Objavte svet starostlivosti NIVEA

Hľadám informácie o výrobkoch pre

svätý Valentín – tipy na darčeky

Tipy na valentínske darčeky

5 tipov na svätý Valentín pre nezadaných.

Kto hovorí, že sviatok lásky môžu oslavovať len
(šťastné) páry? Koniec koncov osoba, ktorú by ste
na svete mali milovať najviac, ste vy sami. Zistite,
ako si tento deň naplno užiť aj single.

Single Valentín: Užite si svoj deň!

Svätý Valentín tento rok nebude žiadna nuda. Ani pre tých, ktorí svoju polovičku zatiaľ ešte nemajú. Poďte sa pozrieť na pár tipov, ktoré vám rozjasnia 14. február hneď od samého rána!

SINGLE DEŇ SVÄTÉHO VALENTÍNA

Mnohí z nás majú jasnú predstavu o tom, ako by mal taký sviatok svätého Valentína vyzerať. Je to deň plný romantiky, ruží a roztomilých prezývok zakončených večerou v krásnej reštaurácii. Niet divu, že ľudia bez partnera často prepadajú zlej nálade len pri predstave, že sa blíži Valentín. Tento rok ale žiadny smútok nebude!

Osláviť sviatok lásky predsa môžete so všetkými, ktorých máte radi. Nielen s partnerom. Ukážte svojim blízkym, ako veľa pre vás znamenajú. Vaše kamarátky, mamička aj súrodenci, tí všetci si zaslúžia vedieť, ako vám na nich záleží.

Ak vás teraz nenapadá žiadny super nápad, ako priateľov a rodinu prekvapiť, nevadí. Dali sme pre vás dohromady niekoľko roztomilých tipov, z ktorých si určite vyberiete. Čo hovoríte napríklad na spoločné raňajky, legendárnu filmovú noc alebo hry, pri ktorých budete jednoducho spolu? Ideme na to!

VALENTÍNSKY DEN PLNÝ ZÁBAVY

valentínsky filmový večer, pukance, limonáda

USPORIADAJTE FILMOVÝ VEČER

Pyžamová párty, miešané drinky, veľká hromada pukancov a film, od ktorého sa nebudete môcť odtrhnúť. Tento svätý Valentín nebude o presladených vyznaniach, ale o búchaní štupľov a nezabudnuteľných explóziách smiechu. Že jeden film nestačí? Tak schválne, či ich zvládnete celý maratón!

hry pre rodinu a priateľov

HRAJTE SA... S RODINOU A PRIATEĽMI

Pozvite svoju rodinu a zahrajte sa hry, ktoré ste hrávali ako malí, keď ste ešte mali čas na to byť spolu. Alebo kúpte nejakú novinku a pripravte herný večer pre priateľov. Kto hovorí, že si hranie hier nemôžete trochu okoreniť? Napríklad klasická hra JENGA bude oveľa zábavnejšia, keď ku každej spadnutej veži pridáte zaujímavú úlohu... alebo položíte zvedavú otázku tomu, kto vytiahol posledný kolíček.

UKÁŽTE PRIATEĽOM, ŽE VÁM NA NICH ZÁLEŽÍ

DIY VALENTÍNKA A BALÓN PLNÝ SRDIEČOK

Žiadny stres. Na svätého Valentína si doprajte oddych a robte to, čo vás baví. Ak milujete vyrábanie všetkého možného, určite vás zaujme vyrábanie blahoželaní pre vašich milovaných. Nemusí to byť nič zložité, veď v jednoduchosti je krása. Vezmite farebný tvrdý papier a vystrihnite z neho väčšie srdiečko. To vlepte na štvrtku a pár centimetrov pod neho nakreslite kôš a niekoľko lán smerujúcich k srdiečku. A váš teplovzdušný balón je pripravený doručiť správu!

valentínka – valentínske prianie s balónikmi

VALENTÍNSKE RAŇAJKY PRE NAJBLIŽŠÍCH

Hovoríte svojim priateľom, že ich máte radi, alebo dúfate, že to vytušia tak nejako sami? Nie nadarmo sa hovorí, že láska prechádza cez žalúdok. Urobte na Valentína radosť svojim kamarátkam a kamarátom, ktorí budú v tento deň tiež sami. Pozvite ich k sebe na raňajky a proste si užite dobré jedlo... aj jeden druhého.

raňajky pre priateľov

EŠTE VIAC VALENTÍNSKEJ INŠPIRÁCIE

BUĎTE DOBRÍ AJ NA SEBA

single Valentín

Na to, aby ste si užili sviatok svätého Valentína, nepotrebujete nikoho ďalšieho. Veď osoba, ktorú by ste na svete mali milovať najviac, ste vy sami. Buďte dobrí sami na seba a majte sa radi. Odmeňte sa masážou, horúcou saunou alebo kávou v obľúbenej kaviarni a usmievajte sa na svet. Nikdy neviete, kedy si niekto všimne práve váš úsmev.

VALENTÍN PRE PÁRY

valentín pre páry

Chcete svojej polovičke ukázať, ako veľmi ju máte radi? V tom prípade nezabudnite na Valentína pripraviť malé prekvapenie alebo vyrobiť darček. S nami to zvládnete aj na poslednú chvíľu. Pozrite sa do nášho sprievodcu valentínskymi tipmi pre páry a vyberte ten, ktorý urobí najväčšiu radosť.