Objavte svet starostlivosti NIVEA

Hľadám informácie o výrobkoch pre

Jar si žiada detoxikáciu

JAR SI ŽIADA DETOXIKÁCIU

OČISTITE SVOJE TELO S PRÍRODNOU KOZMETIKOU PURE & NATURAL.

Privítajte jar kozmetikou, ktorá nezaťažuje vašu pleť a je plná prírodných látok. Rad prírodnej kozmetiky NIVEA Pure & Natural obsahuje z 95 % rýdzo prírodné ingrediencie v bio kvalite. Prečítajte si, ako vďaka prípravkom NIVEA detoxikovať svoju pleť a telo pred nástupom prvých jarných lúčov.

Privítajte jar s krásnou pleťou

Odstráňte nečistoty

Ako prvé odstráňte nečistoty a odumreté bunky

Základom jarnej detoxikácie je dôkladné odlíčenie a vyčistenie pleti. Začnite Čistiacim pleťovým mliekom a Čistiacou pleťovou vodou Pure & Natural, ktoré odstránia zvyšky líčidiel, uzavrú póry a tonizujú pleť. Potom začnite s ďalšou starostlivosťou, ktorá zaistí pleti hydratáciu a svieži vzhľad.

Rad prírodnej kozmetiky NIVEA Pure & Natural obsahuje z 95 % rýdzo prírodné ingrediencie v bio kvalite, a preto vám pomôže privítať jar s krásnou pleťou vďaka starostlivosti arganového oleja, aloe vera, harmančeku, plodu lopúcha a jojoby.

AKO NA JAR NAŠTARTOVAŤ ORGANIZMUS?

DETOXIKÁCIA PLETI

Počas dňa

Ráno na pleť naneste Zvláčňujúci denný krém Pure & Natural a miesto klasického roztierania skúste krém vklepávať. Podporíte prekrvenie pokožky a tým i jeho blahodarné účinky. Pleť potom bude celý deň svieža a skvele hydratovaná. Bio arganový olej, bio aloe vera a obsah bez parabénov, silikónov či syntetických farbív zaručí, že denný krém pomôže i citlivej pokožke.


Cez noc

Na rozžiarenie pleti pred jarou slúži i  Regeneračný nočný krém Pure & Natural, ktorý podporuje proces obnovy pleťových buniek počas noci. Zobudíte sa tak so sviežou, odpočinutou pleťou – samozrejme za predpokladu, že ste sa večer pred nanesením dobre odlíčili. K upokojeniu a regenerácii pleti počas noci prispieva vedľa arganového oleja a aloe vera i panthenol.


Arganový olej

Aloe Vera

Rýchla detoxikácia s pleťovou maskou

Koncentrovanú starostlivosť možno pleti dopriať vďaka Zvláčňujúcej pleťovej maske Pure & Natural. Nanášajte ju na vyčistenú pleť vrátane oblasti krku a dekoltu, vyhnite sa oblasti okolo očí a úst. Potom už len relaxujte a nechajte pôsobiť túto prírodnú masku s bio arganovým olejom a aloe vera na svoju pokožku.

DETOXIKÁCIA POKOŽKY CELÉHO TELA

Nesústreďte sa len na rozžiarenie tváre, ale myslite i na starostlivosť o celé telo. Výživné telové mlieko Pure & Natural je plné antioxidantov, skvele sa vstrebáva a uzamyká v pokožke často chýbajúcu hydratáciu. Prirodzenú detoxikáciu podporíte nanášaním telového mlieka krúživými masážnymi pohybmi. Aktivujete tak mikrocirkuláciu látok v pokožke, telové mlieko sa lepšie vstrebe a koža bude elastickejšia a hladšia.

Dajte šancu prírode a buďte na jar ešte krajšia, než v zime!
 

Detoxikace pokožky