Hyaluron CELLULAR Elasticity

Zastavte čas: Remodelačný rad NIVEA Hyaluron CELLULAR Elasticity

DOPRAJTE SVOJEJ TVÁRI AJ DEKOLTU STAROSTLIVOSŤ, KTORÁ NAVRÁTI ELASTICITU A KONTÚRY ZVÄDNUTEJ PLETI.


Hĺbková starostlivosť

VRÁŤTE SVOJEJ PLETI ELASTICITU A KRÁSNE KONTÚRY

Nový remodelačný rad NIVEA Hyaluron CELLULAR Elasticity je špeciálne navrhnutý tak, aby vyhovoval potrebám žien starších ako 60 rokov. Produkty dodávajú pokožke intenzívnu hydratáciu a podporujú jej schopnosť regenerácie. Pre viditeľne mladšiu a výrazne pružnejšiu pokožku a menej hlboké vrásky.

NIVEA Remodelačný denný krém HYALURON CELLULAR ELASTICITY OF obsahuje účinné látky, ktoré aktivujú pleťové bunky. Vďaka tomu si pokožka dokáže opäť tvoriť viac vlastnej kyseliny hyalurónovej, kolagénu a elastínu* a zároveň je krásne hydratovaná. Ochranný slnečný faktor SPF 30 navyše chráni pred škodlivými UV lúčmi – jednou z hlavných príčin pigmentácie.

 

*Overené na základe laboratórnych testov in vitro

NIVEA Remodelačný nočný krém HYALURON CELLULAR ELASTICITY je dokonalým doplnkom dennej starostlivosti. Bohatá receptúra s bambuckým maslom bojuje proti starnutiu po celú noc a podporuje prirodzenú regeneráciu pleti.* Pri pravidelnom používaní redukuje aj hlboké vrásky, spevňuje pokožku a dodáva pocit liftingového efektu. Pre spevnenú pleť aj v dopoludňajších hodinách.

 

*Overené na základe laboratórnych testov in vitro

NIVEA Remodelačný dvojfázový olejový elixír HYALURON CELLULAR ELASTICITY je intenzívna starostlivosť zložená z dvoch fáz – olejovej a vodnej. Olejová fáza vypĺňa vrásky a zaistí pružnú pokožku. Vodná fáza s hydratačnou zložkou a látkami, ktoré aktivujú bunky, stimuluje pleť k tvorbe vlastnej kyseliny hyalurónovej, kolagénu a elastínu.* TIP: Používajte pred alebo po dennej a nočnej starostlivosti – dennú dobu zvoľte podľa toho, čo vám viac vyhovuje.

 

*Overené na základe laboratórnych testov in vitro


Viditeľný účinok

ÚČINKY A TAJOMSTVO ZLOŽENIA

ODHAĽTE TAJOMSTVO REMODELAČNÉHO RADU NIVEA HYALURON CELLULAR ELASTICITY

Kúzlo v jedinej kvapke – Komplex jojobového, mandľového a avokádového oleja v Remodelačnom dvojfázovom olejovom elixíre HYALURON CELLULAR ELASTICITY vyplní vaše vrásky a zároveň zaistí vláčnu pleť. Vodné fázy navyše obsahujú 80 % hydratačných aktívnych zložiek a booster aktivujúce bunky na vytváranie vlastnej kyseliny hyalurónovej. Práve tá pomáha udržiavať pleť hydratovanú.

 

*Overené na základe laboratórnych testov in vitro

Inovatívne zloženie – Aktívne zložky v kombinácii s kyselinou hyalurónovou s krátkym reťazcom vypĺňajú vrásky zvnútra. Vzorec s kyselinou hyalurónovou a kolagénovým boostrom súčasne aktivuje bunky pleti. Vďaka tomu si pleť dokáže opäť produkovať svoju vlastnú kyselinu hyalurónovú, kolagén i elastín.*

 

*Overené na základe laboratórnych testov in vitro

Rozmaznávajúce vône – S cieľom vytvoriť tú najpríjemnejšiu vôňu sme v NIVEA otestovali mnoho rôznych variant, na ktorých sme pracovali v priebehu celého vývoja. Vďaka tomu sme dosiahli senzačný výsledok: moderná interpretácia našich tradičných vôní, ktoré majú rady naše zákazníčky po celom svete.


Odborné znalosti

VŠETKO, ČO VÁS ZAUJÍMA O REMODELAČNOM RADE HYALURON CELLULAR ELASTICITY

Doktorka Svenja Möllgaard, vedúca laboratória pre výskum a vývoj NIVEA Face Care, odpovedá na najdôležitejšie otázky týkajúce sa inovatívneho remodelačného radu NIVEA Hyaluron CELLULAR Elasticity a vysvetľuje, čo ho robí takým zvláštnym. Prečítajte si, prečo tento rad pomôže aj vašej pleti.

 

Pokožka vždy odhalí náš skutočný vek. Čo všetko sa dá podniknúť v boji proti vráskam, suchej pleti a strate kontúr?

Proces starnutia kože nemôžeme úplne zastaviť. Na základe laboratórnych testov in vitro sme však zistili, že zrelej pleti môžeme pomôcť k tomu, aby opäť sama vytvárala látky, ktoré fungujú ako jej stavebné jednotky – ide o kyselinu hyalurónovú, kolagén a elastín. Pre zdravší a mladší vzhľad.

 

Prečo sú pre našu pokožku také dôležité práve látky ako kyselina hyalurónová, kolagén a elastín?

Kolagénové vlákna tvoria štruktúru pokožky. Ako vlákna spojivového tkaniva sú zvlášť dôležité pre jej pevnosť. Elastínové vlákna sú potom zodpovedné predovšetkým za pružnosť pokožky. Spoločne určujú pevnosť a kontúry pleti. Kyselina hyalurónová pomáha pokožke udržať vlhkosť a objem.

 

Ako teda NIVEA Hyaluron CELLULAR Elasticity pokožke pomáha?

Nový remodelačný rad NIVEA Hyaluron CELLULAR Elasticity sme vyvinuli špeciálne pre pokožku žien starších ako 60 rokov. Špeciálny aktívny komplex vo vzorci stimuluje kožné bunky k tvorbe väčšieho množstva kyseliny hyalurónovej, kolagénu a elastínu. Pozitívny účinok bol preukázaný na základe laboratórnych testov in vitro v bunkových kultúrach.

 

Remodelačný denný krém má SPF 30. Naozaj je potrebné používať denný krém s takým vysokým ochranným slnečným faktorom po celý rok?

Áno, absolútne. UV žiarenie prejde dokonca aj cez okenné tabule a môže urýchliť nástup predčasného starnutia kože. Mnohí si myslia, že opaľovací krém je potrebný len vtedy, keď trávime veľa času vonku. Ale to nie je pravda. Tí, ktorí chcú zabrániť tvorbe hlbších vrások a pigmentácie, by mali svoju pokožku chrániť aj doma alebo v práci.

 

Nový remodelačný rad NIVEA Hyaluron CELLULAR Elasticity sa skladá zo štyroch produktov. Ktorým je vhodné začať?

Začnite s denným a nočným krémom. Počas dňa musí byť pleť chránená proti vonkajším vplyvom. V noci sa remodelačný rad zameriava na regeneráciu, najmä obnovu buniek. Ako doplnok je dobré použiť aj dva špeciálne produkty – sérum proti pigmentovým škvrnám a olejový elixír. To ale záleží od individuálnych potrieb, či je pleť veľmi suchá, alebo má tendenciu k pigmentácii.