NIVEA SKin GUiDE

NIVEA SKIN GUIDE – FAQ

TU NÁJDETE ODPOVEDE NA NAJČASTEJŠIE OTÁZKY

VŠEOBECNÉ OTÁZKY

VŠEOBECNÉ OTÁZKY TÝKAJÚCE SA ANALÝZY S NIVEA SKIN GUIDE

ČO JE ANALÝZA NIVEA SKIN GUIDE?

Tápete v starostlivosti o pleť a neviete, aké produkty sú pre ňu vhodné? Práve s tým vám pomôže analýza NIVEA SKIN GUIDE. Stačí si odfotiť selfie a počkať, čo vám povie jeho individuálna analýza. Tá určí ako vek vašej pleti, jej pigmentáciu, tak aj jej zjednotenosť a pevnosť.

NIVEA sa stará o vašu pleť už 135 rokov a analýza pleti je len ďalší krôčik, vďaka ktorému bude vaša starostlivosť ešte kvalitnejšia. Vďaka moderným technológiám môžete zistiť, čo vaša pleť naozaj potrebuje. Odporúčame pleť analyzovať pravidelne, o zmenách si viesť digitálny denník, ktorý je súčasťou analýzy SKIN GUIDE a krôčik po krôčiku zlepšovať stav svojej pleti.

ČO A KTO STOJÍ ZA NIVEA SKIN GUIDE?

Na vývoji aplikácie pre analýzu pleti NIVEA SKIN GUIDE sa podieľal tím vedcov a odborníkov na starostlivosť o pleť. Do výskumu sa zapojili aj desiatky tisíc žien po celom svete, ktoré počas niekoľkých mesiacov analyzovali svoju pleť. Vzniklo tak viac ako 20 miliónov selfie, ktoré následne zhodnotila umelá inteligencia. Vďaka tomu môžeme dať tipy a rady skutočne každému. Urobte niečo pre svoju pleť a starajte sa o ňu tak, ako si zaslúži. Stačí jedna snímka!

ČO NIVEA SKIN GUIDE ANALYZUJE?

 1. SKIN GUIDE určí vďaka selfie vek pleti. Zistíte tak, či stav a kondícia vašej pleti zodpovedajú nižšiemu veku alebo vyššiemu. Alebo či je stav vašej pleti adekvátny počtu sviečok na narodeninovej torte.
 2. Analýza sa tiež zameria na pevnosť pleti a tvorbu vrások.
 3. Ďalej NIVEA SKIN GUIDE určí zjednotenosť vašej pleti, ktorú ovplyvňuje napr. začervenanie pleti či akné.
 4. A v neposlednom rade dôjde k analýze intenzity pigmentových škvŕn.

NA AKÉ PARAMETRE SA NIVEA SKIN GUIDE ZAMERIAVA?

 1. Aby sme mohli určiť vek vašej pleti, analyzujeme oblasti čela a očné okolie, ďalej vaše líca a pery.
 2. Pevnosť pleti určujeme kontrolou vrások na čele, analýzou očného okolia a tiež oblasti nosa a pier.
 3. Zjednotenosť pleti sa posudzuje podľa škvŕn, začervenania alebo podráždenia pleti.

ČO ZNAMENÁ VEK PLETI?

Pripadá vám pri pohľade do zrkadla vaša pleť unavená a stará? Vďaka analýze zistíte, akému "optickému" veku vaša pleť zodpovedá. V analýze zohľadňujeme biologické a úplne prirodzené faktory, ako sú vrásky a nižšia pevnosť pleti. Okrem starnutia majú však na pleť vplyv aj ďalšie, vonkajšie faktory, ako sú strava, pohyb, stres, spánok.

ČO ZNAMENÁ PEVNOSŤ PLETI?

Rovnako ako analyzujeme vek pleti, skúmame aj jej pevnosť. Tú posudzujeme na základe vrások v oblasti čela, očí, nosa a úst. Čím vyššie skóre, tým pevnejšia vaša pleť je.

