Objavte tónovacie krémy v hubke Cellular cushion!

ZOZNÁMTE SA S PRAKTICKÝM POMOCNÍKOM, KTORÝ ZJEDNOTÍ TÓN PLETI, ZAKRYJE NEDOKONALOSTI A SPOMAĽUJE STARNUTIE. TO VŠETKO ZA PÁR SEKÚND.

INOVÁCIA

KRYJE, OŠETRUJE A JEDNODUCHO SA NANÁŠA

Pre svieži a zjednotený vzhľad, 24-hodinovú hydratáciu a výživu pleti. Vyberte si jeden z troch odtieňov a vyskúšajte naše inovatívne riešenie v oblasti mejkapu.

Nemáte čas na perfektný mejkap? Žiadny problém! S naším Ošetrujúcim mejkapom v hubke dosiahnete zjednotenú a mlado vyzerajúcu pleť za pár sekúnd. Inovatívne zloženie zaistí prirodzený a zjednotený vzhľad pleti bez zbytočných nánosov hutného mejkapu. 


RECENZIE

Čo si o tónovacích krémoch myslia naše verné zákazníčky?

KEĎ MEJKAP PLEŤ SKRÁŠĽUJE A ZÁROVEŇ OŠETRUJE

NIVEA 3v1 Ošetrujúci mejkap v hubke je obohatený o kreatín a kyselinu hyalurónovú. Tieto dve zložky dodávajú pleti mladistvý vzhľad a starajú sa o jej pružnosť. Navyše mejkap obsahuje SPF 15, a tak vás chráni pred UV žiarením a predčasným starnutím pleti. 

NIVEA 3v1 Ošetrujúci mejkap v hubke intenzívne vyživuje pleť a zároveň ju 24 hodín denne hydratuje. Vďaka tomu bude vaša pleť žiarivá a svieža naozaj celý deň! 


Malý, praktický a vhodný na cesty: NIVEA 3v1 Ošetrujúci mejkap v hubke má praktické balenie, a tak je ideálnym spoločníkom nielen na cesty, ale aj do každej kabelky. Vďaka integrovanému zrkadielku si ho ľahko nanesiete a nemusíte sa báť škvŕn.

ČO NA TO HOVORIA EXPERTI

OTÁZKY A ODPOVEDE TÝKAJÚCE SA NIVEA OŠETRUJÚCEHO MEJKAPU V HUBKE CELLULAR CUSHION 3V1

Dr. Svenja Möllgaard, vedúca oddelenia vývoja pleťových produktov NIVEA, odpovedá na najčastejšie otázky týkajúce sa inovatívneho Ošetrujúceho mejkapu v hubke NIVEA Cellular Cushion 3v1.

Vďaka čomu je NIVEA Ošetrujúci mejkap v hubke Cellular Cushion 3v1 taký jedinečný? 

NIVEA Ošetrujúci mejkap v hubke Cellular Cushion 3v1 zjednocuje vzhľad pleti bez toho, aby ju úplne zakryl vrstvou mejkapu. Navyše obsahuje inovatívne zloženie obohatené o kyselinu hyalurónovú a kreatín, ktoré sa stará o výživu pleti, a tá zostáva pružná a svieža. Výsledkom je hydratovaná pleť s mladistvým vzhľadom. Novinkou je tiež špeciálna aplikačná technológia: Mejkap si nanesiete ľahšie a rýchlejšie ako kedykoľvek predtým.

 

Ako sa NIVEA Ošetrujúci mejkap v hubke Cellular Cushion 3v1 používa?

Aplikácia je veľmi jednoduchá. Praktické balenie ukrýva malú hubku, ktorá je impregnovaná radom ošetrujúcich a tónujúcich pigmentov. Po priložení hubky k pleti a jemnom stlačení sa tekutina vnútri hubky uvoľní. Najväčšia výhoda tejto aplikácie je rovnomerné nanesenie mejkapu bez zbytočne silných vrstiev. Hubka sa zároveň postará o to, aby mejkap úplne splynul s prirodzeným tónom pleti. Váš vzhľad tak bude prirodzený a nikto si mejkap ani nevšimne. A to všetko bez toho, aby ste museli pred aplikáciou na pleť nanášať krém. Navyše je balenie NIVEA Ošetrujúceho mejkapu v hubke Cellular Cushion 3v1 také praktické, že sa zmestí do každej kabelky a vy ho tak môžete mať stále poruke.

 

Aké ďalšie výhody tento mejkap prináša? 

