Objavte svet starostlivosti NIVEA

Hľadám informácie o výrobkoch pre

sleek-hair-tutorial-with-ana-lisa-kohler

Hladké vlasy sú posledným výstrelkom módy – a je to ľahšie, než si myslíte

Ana Lisa Kohler vám ukáže, ako na to.

Ikona YouTube a Instagramu Ana Lisa Kohler sa spojila so značkou NIVEA, aby vám v našom videu krok za krokom ukázala, ako jednoducho získať rovný, hladký účes.

Rovný, hladký účes ľahko a rýchlo

Upraviť rovný, hladký účes môže byť náročné, ale s týmito technikami si môžete časté narovnávanie vlasov zjednodušiť a užívať si krásne hodvábne pramene.

Ana Lisa Kohler – odborníčka na módu, autorka kozmetických vloggov a osobnosť YouTube zo Švajčiarska

Ana Lisa Kohler vám tu v našom krátkom videu spoločne so značkou NIVEA ukáže, ako vytvoriť krásny rovný účes. Ana je úspešná mediálna osobnosť s obrovským množstvom YouTube nahrávok a fotografií a klipov na Instagrame, ktoré dokumentujú jej vlastné inšpiratívne príbehy a skúsenosti s kozmetikou, módou a životom. Ana už niekoľko rokov funguje ako modelka a internetová ikona, a jej obrovská sledovanosť je dôkazom jej znalostí i charizmy. Sme nadšení, že prijala pozvanie do nášho štúdia a sme si istí, že i vás poteší toto video i samotná Ana Lisa Kohler.

Trendy, rovné vlasy pre moderný vzhľad

Jednoduché techniky pre moderný vzhľad - zabudnite na tvrdohlavé pramene, ktoré kazia váš štýl. Dostaňte je pod kontrolu s videom s Anou Lisou Kohler!

Ana Lisa Kohler vám ukáže, ako upraviť hodvábny, hladký účes

 

Štyri jednoduché kroky k rovnému, hladkému účesu, ktorý si zamilujete

ĎALŠIE TIPY PRE VAŠE VLASY