Polorozpustené s vrstvenými vlnami

Polorozpustené s vrstvenými vlnami

Vytvorte nádherný polorozpustený účes s vrstvenými vlnami.

Vrstvené vlny

Krása tohto polorozpusteného účesu tkvie v jeho jednoduchej kombinácii s formálnym i voľnočasovým outfitom. Je veľmi nenáročný na úpravu, napriek tomu si budú ostatní myslieť, že ste strávili hodiny pred zrkadlom. Nech chcete okoreniť vaše pracovné či školné oblečenie alebo potrebujete rýchly účes, aby ste urobili dojem pri dôležitej večernej schôdzke, tento polorozpustený účes s vrstvenými vlnami je dokonalým riešením. Ak chcete premeniť svoje tradičné denné vlny na niečo zmyselnejšie, skúste pridať vlasové doplnky alebo sponky. Nezabudnite si do kabelky pribaliť Lak na vlasy Diamond Volume Care, s ktorým budú vaše vrstvené vlny dokonalé od rána do noci.

Ako na to:

  1. Pred úpravou do vlasov aplikujte penové tužidlo a fénom presušte. 
  2. Použite stredne veľkú tyčovú kulmu a začnite natáčať predné pramene vlasov smerom od tváre. Rovnakým spôsobom postupujte i na druhej strane.
  3. Zostávajúcu časť vlasov rozdeľte na polovice a od spodnej časti natáčajte na kulmu na obidvoch stranách smerom od tváre.  
  4. Rovnakým spôsobom postupujte pri vrchnej časti vlasov, na oboch stranách natáčajte pramene smerom od tváre, až kým nenatočíte všetky vlasy. 
  5. Pre zjemnenia účesu prečešte vlasy prstami.  
  6. Oddeľte predné pramene a stiahnite dozadu do voľného chvosta - pri spoji chvost obtočte dookola. 
  7. Hotový účes môžete doplniť ozdobou alebo sponkou. 
  8. Účes zafixujte Lakom na vlasy Diamond Volume Care.


ADP005_PRODUCTSTAGE