ČO ZNAMENÁ ZJEDNOTENOSŤ PLETI?

V rámci analýzy skúmame aj to, ako zjednotená vaša pleť je. Vyhodnotíme, či vás trápi začervenanie, nečistoty pleti, škvrny alebo iné nedokonalosti spôsobené napríklad podráždením.

AKO FUNGUJE ANALÝZA NIVEA SKIN GUIDE?

Chceme, aby ste sa o svoju pleť starali tým najlepším spôsobom. Vďaka analýze získate rady a tipy, ktoré vám pomôžu v starostlivosti o vašu pleť.

Stačí odfotiť selfie na chytrý telefón, zanalyzovať ho a riadiť sa radami, ktoré vám NIVEA SKIN GUIDE odporučia. Základom úspechu sú skúsenosti viac ako 10 000 žien, ktoré niekoľko mesiacov pleť dennodenne fotili a analyzovali ju. A potom aj mnoho miliónov fotiek, vďaka ktorým vám môžeme ponúknuť tipy pre každý typ pleti. Bez ohľadu na jej vek.

Po každom naskenovaní pleti sa zobrazí skóre. A to je návod na to, ako si vaša pleť stojí. Výsledky si môžete zaznamenávať do digitálneho denníka v rámci NIVEA SKIN GUIDE. Pomôže vám sledovať, ako sa jednotlivé parametre vašej pleti zlepšujú.

ČO ZNAMENÁ PIGMENTÁCIA PLETI?

Pigmentové škvrny sa na pleti začínajú tvoriť najmä s pribúdajúcim vekom alebo hormonálnymi zmenami. NIVEA SKIN GUIDE sa zameria na ich množstvo, tvar aj sýtosť. Čím vyššie bude skóre, tým menej pigmentových škvŕn máte.

KDE MÔŽETE UPRAVOVAŤ SVOJ PROFIL?

Informácie môžete upravovať a zadávať vo vašom účte NIVEA klubu:

 1. Kliknite na Môj účet
 2. Upravte osobné údaje
 3. Uložte zmeny

KOHO MÔŽETE KONTAKTOVAŤ V PRÍPADE OTÁZOK?

Zašlite e-mail na info@nivea.sk - radi vám so všetkým pomôžeme. Môžete nám tiež zavolať na telefónne číslo +421 650 111 220. Na príjme sme od pondelka do piatku medzi 8. a 18. hodinou.

POUŽITIE

AKO SPRÁVNE POUŽÍVAŤ ANALÝZU NIVEA SKIN GUIDE?

ČO ROBIŤ, KEĎ DOSTANETE PRVÉ ODPORÚČANIA?

Už teraz ste o krok bližšie ku krásnej a zdravej pleti! Založte si digitálny denník v analýze NIVEA SKIN GUIDE, vďaka ktorému budete môcť pozorovať svoje pokroky. Zaobstarajte počas 28 dní celkom 6 selfie a zistite, aká ošetrujúca rutina je pre vašu pleť tá najvhodnejšia. S každou analýzou získate ďalšie tipy a zaujímavosti, ako sa správne o svoju pleť starať.

AKO SA VYHNÚŤ CHYBÁM?

NIVEA SKIN GUIDE funguje veľmi presne. To znamená, že zachytia aj úplné drobnosti, ktoré na pleti sú a ktoré sa zmenili. Aby ste čo najlepšie videli rozdiel, foťte selfie vždy za rovnakých podmienok a v rovnakom dennom čase. Tiež sa pred fotením odlíčte a pleť osušte. Selfie potom foťte každý druhý deň.

AKO ČASTO SA PLEŤ MENÍ?

