Pre mladistvý vzhľad: NIVEA HYALURON CELLULAR FILLER

Bojujte proti príznakom starnúcej pleti pomocou kolagénu a získajte späť pevnú a mladistvú pleť.SKÚSTE TVÁROVÚ MASÁŽ

DOŽIČTE SI RELAXAČNÚ MASÁŽ S PRODUKTMI Z RADU CELLULAR

Dožičte si raz týždenne čas len pre seba a relaxujte pri tvárovej masáži. Práve masáž totiž uvoľňuje stuhnuté tvárové svaly a pomáha k lepšiemu prekrveniu pleti. Nielenže si vďaka tomu oddýchnete, ale tiež bojujete proti vráskam.

Jemný tlak, ktorý vzniká počas masáže, stimuluje krvný obeh a zvyšuje produkciu kolagénu. Vyskúšajte Cellular starostlivosť a obnovte pevnosť pleti vďaka niekoľkým ľahkým krokom. 

RAD CELLULAR

POSUNULI SME STAROSTLIVOSŤ PROTI VRÁSKAM O KUS ĎALEJ

S pribúdajúcim vekom naša pleť a pokožka pomaly strácajú schopnosť obnovovať kožné bunky a zároveň sa znižuje i tvorba kolagénu, ktorý tomu pomáha. Na pleti tak začnú pribúdať jemné linky a vrásky, ktoré nás môžu trápiť. Aby sme ich aspoň čiastočne redukovali, spoliehame sa na kombináciu kyseliny hyalurónovej a kolagénového boostera.

Zloženie spevňujúceho radu NIVEA HYALURON CELLULAR pomáha navrátiť pleti späť jej mladistvý vzhľad. Vďaka tomuto radu sa zvyšuje obnova kožných buniek až o 33 % iba za 24 hodín a produkcia kolagénu o 24 % už za 7 dní*.

*testované in vitro 

Výsledkom je tak pevná a svieža pleť s menším množstvom vrások, vďaka ktorej si opäť pripadáte mladistvo.
Hyaluron-cellular-filler-krém-benefity


ANTI-AGE ZLOŽKY

JEDNOTLIVÉ ZLOŽKY RADU HYALURON CELLULAR

Hyaluron-cellular-filler-ingrediencie-kyselina-hyalurónová

MIKRO A MAKRO KYSELINA HYALURÓNOVÁ

Kyselina hyalurónová sa prirodzene vyskytuje v pleti i v spojivovom tkanive. Práve vďaka nej je naša pleť pevná a pružná.

Makro kyselina hyalurónová pomáha pleť intenzívne hydratovať a navracia jej tak späť sviežosť a hebkosť na dotyk. Mikro kyselina hyalurónová potom pôsobí najmä vo vnútri pleti a stará sa o vyplnenie vznikajúcich vrások.

Hyaluron-cellular-filler-ingrediencie-collagen

COLLAGEN BOOSTER

Vedeli ste, že kolagén je hlavnou zložkou našej pleti a hrá kľúčovú rolu pri udržaní mladistvého vzhľadu? Práve kolagén zaisťuje to, aby bola pleť hladká a pevná.

S pribúdajúcim vekom sa však kolagén z pleti vytráca a začínajú sa objavovať prvé vrásky. V každom prípade vďaka unikátnemu kolagénovému boosteru vzrastie po 7 dňoch používania produkcia vlastného kolagénu v pleti o 24 %.*

* In vitro testovanieNOVÁ RUTINA

VYTVORTE SI VLASTNÚ DENNÚ RUTINU. CIEĽ? SPEVNENIE PLETI!

Odhaľte tajomstvo krásy žien, ktoré majú krásnu a pevnú pleť i po štyridsiatke. Rad NIVEA HYALURON CELLULAR sa rýchlo stane súčasťou vašej každodennej rutiny. 