Jednou z najväčších predností je unikátna receptúra, ktorá nielen zjednocuje vzhľad pleti a hydratuje ju, ale tiež zabraňuje jej predčasnému starnutiu a intenzívne pleť vyživuje. Ľahké zloženie nezanecháva na pleti nevzhľadné vrstvy ani mastný filter. Ihneď po nanesení splynie s prirodzeným vzhľadom vašej pleti a rozžiari ju. A už som spomínala, že tento inovatívny mejkap obsahuje kyselinu hyalurónovú a kreatín, a tak zabraňuje tvorbe vrások?

 

Je mejkap v hubke vhodný pre každý typ pleti?

NIVEA Ošetrujúci mejkap v hubke Cellular Cushion 3v1 je vďaka ľahkému a vyživujúcemu zloženiu vhodný pre všetky typy pleti, a to aj pre pleť citlivú. Je dostupný v troch odtieňoch: svetlom, strednom a tmavom, a tak si každý môže vybrať presne ten svoj. 

 

Pre koho ste tento mejkap vôbec vyvíjali?

Tento mejkap sme vyvinuli pre všetky ženy, ktoré chcú docieliť prirodzený a svieži vzhľad svojej pleti ľahko a rýchlo. Zloženie s kyselinou hyalurónovou zabraňuje tvorbe vrások a posilňuje pružnosť pleti, navyše ju hydratuje 24 hodín denne. 

 

Ako NIVEA Ošetrujúci mejkap v hubke Cellular Cushion 3v1 vyživuje pleť? 

Okrem toho, že pleť 24 hodín denne hydratuje, podporuje jej mladistvý a svieži vzhľad vďaka inovatívnemu zloženiu. Kyselina hyalurónová v kombinácii s kreatínom zabraňuje predčasnému starnutiu pleti a tvorbe vrások. Tieto zložky sa bežne v pleti nachádzajú, avšak s pribúdajúcim vekom dochádza k ich úbytku. S každým nanesením NIVEA 3v1 Ošetrujúceho mejkapu v hubke dáte pleti novú dávku tejto dvojkombinácie a predídete zvädnutej a unavenej koži.

Môže tento mejkap nahradiť každodennú starostlivosť o pleť, alebo je to len doplnkový produkt?

O tom si každý môže rozhodnúť sám. Buď môžete NIVEA Ošetrujúci mejkap v hubke Cellular Cushion 3v1 zaradiť do svojej každodennej rutiny, alebo ním väčšinu produktov úplne nahradiť. Je to len na vás!

 

Ako veľmi je NIVEA Ošetrujúci mejkap v hubke Cellular Cushion 3v1 krycí?

Zjednocuje pleť viac ako BB krém, ale zároveň nezanecháva na pleti škvrny ako niektoré mejkapy. Preto je vhodný na každodenné použitie, a to aj vtedy, ak na líčenie nemáte veľa času. A hlavne pamätajte na to, že množstvo naneseného mejkapu je len na vás.

 

Poskytuje tiež ochranu pred slnkom? 

Áno, má SPF 15. 

 

Je hubka antibakteriálna, alebo je potrebné ju pravidelne čistiť? 

Hubku sme vyvinuli tak, aby ste ju čistiť nemuseli.

 

Obsahuje NIVEA 3v1 Ošetrujúci mejkap v hubke ešte nejaké „vychytávky“?

NIVEA Ošetrujúci mejkap v hubke Cellular Cushion 3v1 sme vyvinuli predovšetkým tak, aby bol čo najpraktickejší. Preto obsahuje len to, čo je nevyhnutne potrebné, teda samotnú hubku a zrkadlo. Vďaka šikovne riešenému baleniu sa zmestí do každej kabelky a môže s vami cestovať všade.

 


TIPY PROTI STARNUTIU

MLADISTVÝ VZHĽAD S NIVEA

Ako správne používať Ošetrujúci mejkap v hubke?

„Hubkou mejkap rozotierajte, alebo iba ťupkajte.“ Tak znie odporúčanie od odborníkov NIVEA. Čo by ste ešte mali vedieť o správnom nanášaní mejkapu? 

Ako vybrať správny mejkap?

Mejkap by mal splynúť s vašou pleťou. A to docielite výberom správneho odtieňa. Myslite tiež na to, že mejkap musíte vždy rozotrieť do stratena, nikdy by nemal tvoriť ostrú hranicu. Napríklad medzi tvárou a krkom.

Nezabúdajte na odlíčenie

Pleť si po celom dni zaslúži odpočinok. Ako na správne odličovanie? Prečítajte si tipy, ktoré vám prezradia ako na sviežu pleť aj bez mejkapu.