28 dní trvá našej pleti, než sa obnoví. Počas toho na ňu pôsobia najrôznejšie faktory, ako sú napríklad strava, počasie a náš životný štýl. Pleť sa premieňa neustále. Záleží aj na tom, na akom mieste sa práve nachádzate, aké je ročné obdobie alebo v akej fáze života ste. Preto by ste mali svoju pokožku skenovať pravidelne, aby ste mali prehľad o jej vývoji.

AKO VYFOTIŤ PERFEKTNÉ SELFIE?

Selfie, ktoré sa používajú pri analýze pleti, sa trochu líšia od tých, ktoré dávame na sociálne siete. Zabudnite na mejkap, špúlenie pier i zvodné žmurkanie. Na analýzu je ideálne odlíčená pleť, zložené okuliare, široko otvorené oči a uvoľnený výraz. Skrátka si predstavte, že sa fotíte na občianku, a cvaknite.

V KTORÚ DENNÚ DOBU SA PUSTIŤ DO FOTENIA A TEDA ANALÝZY PLETI?

Kedykoľvek budete chcieť! Do fotenia sa pustite jednoducho vtedy, keď to bude vyhovovať vášmu režimu. Myslite však na to, že by to malo byť vždy v rovnakom dennom čase. Ideálna doba je tak buď ráno po prebudení, alebo večer pred spaním.

PREČO 6 FOTOGRAFIÍ A NÁSLEDNÝCH ANALÝZ POČAS 28 DNÍ?

Vedeli ste, že obnova našej pleti trvá práve 28 dní? Aby sme tak mohli spoľahlivo analyzovať vašu pleť, je nutné ju skenovať po dobu 28 dní, ideálne každý druhý deň. A ku kvalitnej analýze je preto potrebných aspoň 6 fotografií.

AKO ČASTO ANALYZOVAŤ PLEŤ?

Čím častejšie budete analyzovať svoju pleť, tým presnejšie budú výsledky. Ak chcete čo najlepšie výsledky, skenujte svoju tvár každý deň a vytvorte si z toho návyk.

AKO SA PRIPRAVIŤ NA ANALÝZU PLETI?

Pred fotením a skenovaním nie je potrebné pleť akokoľvek upravovať. Naopak. Mala by byť odlíčená a čistá. Ideálny čas na fotku je preto ráno, kým sa namaľujete, alebo večer po odlíčení.

AKO ČASTO BY STE MALI VYKONÁVAŤ ANALÝZU PLETI?

Pre presnú analýzu odporúčame vykonať rozbor raz denne a výsledky si dôkladne zaznamenať do digitálneho denníka, ktorý je súčasťou NIVEA SKIN GUIDE.

Po 6 analýzach počas 28 dní dostanete tipy a rady na starostlivosť o pleť. Tie vám pomôžu na vytvorenie svojej ideálnej pleťovej rutiny. Tiež dostanete tipy na produkty, ktoré vám so starostlivosťou o pleť pomôžu.

Určite to však neznamená, že už nikdy nemusíte pleť analyzovať. Ročné obdobie, miesto, na ktorom sa nachádzate, vek, psychika... To všetko našu pleť ovplyvňuje. Dôkladnú analýzu si tak zopakujte raz za štvrť roka, aby ste zistili, či je potrebné starostlivosť o pleť zmeniť.

AKO SI MÔŽEM VIESŤ DIGITÁLNY DENNÍK PLETI?

Aby ste mohli sledovať stav pleti v čase v digitálnom denníku priamo v aplikácii, treba sa v aplikácii prihlásiť klubovým účtom. Ak účet ešte nemáte, zaregistrujte sa priamo v aplikácii alebo tu. Aplikácia vám vďaka prihláseniu uloží výsledky každej analýzy a vy získate prehľad o vývoji stavu pleti a jej potrebách v čase.

AKÉ SÚ VÝHODY PRIHLÁSENIA V APLIKÁCII?

