Po opalovanie

Po opaľovaní: Vaša pokožka túži po rozmaznávaní a osviežení

Ako sa po opaľovaní starať o pleť.
Strávili ste deň na slnku? Potom vaša pokožka potrebuje špeciálnu starostlivosť: Výrobky NIVEA z radu Po opaľovaní vašej pleti vrátia všetko, o čo prišla počas slnenia.

Chladivá starostlivosť pre opálenú pokožku

Dlhý deň plný slnenia? Dožičte pokožke špeciálnu starostlivosť. Potrebuje ju. Vyberte si produkty z radu NIVEA Po opaľovaní. Osviežujúce mlieko po opaľovaní do sprchy i Hydratačné mlieko po opaľovaní sme vyvinuli špeciálne pre opálenú pokožku – chladivé zloženie dodá vašej pokožke všetko, čo potrebuje.

Všetko, čo potrebuje vaša pokožka po opaľovaní, je starostlivosť

Celodenné slnenie predstavuje pre vašu pokožku veľkú záťaž. V NIVEA sme ale našli riešenie a ukryli ho do radu výrobkov NIVEA Po opaľovaní. Osviežujúce mlieko po opaľovaní do sprchy a Hydratačné mlieko po opaľovaní sme vyvinuli špeciálne pre potreby čerstvo opálenej pokožky. Dožičte svojej opálenej pokožke všetko, čo potrebuje. Intenzívna hydratačná starostlivosť urýchli regeneráciu suchej a možno i trochu páliacej pokožky:

  • Ochladí podráždenú a začervenanú pleť.
  • Upokojí pokožku a intenzívne ju ošetruje.
  • Pomáha obnoviť pružnosť pokožky.
  • Pomáha regenerácii pleti.
  • Poskytuje hlbokú hydratáciu, ktorú slnkom podráždená pokožka potrebuje.

Vieme, že je pleť po opaľovaní citlivá, preto je konzistencia všetkých produktov NIVEA Po opaľovaní naozaj jemná. Nanášanie je ľahké a veľmi príjemné. Vyskúšajte Hydratačné mlieko po opaľovaní s aloe vera a avokádovým olejom a vaša pleť bude po celých 24 hodín nielen hydratovaná, ale obnoví sa i jej pružnosť. Zistite viac o starostlivosti, ktorú vaša pokožka po opaľovaní potrebuje.

Perfektná starostlivosť o vašu opálenú pokožku

Deň strávený na pláži? Dožičte svojej pokožke starostlivosť v podobe výrobkov radu Po opaľovaní

Starostlivosť, ktorá chladí a upokojuje

Po dlhšom čase strávenom na slniečku potrebuje pokožka hydratovať. Rad produktov NIVEA Po opaľovaní je vyvinutý práve s ohľadom na túto potrebu:

  • Zabezpečujú hydratáciu.
  • Osviežujú pokožku.
  • Majú chladivý efekt.

Hydratujte svoju pokožku už počas sprchovania: Osviežujúce mlieko po opaľovaní do sprchy stačí naniesť na vlhkú pokožku a jemne rozotrieť. Jemný krém sa takmer okamžite vstrebe, prebytočné množstvo opláchnete a je to. Vaša pokožka bude viditeľne hebká a hydratovaná bezprostredne po osviežujúcej sprche.

Starajte sa o opálenú pokožku už počas sprchovania

Osviežujúce mlieko po opaľovaní do sprchy vašu pokožku po opaľovaní upokojí a osvieži – zatiaľ čo vy si užívate sprchu! Dodá pleti hydratáciu a zanechá ju sviežu a dokonale hladkú. Starostlivosť po opaľovaní nikdy nebola jednoduchšia!

Ošetrujte opálenú pokožku s pomocou výrobkov z radu Po opaľovaní

Naše rady a odporúčania