Objavte svet starostlivosti NIVEA

Hľadám informácie o výrobkoch pre

Ako na jednoduchý drdol, ktorý urobí dojem?

#NečakaneIná s Naty

NIVEA a Naty. Zoznámte sa so silnou dvojicou, ktorá pre vás vymýšľa nové účesy. Stavíme sa, že tieto jednoduché postupy využijete v rannom zhone aj večer pred dlhoočakávanou párty.

Elegantný a štýlový drdol pre noci, na ktoré sa nezabúda

Naty vlasom rozumie. A tiež vie, ako vytvoriť krásne účesy, ktoré hravo zvládnete urobiť doma. A nielen to. Všetky postupy budete mať hotové za chvíľočku – či už ide o účes na párty, na ples alebo do práce. A to sa nám v NIVEA páči najviac.

Poznáte tie večery, kedy je prácny účes tak trochu cez čiaru, ale prísť s obyčajným chvostom tiež nie je úplne ono? Zlatou strednou cestou je nedbalo elegantný jednoduchý drdol. Jediné, čo na jeho vytvorenie budete potrebovať, sú hrebeň a pinetky. Idete do toho s nami?

Naty pre vás spoločne s nami vytvorila super návod, ktorý vám krok za krokom vysvetlí, ako na to. Jeho súčasťou je aj krátke video. To dodá odvahu aj tým z nás, ktoré kvôli neposlušným prameňom volia obvykle práve len obyčajný chvost.

Ako na jednoduchý nedbalo elegantný drdol?

Vždy štýlová – Pozrite sa na video tutoriál, ktorý sme pre vás pripravili, a užite si večer na 100 %. Vďaka objemnému drdolu, ktorý s vami bude držať krok celý večer. A možno i noc.

Ďalšie tipy od Naty

Tento jednoduchý drdol nie je jediným návodom, ktorý pre vás vznikol v spolupráci s Naty. Mrknite sa napríklad na to, ako si vyfúkať vlasy ako od kaderníka.

 

Perfektné účesy pre perfektné chvíle

Každá sme iná, ale jedno máme spoločné: Chceme, aby bol náš účes perfektný a štýlový. Kedykoľvek a kdekoľvek. Ráno vo fitku, dopoludnia v práci alebo v škole, popoludní v kaviarni s kamarátkami, ale i večer na pôvodne neplánovanej party.

Bude sa vám páčiť