Prihlásenie klubovým účtom vždy, keď budete aplikáciu SKiN GUiDE používať, prináša hneď niekoľko výhod:

1) digitálny denník pleti – vďaka prihláseniu si bude aplikácia ukladať výsledky každej analýzy a vy získate prehľad o vývoji stavu pleti a jej potrebách v čase a získate tak vlastný digitálny denník pleti.
2) kompletná rutina starostlivosti o pleť – pri pravidelnom používaní aplikácie získate odporúčanie na kompletnú pleťovú rutinu. Aplikácia najprv odporučí najvhodnejší denný krém, následne (vďaka vyhodnoteniu ďalších selfie) potom pridá nočný krém a najvhodnejší výrobok na čistenie pleti a neskôr aj slnečnú ochranu a špeciálnu starostlivosť. Kompletnú pleťovú rutinu získate približne za mesiac pravidelného používania aplikácie.
3) body do klubovej súťaže – za každé selfie, ktoré urobíte ako prihlásený užívateľ, dostanete 5 bodov. Body za selfie môžete zbierať pokojne každý deň! Pozrite sa, akú odmenu môžete získať za nazbierané body.

Môžem pomocou aplikácie získavať body klubovej súťaže?

Áno! Za každé selfie, ktoré urobíte ako prihlásený užívateľ, dostanete 5 bodov. Body za selfie môžete zbierať pokojne každý deň!

Ako získať odporúčanie na kompletnú rutinu starostlivosti o pleť?

Je to naozaj jednoduché! Stačí sa do aplikácie SKiN GUiDE pravidelne vracať, vždy sa prihlásiť klubovým účtom a fotiť selfie. Vďaka prihláseniu aplikácia vyhodnotí stav vašej pleti v čase a postupne získate viac a viac odporúčaných produktov.

Po prvom selfie aplikácia odporučí denný krém. Po 6 selfie získate odporúčanie na nočný krém a tiež najvhodnejší výrobok na čistenie pleti. Po 12 selfie navyše pribudne najvhodnejšia slnečná ochrana. Kompletnú rutinu získate po 18 selfie, keď aplikácia vytypuje najvhodnejšiu špeciálnu starostlivosť.

A ČO OSTATNÉ ČASTI TELA? MÔŽEM VYKONAŤ AJ ICH ANALÝZU?

Zatiaľ je analýza NIVEA SKIN GUIDE navrhnutá iba na skenovanie tváre, ale náš výskumný tím pracuje na rozšírení o ďalšie časti tela. A akonáhle budeme mať hotové a všetko pripravené, dáme vám vedieť, nebojte sa!

SNAŽÍM SA, ALE SELFIE JE NEOSTRÁ A ROZMAZANÁ. ČO S TÝM?

Konkrétny návod na dokonalú selfie nájdete priamo v aplikácii alebo na našom webe. Nemusí to vyjsť na prvý pokus, takže tomu pokojne dajte čas a hneď niekoľko pokusov.

JE SELFIE DOSTATOČNÝ PODKLAD PRE ANALÝZU PLETI?

Áno! Aj keď sa to môže zdať nemožné, vďaka starostlivému výskumu, na ktorom sa zúčastnilo 10 000 žien po celom svete a vzniklo cez 20 miliónov fotiek, stačí naozaj jediná selfie.

Na základe analýzy získate individuálne rady a tipy. Ušité na mieru vám a vašim potrebám. Dovoľte modernej technológie, aby vám pomohla zlepšiť starostlivosť o pleť.

WEBOVÁ APLIKÁCIA

NIVEA SKIN GUIDE - VŠETKO O APLIKÁCII

AKÉ ZARIADENIA PODPORUJÚ NIVEA SKIN GUIDE?

Na to, aby ste mohli používať NIVEA SKIN GUIDE, potrebujete iba chytrý telefón s prednou kamerou/foťákom. NIVEA SKIN GUIDE je webová aplikácia (ktorú nemusíte sťahovať), takže pre jej používanie sú najlepšie prehliadače Safari alebo Google Chrome.

