vianočné darčeky NIVEA

DARČEKY PRE VAŠICH NAJBLIŽŠÍCH

VIANOČNÉ DARČEKY, KTORÉ POTEŠIA

Konečne je späť kúzelný čas Vianoc. Rozprávky, zemiakový šalát, cukrovinky, stromček, rodinná pohoda a koledy. A to najkrajšie – radosť pri balení a hlavne rozbaľovaní vianočných darčekov. Ten moment, keď sa vašim najbližším rozsvietia oči šťastím a vo vzduchu sa okrem vône vanilkových rožtekov vznáša aj láska. Aby aj tento rok boli vaše Vianoce nezabudnuteľné, prinášame vám tipy na darčeky pre tých, ktorí sú vášmu srdcu najdrahší. Vyberte pre nich to pravé a užite si vianočný čas naplno.
 

Z LÁSKY K PRÍRODE

Veľmi dobre vieme, že starostlivosť o pokožku nezačína pri použití výrobku, ale už pri jeho balení. To by malo byť šetrné k produktu, ale aj k životnému prostrediu. Vedeli ste, že pre papierové časti obalov používame tlačové farby iba na rastlinnej báze? Okrem toho je papier pôvodom z šetrne obhospodarovaných lesov a má certifikáciu FSC. Navyše sú obaly z recyklovateľných materiálov a bez použitia jednorazových plastov.

Do roku 2025 chce spoločnosť Beiersdorf zabezpečiť, aby 100 % obalov bolo recyklovateľných, kompostovateľných alebo znovu použiteľných. A na príprave tohto darčeka pre prírodu už usilovne pracujeme. 

VYROBTE SI VLASTNÝ ADVENTNÝ KALENDÁR

Máte radi rozmanitú tvorbu? Chcete urobiť radosť svojim najbližším? Vyrobte im adventný kalendár na mieru, poradíme vám, ako na to. Máme pre vás tipy na výrobu adventného kalendára pre mužov, pre ženy, ale aj adventného kalendára pre deti. Spríjemnite im odpočítavanie do Vianoc a Štedrého dňa drobnými darčekmi, ktoré na nich budú čakať každý deň.

 

ďakujem

POVEDZTE SVOJE ĎAKUJEM

Kedy prejaviť láskavosť a vďačnosť, keď nie na Vianoce? Poďakujte nielen svojej rodine a blízkym, ale aj ostatným. Ako? Napríklad tým, že svojim susedom upečiete sušienky, alebo svoje obľúbené pekárstvo prekvapíte kvalitnou čokoládou a darčekovým balením kávy. Urobíte radosť nielen ľuďom okolo seba, ale predovšetkým sebe. Pretože pocit z dobrého skutku je to najkrajšie. Prečítajte si tipy na drobnosti, ktoré vášmu okoliu vyčaria úsmev na perách a rozdávajte lásku a radosť.