chatbot kvíz jeseň

Back to school KVÍZ je tu.
Vyhrávajte každý deň!

Otestujte svoje znalosti o značke NIVEA!
Súťažíme o 260 + 10 balíčkov!

Vráťte sa do študentských rokov a otestujte svoje znalosti pokojne každý deň s NIVEA Back to school KVÍZOM ukrytým v chatbote! Nemusíte sa báť, nebudeme vás skúšať z literatúry, biológie alebo matematiky.

V chatbote si otestujete, ako dobre poznáte značku NIVEA. 
Miesto známok pre vás máme každý deň pripravených 10 denných výhier, a miesto vysvedčenia čaká na šťastlivca hlavná výhra!

Zapojiť sa do súťaže je naozaj jednoduché.

  1. Každý deň na vás v chatbote čaká nová otázka. Jej správnym zodpovedaním sa zaradíte automaticky do losovania o dennú výhru. 
  2. Súťažiť a vyhrávať môžete každý deň! Celkom máme pripravených 260 balíčkov s dennými výhrami, šanca niektorý získať je naozaj veľká. 
  3. Chatbot sa otvorí automaticky na tejto stránke. Ak ho omylom zavriete, stačí kliknúť na ikonku „pana KRÉMIKA“ v spodnej časti stránky.

26 výherných balíčkov

Chcete zo súťaže vyťažiť maximum?

Potom v chatbote po zodpovedaní otázky zadajte e-mailovú adresu, ktorou ste zaregistrovaní do NIVEA klubu. Za každú zodpovedanú otázku získate 5 bodov do klubovej súťaže, celkovo môžete získať 130 bodov a vybrať si hoci rovno niektorú z klubových odmien.

 

Navyše máte šancu získať i hlavnú výhru!
Na konci súťaže bude zo všetkých zúčastnených členov NIVEA klubu vylosovaných 10 výhercov hlavnej výhry, ktorá je naozaj bohatá.

hlavná výhra

Chcete sa zapojiť do boja o hlavnú výhru, ale ešte nie ste členom NIVEA klubu? Zaregistrujte sa ešte dnes tu a potom postupujte podľa vyššie uvedeného návodu.

 


Súťaž prebieha každý deň do 26. 09. 2021, úplné pravidlá nájdete tu.

NIVEA tip: Odpovede na všetky otázky nájdete na našom webe.