AKO OTVORIŤ NIVEA SKIN GUIDE VO SVOJOM CHYTROM TELEFÓNE?

iOS:

 1. Otvorte nivea.sk/skinguide v prehliadači Safari.
 2. Kliknite na „Zdieľať“ v dolnej časti obrazovky.
 3. Prejdite nadol a kliknite na „Pridať na domovskú obrazovku“.
 4. Zadajte „NIVEA SKIN GUIDE“ a potvrďte kliknutím na „Pridať“.
 5. Na domovskej stránke potom nájdete ikonku aplikácie.

 

Android:

 1. Otvorte nivea.sk/skinguide v prehliadači Chrome.
 2. Kliknite na tri bodky napravo od adresného riadka.
 3. Kliknite na Pridať na domovskú obrazovku" alebo „Pridať na plochu“.
 4. Zadajte „NIVEA SKIN GUIDE“ a potvrďte kliknutím na „Pridať“.
 5. Na domovskej stránke potom nájdete ikonku aplikácie.
 

AKO NASKENOVAŤ QR KÓD?

 1. Otvorte fotoaparát na svojom telefóne.
 2. Uistite sa, že používate zadnú kameru.
 3. Namierte telefón na QR kód a podržte ho cca 2-3 sekundy na mieste.
 4. Váš telefón vám zobrazí oznámenie s odkazom.
 5. Kliknutím na toto oznámenie otvoríte odkaz.

→ Môžete nás tiež navštíviť na adrese: https://www.nivea.sk/skinguide.

→ Ak máte iPhone, použite prehliadač Safari. Ak používate Android, najlepší bude Google Chrome.

MÔŽEM SA DO APLIKÁCIE DOSTAŤ AJ BEZ QR KÓDU?

Samozrejme, stačí vo svojom prehliadači otvoriť tento odkaz: https://www.nivea.sk/skinguide.

 

MÔŽEM POUŽÍVAŤ NIVEA SKIN GUIDE I OFFLINE?

To bohužiaľ nejde. Pred otvorením aplikácie sa uistite, že máte dostatočne silné pripojenie k internetu, pokiaľ možno pomocou WiFi.

MÔŽEM POUŽÍVAŤ NIVEA SKIN GUIDE BEZ WIFI?

Vašu selfie potrebujeme nahrať na analýzu, a preto musíte byť pripojení k internetu cez WiFi alebo mobilné dáta. Pri mobilných dátach počítajte skôr s nižšou rýchlosťou a tým, že si určitý objem dát odčerpáte. WiFi je stávka na istotu.

BUDE MAŤ NIVEA SKIN GUIDE V BUDÚCNOSTI VIAC FUNKCIÍ?

Áno, náš výskumný tím stále pracuje na nových funkciách. Akonáhle budú na svete nejaké novinky, dáme vám vedieť a budeme sa tešiť, keď ich vyskúšate.

FUNGUJE ANALÝZA NIVEA SKIN GUIDE NA KAŽDÝ TYP A FARBU PLETI?

Áno, to pre nás bolo pri vývoji veľmi dôležité.

FUNGUJE ANALÝZA NIVEA SKIN GUIDE LEN PRE ŽENSKÚ PLEŤ?

V súčasnej dobe, áno. Náš výskumný tím však pracuje na vzniku NIVEA SKIN GUIDE pre mužov. Akonáhle bude tento variant hotový, dáme vám samozrejme vedieť.

MÔŽEM ANALYZOVAŤ PLEŤ I NIEKOMU INÉMU?

Chcete niekomu ukázať, ako NIVEA SKIN GUIDE funguje? Potom mu odporučte, aby si založil vlastný účet. Samozrejme pred registráciou môže každý vyskúšať skenovanie bez registrácie.

KDE SI MÔŽETE STIAHNUŤ NIVEA SKIN GUIDE?