Povedzte vráskam zbohom a privítajte späť pevnú a mladistvú pleť, ktorá len žiari. 
Hyaluron-cellular-filler-krok2

KROK 1: VYPĹŇAJÚCE PERLOVÉ SÉRUM HYALLURON CELLULAR FILLER 

Potom aplikujte malé množstvo krému na pleť a jemne vmasírujte končekmi prstov krúživými pohybmi smerom nahor. Jemná a citlivá pleť okolo očí vyžaduje špeciálnu starostlivosť. Preto sa jej teraz pri aplikácii perlového séra vyhnite.

Hyaluron-cellular-filler-krok3

KROK 2: SPEVŇUJÚCI DENNÝ KRÉM HYALURON CELLULAR FILLER

Ďalším krokom vašej rutiny je Spevňujúci denný krém Hyaluron Cellular Filler. Ten obsahuje nielen kyselinu hyalurónovú, ale aj kolagén. Táto dvojkombinácia navracia pleti pevný vzhľad a hydratuje ju. Navyše vďaka SPF je pleť chránená pred UV žiarením, ktoré spôsobuje jej predčasné starnutie.

Hyaluron-cellular-filler-krok4

KROK 3: SPEVŇUJÚCI OČNÝ KRÉM HYALURON CELLULAR FILLER

Oči sú oknom do duše. Rozžiarte tie svoje pomocou spevňujúceho očného krému, ktorý je špeciálne vyvinutý pre tenkú a citlivú pleť okolo očí. Nielenže očnú oblasť hydratuje, ale tiež ju spevňuje a vypĺňa drobné vrásky.


KOMPLETNÁ ANTI-AGING STAROSTLIVOSŤ

VIDITEĽNE PEVNEJŠIA A MLADŠIA POKOŽKA

Objavte rad produktov NIVEA CELLULAR Firming + Cell Activating, ktorý bol vyvinutý špeciálne na boj proti príznakom starnutia pleti.
Hyaluron-cellular-filler-rad


EXPERT – ROZHOVOR

„Kombinácia kyseliny hyalurónovej a kolagénového boostera reaktivuje bunky a pomáha pri ich obnove"

Dr. Dominik Göddertz, ktorý má v Beierdorf AG na starosti výskum a vývoj, odpovedá na všetky otázky týkajúce sa nového radu NIVEA CELLULAR Firming + Cell Activating.

Prečo naša pokožka a pleť starnú a čo sa odohráva pod jej povrchom?

To, ako rýchlo naša pleť starne, ovplyvňujú dva hlavné faktory. Prvým sú naše gény. Práve tie sú zodpovedné za vitalitu kožných buniek, ktoré ovplyvňujú rýchlosť produkcie kolagénu a kyseliny hyalurónovej. U každého z nás je rýchlosť produkcie týchto dvoch zložiek iná, a preto u každého sa začína starnutie pleti inokedy

Okrem génov ale ovplyvňujú starnutie pleti i vonkajšie faktory, ako napríklad UV žiarenie. UVA a UVB lúče spôsobujú voľné radikály, ktoré ničia štruktúru kožných buniek a kolagénových vlákien. Výsledkom sú vrásky a suchá pleť. 

Kožné bunky, samozrejme, starnú i s pribúdajúcim vekom, pretože sa spomaľuje ich bunková aktivita. Koža mladých ľudí sa obnovuje každých 28 dní. U starších ľudí tento proces trvá až 35 dní

To je dôvod, prečo rad Cellular Filler obsahuje kyselinu hyalurónovú a kolagénový booster? Prečo naša pleť tieto dve zložky potrebuje, aby dokázala redukovať príznaky starnutia?

Zloženie nášho nového radu s kyselinou hyalurónovou a kolagénovým boosterom reaktivuje kožné bunky, ktoré si znovu začnú vytvárať vlastnú kyselinu hyalurónovú a kolagén. Vďaka tomu sa nám darí udržať mladistvý vzhľad pleti.

Kyselina hyalurónová je dôležitou súčasťou nášho tela a je známa najmä svojimi hydratačnými vlastnosťami. Starnutím sa množstvo kyseliny hyalurónovej v našom tele znižuje a v dôsledku toho sa objavujú prvé vrásky. Práve preto sme do našich produktov pridali mikro kyselinu hyalurónovú, ktorá preniká hlbšie do pleti a vypĺňa vzniknuté vrásky zvnútra.

