 

Majte štýlové vlasy každý deň: Naučte sa, ako správne používať NIVEA SUCHÝ ŠAMPÓN, a to vďaka nášmu podrobnému návodu. Stačí sa mrknúť dole, kde nájdete postup krok za krokom.

NOVINKA: NIVEA SUCHÝ ŠAMPÓN

Vďaka NIVEA SUCHÉMU ŠAMPÓNU môžete mať štýlové vlasy po celý deň a v priebehu pár minút. Vaše vlasy okamžite osvieži a navyše budú krásne voňať.

Vyskúšajte aj Emin obľúbený drdolček

drdolček-návod-od-Emy

Správne používanie NIVEA SUCHÉHO ŠAMPÓNU nie je to jediné, čo vám Ema prezradí. Mrknite na návod na jej obľúbený drdolček.

Každá sme iná, ale jedno máme spoločné: Chceme, aby bol náš účes perfektný a štýlový. Kedykoľvek a kdekoľvek. Ráno vo fitku, dopoludnia v práci alebo v škole, popoludní v kaviarni s kamarátkami, ale i večer na pôvodne neplánovanej party.

Have a great hair day s NIVEA

Osviežte a rozžiarte svoje vlasy s NIVEA SUCHÝM ŠAMPÓNOM, ktorý im dodá objem a lesk.
Naše odporúčanie pre vás