NIVEA SKIN GUIDE je webová aplikácia, ktorú môžete otvoriť vo svojom prehliadači, takže si nemusíte nič sťahovať. Stačí navštíviť webovú stránku https://www.nivea.sk/skinguide. NIVEA SKIN GUIDE môžete jednoducho pridať aj na domovskú stránku svojho telefónu.

iOS:

 1. Otvorte nivea.sk/skinguide v Safari.
 2. Kliknite na „Zdieľať“ v dolnej časti obrazovky.
 3. Prejdite nadol a kliknite na „Pridať domovskú obrazovku“.
 4. Zadajte „NIVEA SKIN GUIDE“ a potvrďte kliknutím na „Pridať“.
 5. Na domovskej stránke potom nájdete ikonku aplikácie.

 

Android:

 1. Otvorte nivea.sk/skinguide v prehliadači Chrome.
 2. Kliknite na tri body napravo od adresného riadka.
 3. Kliknite na „Pridať domovskú obrazovku“.
 4. Zadajte „NIVEA SKIN GUIDE“ a potvrďte kliknutím na „Pridať“.
 5. Na domovskej stránke potom nájdete ikonku aplikácie.

PREČO JE VYŽADOVANÝ PRÍSTUP KU KAMERE, RESPEKTÍVE K FOTOAPARÁTU?

Aby nikto cudzí nezískal prístup k vášmu fotoaparátu, váš telefón sa vás vždy spýta na povolenie na použitie. NIVEA SKIN GUIDE potrebuje prístup k fotoaparátu kvôli zaobstaraniu selfie. Svoj súhlas s použitím môžete kedykoľvek zrušiť.

ČO ROBIŤ, KEĎ VÁM NEFUNGUJE FOTOAPARÁT A NEMÔŽETE SI VYFOTIŤ SELFIE?

Povoľte svojmu prehliadaču prístup ku kamere/fotoaparátu vášho telefónu.

Safari:

 1. Otvorte na svojom iPhone „Nastavenia“ a potom „Safari“.
 2. V sekcii „Nastavenie webových stránok“ kliknite na „Fotoaparát“.
 3. Povoľte prístup k fotoaparátu na všetkých webových stránkach.

Chrome:

 1. Otvorte na svojom telefóne Chrome.
 2. Kliknite na tri bodky vpravo od adresného riadka a potom kliknite na „Nastavenie“.
 3. Vyberte „Nastavenie webu“.
 4. Kliknite na „Fotoaparát“.
 5. Aktivujte prístup k fotoaparátu.

ČO SA STANE S FOTOGRAFIAMI A INFORMÁCIAMI?

Ak použijete analýzu bez registrácie, vaše údaje sa automaticky po 24 hodinách odstránia. Ak ste registrovaný užívateľ, vaše fotky a dáta sa budú ukladať na analýzu tváre a vylepšenia algoritmu, ktorý používame. Všetky informácie o ochrane dát si môžete prečítať v našej politike o ochrane osobných údajov. Svoj súhlas môžete samozrejme kedykoľvek odvolať a informácie nechať odstrániť.

AKO MÔŽETE VYMAZAŤ VŠETKY SVOJE OSOBNÉ ÚDAJE?

Ak používate analýzu bez registrácie, vaše dáta sa nikam dlhodobo neukladajú, ale vymažú sa do 24 hodín. Ako registrovaný užívateľ (a teda člen NIVEA klubu) môžete poslať žiadosť na info@nivea.sk a my sa o zmazanie požadovaných dát postaráme. Len si uvedomte, že zmazanie údajov je trvalé a nemožno ho vrátiť späť. Ďalšie informácie nájdete v našej Politike ochrany súkromia.

NA KOHO SA MÔŽETE OBRÁTIŤ V PRÍPADE OTÁZOK?