Kolagén je najčastejším proteínom v spojivovom tkanive, a práve on je zodpovedný za to, že je naša pokožka krásne pevná. Prirodzene si svoj vlastný kolagén vytvárajú naše kožné bunky, ale v dospelosti sa táto ich schopnosť znižuje približne o 1 % ročne. Následkom toho je naša pleť povolená a unavená. Preto je hlavným cieľom nášho radu anti-aging Cellular zvýšiť produkciu kolagénu.

Začne sama pleť produkovať viac kolagénu?

Presne tak. Naše výrobky pre starostlivosť o pleť podporujú prirodzené procesy pleti. Špeciálne zloženie nášho nového radu pomáha našim bunkám vytvárať nový kolagén. Náš rozsiahly výskum ukazuje, že už po 7 dňoch používania radu Cellular firming + Cell activating Denná starostlivosť sa tvorba kolagénu v pleti zvýšila o 24 %. A to nie je všetko: s našimi jedinečnými perličkami Cellular Volume Push Pearls sa tvorba kolagénu zvýšila o 49 % iba za 72 hodín.

 

Ďalšou výhodou Cellular radu je to, že pomáha obnovovať kožné bunky. Prečo je to také dôležité?

Ako už bolo spomenuté, s pribúdajúcim vekom sa bunková obnova koža spomaľuje a vrásky sa prehlbujú. Všetky produkty z radu Cellular Firming + Cell Activating reaktivujú kožné bunky a urýchľujú proces obnovy týchto buniek. Vďaka dennej starostlivosti s týmto radom sa obnova buniek zlepší o 33 % už za 24 hodín.

Hyaluron-cellular-filler-expert

Dr. Dominik Göddertz
Manažér laboratória
NIVEA Starostlivosť o pleť

Spoločnosť NIVEA predstavuje Hydratačné sérum Hyaluron Cellular Fillers 20 % ako hydratačný elixír. Môžete nám o ňom povedať viac?

Rad Cellular Hyaluron Serum-Essence je náš nový spôsob, ktorým bojujeme proti predčasnému starnutiu pleti. S 20 % hydratačným elixírom a mikro kyselinou hyalurónovou sa nám darí obnovovať kožné bunky a zároveň pleť intenzívne hydratovať a vyživovať

Naši odborníci sa inšpirovali najnovšími trendmi a vyvinuli tento rad pre každodennú starostlivosť o pleť, ktorá sa iba za 20 sekúnd vstrebe do pleti a začne proces obnovy kožných buniek. 

Ako bojovať so starnúcou pleťou?

Všeobecné odporúčanie: Začnite s každodennou starostlivosťou o pleť skôr, než je to naozaj nevyhnutné. Vďaka tomu predídete predčasnému starnutiu pleti a zachováte si mladistvý vzhľad oveľa dlhšie. Denná starostlivosť o pleť zahŕňa čistenie pleti, použitie séra a denný či nočný krém. 

Okrem dennej starostlivosti sa zamerajte tiež na vyváženú stravu, zdravý a aktívny spôsob života. Zároveň nezabúdajte oddychovať a urobiť si čas len pre seba. A na záver: Nikdy nepodceňujte ochranu pred slnkom. Či už idete von na 2 minúty alebo na celý deň, či už je zima alebo leto, UV žiarenie je tu vždy s nami a má významný vplyv na predčasné starnutie našej pokožky. Preto naše produkty pre dennú starostlivosť z radu Cellular Firming + Cell Activating majú ochranný faktor SPF 15 a SPF 30, a tak je vaša pleť chránená na každom kroku.


NIVEA ZÁKAZNÍČKY

NIVEA CELLULAR S VYLEPŠENÝM ZLOŽENÍM: PRIDAJTE SA K NADŠENÝM ZÁKAZNÍČKAM

*Source:

NIVEA.de Customer Rating of NIVEA Hyaluron CELLular Filler Firming + Cell Activating Day Care SPF 15

PRODUKTY