Svieže jarné účesy pre krátke i dlhé vlasy

Privítajte jar novým trendy účesom! Privítajte jar v novom štýle! Naučte sa trendy variácie na vrkoče a objavte produkty, ktoré oživia vaše vlasy po dlhej zime.

Jarné účesy pre dlhé vlasy

Chcete osviežiť vzhľad svojich vlasov bez skracovania dĺžky? Vdýchnite svojim lokniam život s novými jarnými účesmi.

Najlepšie jarné účesy pre dlhé vlasy

Vlny až na chrbát

Dodajte tvar vašim dlhým vlasom a zvoľte všestranný účes, ktorý lichotí každej tvári. Zapleťte si vlasy na noc do vrkočov a ráno sa tešte z nadýchaných, voľne spadajúcich vĺn. Aby vám účes vydržal po celý deň, použite NIVEA Lak na vlasy Extra Strong.

Najlepšie jarné účesy pre dlhé vlasy

Vrkôčiky

Dva jednoduché vrkoče zachránia váš účes! Nestihli ste si umyť vlasy? Nezúfajte. Zapleťte svoje vlasy v štýle dedinského dievčaťa. Jednoducho si upleťte dva vrkoče, pripnite ich konce k vršku hlavy a štýlový účes je na svete.

Najlepšie jarné účesy pre dlhé vlasy

Rybie vrkoče

Využite dĺžku svojich vlasov a upleťte si moderný rybí vrkoč. Rozdeľte si vlasy do dvoch prameňov. Z vonkajšej strany každého prameňa vždy oddeľte malý pramienok a preložte ho doprostred medzi pramene. Pravidelne striedajte strany, postupne zapleťte pramene až ku koncu a zopnite.

Najlepšie jarné účesy pre dlhé vlasy

Drdol

Zvoľte na jar jeden z najuniverzálnejších účesov! S tesne utiahnutým drdolom perfektne vyniknete v práci, pre jarné prechádzky si naopak vyberte nedbalý drdol s niekoľkými pramienkami spadnutými okolo tváre.

Najlepšie jarné účesy pre dlhé vlasy

Divoké vlny

Koniec čiapkam a spľasnutým vlasom! Zabezpečte si parádny objem a rozvlňte svoje vlasy v pružných kaderách. Na vlhké vlasy aplikujte NIVEA Penové tužidlo Extra Strong pre pružnú fixáciu vlasov. Následne vlasy vysušte fénom a pomocou kulmy alebo vlasovej žehličky vytvorte svieže jarné vlny.

Moderný hippie štýl
Vykúzlite na svých dlhých vlasoch účes, ktorým ohromíte! Praktický chvost alebo ležérny účes v štýle hippie, naučte sa dlhé vlasy upravovať tak, aby vám ostatné ženy závideli. Vďaka našim videám je to naozaj jednoduché.


Jarné účesy pre krátke vlasy

Po dlhej zime môžu byť vaše vlasy vysušené a bez života. Objavte módne účesy, ktoré krátke vlasy premenia na žiariacu korunu krásy.

Vlnité mikádo

Zmeňte svoj štýl na zmyselné mikádo á la Carrie Bradshaw zo seriálu Sex v meste. Než začnete vlasy vysúšať a natáčať do neposlušných vlniek, nezabudnite ich ošetriť kondicionérom Diamond Volume Care od značky NIVEA.

Elegantné mikádo

S uhladeným mikádom môžete vyzerať roztomilo i nebezpečne zároveň. Záleží, či si práve vezmete farebné tričko alebo úzku sukňu. Hodí sa jednoducho ku všetkému! Pre dokonale hladký vzhľad použite NIVEA Penové tužidlo Extra Strong.

Pixie strih

Ako vrátiť spľasnutým vlasom objem a tvar? Jednoduchou a štýlovou odpoveďou je pixie strih! Aby ste svetlému melíru dodali ten správny jas, použite NIVEA Penové tužidlo Blonde Care.

Retro mikádo

Len máloktorý účes pôsobí sofistikovanejšie než starostlivo upravené retro mikádo. Použite na noc vlasové natáčky a ráno účes spevnite pomocou Laku na vlasy Diamond Volume Care od značky NIVEA. Počas chvíle ste pripravená na odchod!