Objavte svet starostlivosti NIVEA

Hľadám informácie o výrobkoch pre

make up header

Krásny mejkap po celý deň

Začnite podkladovým krémom.

Takisto sa vám stáva, že by váš mejkap po celom dni, alebo dokonca už v jeho priebehu potreboval osviežiť? Pleť je lesklá, jednotlivé líčidlá sa rozpíjajú a spod mejkapu presvitajú pigmentové škvrny? Pozrite sa s nami, ako sa nalíčiť krok za krokom, aby bol výsledok okúzľujúci a dlhotrvajúci.

VYČISTENIE PLETI KAŽDÉ RÁNO

cistenie

Ako prvé svoju pleť ráno vyčistite čistiacim pleťovým mliekomčistiacou pleťovou vodou alebo čoraz obľúbenejšou micelárnou vodou. Len na vyčistenú pleť totiž dokonale priľne podkladový krém a následne i mejkap. Dôkladné každodenné čistenie pleti je zároveň nevyhnutným predpokladom pre zachovanie jej zdravia i do budúcna.PODKLADOVÝ KRÉM POD MEJKAP JE ZÁKLADOM

Podkladový krém, alebo tiež podkladová báza, primer či make-up starter, pripraví vašu pleť na aplikáciu mejkapu. Ale ako?
  • Vyhladí pleť a nanášanie mejkapu tak bude ľahšie a rovnomerné.
  • Zjednotí tón pleti, takže budete môcť použiť mejkapu omnoho menej a zachováte si tak prirodzený vzhľad.
  • Zaistí pleti dlhodobú hydratáciu, takže nedochádza k jej vysúšaniu a podráždeniu, čo je častý dôsledok každodenného líčenia. Vyhnete sa tak suchým šupinkám pri nanášaní mejkapu alebo púdru.
  • Vôbec vás nezdrží: ultraľahké zloženie podkladového krému NIVEA pre suchú a citlivú pleť a pre normálnu a zmiešanú pleť.

NIVEA ĽAHKÝ PODKLADOVÝ KRÉM MAKE-UP STARTER

POUŽITIE KROK ZA KROKOM

NEZABUDNITE NA KRK

Po nanesení podkladovej bázy prichádza na rad samotný mejkap, ktorý by mal zodpovedať vášmu typu a odtieňu pleti. Pri nanášaní ho nezabudnite naniesť i na krk a rozotrieť dostratena tak, aby ste dosiahli zjednotený a prirodzený vzhľad.


KOREKTOR VYUŽITE NA KRUHY POD OČAMI

Na výrazné nedostatky pleti, ktoré spôsobil napr. náročný večierok, použite korektor. Ten sa hodí tiež na zamaskovanie kruhov pod očami. Ďalšia možnosť, ako ráno rýchlo vyhladiť a oživiť oblasť okolo očí, je použitie Spevňujúcého očného krému Hyaluron Cellular Filler.

ZAFIXUJTE VŠETKO PÚDROM A POKRAČUJTE NA RIASY, LÍCA A PERY

Podľa looku, ktorý chcete líčením docieliť, môžete nakoniec zafixovať celé líčenie pleti nanesením púdru. Odporúčame voliť ľahké, zmatňujúce zloženie a svetlejšie odtiene, ktoré vašu tvár rozžiaria. V lete môžete vyskúšať miesto púdru zlatistý bronzer, ktorý pleti dodá trblietavý nádych.

4 tipy pre svieži štart do nového dňa

make up

  1. Stimulujte zmysly. K prebudeniu a načerpaniu energie vám ráno pomôže teplý kúpeľ, alebo naopak škótske striky (striedanie teplých a studených prúdov vody). Pusťte si svoju obľúbenú pieseň a nasaďte úsmev!
  2. Použite modernú kozmetiku, ktorá vám ušetrí čas i námahu spojenú s každodennou starostlivosťou o pleť a pokožku – napr. telové mlieko do sprchy NIVEA, ktoré aplikujete za 30 sekúnd, alebo podkladovú bázu pod mejkap značky NIVEA.
  3. Už ráno sa desíte preplneného pracovného programu? Nájdite si v ňom bod, na ktorý sa tešíte. Napr. až si večer sadnete so svojím milým a porozprávate sa pri pohári vína.
  4. Dobre sa naraňajkujete, nech máte silu všetko riešiť s úsmevom a nadhľadom. Napr. orechy, ríbezle alebo paprika na raňajky vám navyše pomôžu i ku krajšej pleti.