Textilné masky NIVEA

PRVÁ POMOC AJ PRAVIDELNÁ STAROSTLIVOSŤ O VAŠU PLEŤ.
Dajte si pauzu. Stačí 10 minút! Nové textilné masky NIVEA zatiaľ vašu pleť vyživia, vyčistia a rozjasnia. Navyše sú rozložiteľné, takže vám poďakuje aj príroda.

NOVINKA

Textilné masky NIVEA – oživia, vyčistia a zbavia vrások

Textilné masky NIVEA sú novinkou, ktorá si získava priaznivcov po celom svete. Sú elixírom mladosti a krásy, počas 10 minút ošetria, povzbudia a rozjasnia pleť a navyše sú biologicky rozložiteľné. Vaše rozhodnutie vyskúšať ich a používať preto ocení aj príroda okolo vás.
Na tvári perfektne drží, a vy tak môžete počas pôsobenia relaxovať alebo pokojne skontrolovať e-maily. Vyberiete si rozžiarenie a výživu, menej vrások alebo prílev energie?

10-minútová rozjasňujúca textilná maska URBAN SKIN

Rozjasniť pleť počas 10 minút a dopriať jej extra dávku živín, ktoré ku zdraviu aj kráse potrebuje? Teraz máte tú možnosť! Oblažte svoju tvár kombináciou arganového oleja a bambuckého masla, a po unavenej pleti nebude o chvíľu ani stopy.

10-minútová detoxikačná textilná maska URBAN SKIN

Život v meste s čistou pleťou nie je fantázia. S maskou, ktorá obsahuje aktívne uhlie a zelený čaj, to môže byť aj realita. Dajte jej chvíľku, aby sa o všetko postarala, a potom si už len užívajte pocit dokonale hĺbkovo vyčistenej pleti.

10-minútová textilná maska Q10 PLUS C

Rozlúčte sa s pleťou bez života a nedajte nastupujúcim vráskam šancu. Urobte si pár minút pre seba a nechajte pôsobiť pleťové sérum, koenzým Q10 a vitamín C. Povzbuďte svoju pleť počas popoludňajšej pauzy na kávu. Skvelý pocit je zaručený!

10-minútová textilná maska HYALURON CELLULAR FILLER

Neverili by ste, akú veľkú vec môžete pre svoju pleť urobiť len za niekoľko minút. Jednoducho ju podporte v boji proti vráskam s pomocou kyseliny hyalurónovej a kolagénového boosteru. Unikátne zloženie zvýrazní kontúry tváre, spevní pleť a ešte ju zanechá príjemne vláčnu.


POUŽITIE

Použitie? Nanesiete ju rýchlejšie, než poviete NIVEA

1. Pred aplikáciou pleť dobre očistite. Maska sa bude lepšie vstrebávať, keď pleti doprajete napríklad krátku masáž.

2. Pred samotným použitím masku pre lepší efekt nahrejte. Ak vás pleť páli, dajte masku, naopak, na chvíľku do chladničky. Príjemne vás osvieži.

3. Priložte masku na tvár podľa otvorov na oči a nos. Dôkladne ju vyhlaďte, aby priľnula k pleti. Nemusíte sa báť, že spadne, drží perfektne!

4. Po 10 minútach masku zložte a jej prípadné zvyšky jemne odstráňte tampónom. A je hotovo! 10 minút stačí na to, aby vaša pleť dostala to, čo potrebuje!


TIPY

Tipy pre vašu pleť.
V hlavnej úlohe: textilná maska