Radi vám so všetkým pomôžeme. Zašlite e-mail na info@nivea.sk, alebo nám zavolajte na telefónne číslo +421 650 111 220. Sme na príjme od pondelka do piatku v čase od 8. do 18. hodiny.

ODPORÚČANIA

VŠETKO, ČO POTREBUJETE VEDIEŤ O POSKYTNUTÝCH ODPORÚČANIACH

KOĽKO RÔZNYCH RÁD A PRODUKTOV V NIVEA SKIN GUIDE NÁJDETE?

NIVEA SKIN GUIDE obsahuje viac ako 700 000 kombinácií produktov. Každý tak získa rady a tipy na produkty priamo na mieru. Keďže sa vaša pleť mení, odporúčame vykonávať analýzu pleti pravidelne, aby ste zistili, či sa jej potreby nejako nezmenili.

AKO BUDÚ VYBRANÉ VÝROBKY VAŠEJ ODPORÚČANEJ STAROSTLIVOSTI O PLEŤ?

Na základe selfie dôjde k analýze pomocou umelej inteligencie a vaša pleť dostane „body“. Tie budú slúžiť na určenie toho, akú starostlivosť vaša pleť potrebuje. Skóre si potom uložíte do digitálneho denníka a budete porovnávať, ako sa vaša pleť mení.

Koľko výrobkov mi aplikácia odporučí?

Ak budete aplikáciu využívať iba ako „hosť“, vždy získate odporúčanie iba 1 výrobku. Pôjde o 1 denný krém NIVEA vybraný na mieru aktuálnym potrebám vašej pleti.

Ak sa v aplikácii vždy prihlásite klubovým účtom, budú sa vaše výsledky zaznamenávať a vďaka tomu bude aplikácia schopná vám odporučiť viac výrobkov. Po prvej selfie aplikácia odporučí denný krém. Po 6 selfie získate odporúčanie na nočný krém a tiež najvhodnejší výrobok na čistenie pleti. Po 12 selfie navyše pribudne najvhodnejšia slnečná ochrana. Kompletnú rutinu získate po 18 selfie, keď aplikácia vytypuje najvhodnejšiu špeciálnu starostlivosť.

Pozor, dosiahnutím kompletnej rutiny sa to ale nekončí! Vaša pleť sa v čase mení a s tým sa menia aj jej potreby. Pokračujte vo fotení selfie aj naďalej. Ak aplikácia zistí zmeny, odporučí obmenu rutiny.

ODPORÚČI NIVEA SKIN GUIDE LEN NIVEA PRODUKTY?

Áno, analýza NIVEA SKIN GUIDE odporúči iba produkty značky NIVEA, pretože ich dobre poznáme a vieme, čo presne obsahujú. Tiež medzi sebou dokážeme naše produkty kombinovať, aby ste získali najlepšiu starostlivosť. Všetky naše nové produkty sa do aplikácie automaticky zaradia a vy tak získate individuálnu starostlivosť priamo na mieru. Avšak nevylučujeme, že sa v budúcnosti objavia aj produkty iných značiek.

AKO RÝCHLO ZAČNÚ ODPORÚČANÉ PRODUKTY ÚČINKOVAŤ?

Každá pleť je iná, preto nemožno s presnosťou určiť, kedy začnú produkty fungovať priamo u vás. Dôležitá je však pravidelnosť.

ČO ROBIŤ, KEĎ PLEŤ ZLE ZNÁŠA ODPORÚČANÉ PRODUKTY?

Aby ste zistili, či vám produkt vyhovuje, vyskúšajte ho najskôr na malej časti tváre. Neznášanlivosť výrobkov je veľmi vzácna, ale napriek tomu sa môže objaviť. Ak je to váš prípad, prestaňte výrobok používať a zavolajte na telefónne číslo 421 650 111 220 alebo použite náš kontaktný formulár.  

