Objavte svet starostlivosti NIVEA

Hľadám informácie o výrobkoch pre

#NečakaneIná s Naty

Naty to s vlasmi vie! Presvedčte sa o tom na vlastnom účese a pozrite sa na super návod na mäkké vlny ako od kaderníka.

Úžasné veľké vlny ako na červenom koberci

Krásne a upravené vlasy sú ozdobou každej ženy. Tiež je pred vami dôležitá schôdzka, výnimočný obed s kolegami alebo iná špeciálna príležitosť? V tom prípade ste na správnom mieste. Správne vyfúkané vlasy pôsobia elegantne, štýlovo a luxusne. Naty ich vie urobiť tak, že vyzerajú ako zo salónu.

Žiadna extravagancia, žiadne zložitosti. Naty tvorí návody tak, že ich zvládne nasledovať naozaj každý. Koniec koncov – kde je napísané, že krásny účes musí stáť polovicu výplaty? Profesionálnu fúkanú a jemné vlny si zvládnete vytvoriť aj sama. Stačí si nájsť chvíľku pre seba a začítať sa do návodu. PS: Máme pre vás i video návod! 

Ako si vyfúkať vlasy ako od kaderníka

Vždy štýlová – mrknite na návod a nechajte Naty, aby vám ukázala, ako si správne vyfúkať vlasy a vytvoriť nádherné vlny ako z červeného koberca v priebehu niekoľkých minút. Dole nájdete jednotlivé kroky rozpísané dopodrobna.

Viete, ako si urobiť nedbalo elegantný drdol? Pozrite sa na ďalší návod, ktorý sme pripravili spoločne s Naty

Návod na vyfúkané vlasy ako od kaderníka nie je jediný, ktorý pre vás Naty vytvorila. Pozrite sa, ako si poradí s drdolom, ktorý pôsobí objemne, nedbalo a pritom elegantne. Vyskúšajte niečo nové s NIVEA!

Perfektné účesy pre perfektné chvíle

Každá sme iná, ale jedno máme spoločné: Chceme, aby bol náš účes perfektný a štýlový. Kedykoľvek a kdekoľvek. Ráno vo fitku, dopoludnia v práci alebo v škole, popoludní v kaviarni s kamarátkami, ale i večer na pôvodne neplánovanej party.

Bude sa vám páčiť