VÝSLEDKY

INFORMÁCIE O VÝSLEDKOCH ANALÝZY VAŠEJ PLETI

ČO ZNAMENÁ SKÓRE PEVNOSTI, ZJEDNOTENOSTI A PIGMENTÁCIE PLETI?

NIVEA SKIN GUIDE používa pre zjednotenosť, pevnosť a pigmentáciu stupnicu od 0 do 100. Ak je skóre vašej pleti 100, ide o najlepší možný výsledok - máte na svoj vek dokonale pevnú alebo zjednotenú pleť, popr. pleť bez pigmentových škvŕn. To je aj celkovým cieľom, dosiahnuť čo najvyššie skóre. Preto vám na základe analýzy odporučíme produkty a tipy, ktoré vám s tým pomôžu.

AKO SA VYZNAŤ V GRAFE?

Máte za sebou analýzu tváre? Potom sa vám vo vašom digitálnom denníku objaví skóre pre pevnosť a zjednotenosť, pigmentáciu a vek pleti priamo v grafe. Ak sa v čase vaše výsledky zlepšia, linka grafu porastie. Na porovnanie sú v grafe k dispozícii priemerné výsledky vašej vekovej skupiny. Túto informáciu môžete v grafe pridať, alebo ju kedykoľvek skryť.

AKO ČASTO VYKONÁVAŤ ANALÝZU?

Na stav našej pleti má vplyv mnoho faktorov. Preto je dôležité vykonávať kompletnú analýzu pravidelne. Vďaka tomu budete svojej pleti neustále dopriať takú starostlivosť, akú potrebuje.

AKO MÔŽEM POROVNAŤ SVOJE VÝSLEDKY SO SVOJOU VEKOVOU SKUPINOU?

Pod grafom uvidíte aj tlačidlá „Pevnosť“, „Zjednotenosť“, „Pigmentácia“ a „Vek pleti“. Vďaka týmto tlačidlám môžete pridávať priemerné skóre vašej vekovej skupiny priamo do grafu. A potom porovnávať.

Ako získať kompletnú rutinu starostlivosti o pleť?

Je to naozaj jednoduché! Stačí sa do aplikácie SKiN GUiDE pravidelne vracať, vždy sa prihlásiť klubovým účtom a fotiť selfie. Vďaka prihláseniu aplikácia vyhodnotí stav vašej pleti v čase a postupne získate viac a viac odporúčaných produktov. 

Po prvom selfie aplikácia odporučí denný krém. Po 6 selfie získate odporúčanie na nočný krém a tiež najvhodnejší výrobok na čistenie pleti. Po 12 selfie navyše pribudne najvhodnejšia slnečná ochrana. Kompletnú rutinu získate po 18 selfie, keď aplikácia vytypuje najvhodnejšiu špeciálnu starostlivosť.

Môže sa odporúčaná pleťová rutina v čase zmeniť?

Áno. Rovnako ako sa mení počas času pleť a jej potreby, zmení sa i vhodná rutina. Vďaka pravidelnému používaniu aplikácie si vždy môžete byť istí, že budete mať odporúčanie na tie výrobky, ktoré vašej pleti dodajú všetko, čo aktuálne potrebuje.

AKO DLHO BY MALA TRVAŤ IDEÁLNA ANALÝZA PLETI?

Našim cieľom je, aby ste dobre spoznali svoju pleť. Vďaka NIVEA SKIN GUIDE môžete porovnávať svoje výsledky so svojou vekovou skupinou a sledovať pokroky po dobu 12 mesiacov.

PREČO SA VÝSLEDKY ANALÝZY DEŇ ODO DŇA LÍŠIA?

Naša pleť sa neustále mení. Jej stav je ovplyvnený množstvom faktorov, medzi ktoré patrí nielen to, ako sa o ňu staráte, ale aj váš životný štýl, strava, pohyb, stres alebo spánok. Preto je dôležité skenovať tvár každý deň v rovnakom čase, aby boli výsledky čo najpresnejšie.