Modrá starostlivosť NIVEA

TO NAJLEPŠIE PRE VAŠU PLEŤ I POKOŽKU.
Ošetrujú, hydratujú a jemne voňajú. Vyberte si z modrého radu výrobkov NIVEA. Všetko na čistenie pleti, telové mlieka, mydlá i sprchové gély. Stavte na kvalitu od značky NIVEA.

MODRÁ STAROSTLIVOSŤ

Modrá starostlivosť NIVEA – to najlepšie pre vašu pleť i pokožku

Modrá je farbou istoty a dôvery. A modrá je aj synonymom pre najlepšiu starostlivosť, ktorú si môžete dopriať. Vyberte si z rodiny modrých výrobkov NIVEA – ošetrujúce telové mlieka, spoľahlivé antiperspiranty alebo krémové sprchové gély.
Všetky „modré“ výrobky sú symbolom toho najlepšieho, čo NIVEA ponúka. Voňajú rovnako ako originálny NIVEA Creme – jemne a nevtieravo. Maximálne ošetrujú vašu pleť – hydratujú ju a vyživujú. Sú viac než len kozmetikou – sú možnosťou, ako svoju pleť rozmaznávať.

Inšpiráciou pre modrý rad NIVEA je ikonický NIVEA Creme, najobľúbenejší univerzálny krém na svete. Či už siahnete po tekutom mydle alebo po čistiacich obrúskoch, vždy sa môžete spoľahnúť na jemnú starostlivosť, spoľahlivý účinok a jemnú nežnú vôňu, takú typickú pre NIVEA Creme.


STAROSTLIVOSŤ O RUKY

Starostlivosť o ruky s NIVEA Creme Care

Krémová mýdla Bluecare

Ruky sú vaša vizitka. Ich pokožka je rovnako citlivá ako pleť vašej tváre, ale omnoho viac ju zaťažujete. Navyše je pokožka na rukách veľmi tenká, s minimom tukového tkaniva,  má sklony k vysúšaniu a rýchlejšie starne. Vaše ruky si preto zaslúžia pozornosť. Doprajte im intenzívnu starostlivosť! Krémové mydlá Creme Care obsahujú provitamíny, ošetrujúce oleje a unikátnu vôňu originálneho krému NIVEA. V ponuke sú v tekutej i tuhej podobe.


STAROSTLIVOSŤ O TELO

Starostlivosť o pokožku sa začína už v sprche

I sprchovanie vašu pleť vysušuje! A najmä potom horúca sprcha. Siahnite preto po výrobkoch, ktoré vašu pokožku budú ošetrovať, hydratovať a rozmaznávať ju. Krémový sprchový gél Creme Care obohatený o provitamíny a jedinečné ošetrujúce oleje krému NIVEA zanechá vašu pokožku jemnejšiu a vláčnejšiu, zatiaľ čo jemná vôňa krému NIVEA poteší a podmaní si vaše zmysly.

Sprchové gely

ROZMAZNÁVAJTE SA: TELOVÉ MLIEKA I PRE SUCHÚ PLEŤ

Tělové mlieko do sprchy

Trápi vás veľmi suchá pokožka? Už nemusí. Výživné telové mlieko Body Milk má bohaté krémové zloženie s mandľovým olejom a vitamínom E, ktoré i veľmi suchú pokožku intenzívne vyživuje, podporuje jej prirodzenú hydratáciu a znateľne redukuje jej drsnosť. Ak hľadáte ideálne telové mlieko pre suchú pokožku, je NIVEA modré telové mlieko tou pravou voľbou.

Ak chcete ušetriť čas, použite ešte v sprche Výživné telové mlieko do sprchy s mandľovým olejom a vitamínom E. Vašej pokožke tak dodáte všetku starostlivosť a vy sa po osušení uterákom môžete okamžite obliecť, pretože žiadny lepivý pocit skrátka nehrozí. Počas minútky máte jednoducho hotovo!


ANTIPERSPIRANTY

Spoľahlivá ochrana proti poteniu s unikátnou vôňou a starostlivosťou

Zahaľte sa do jemnej a nežnej vône NIVEA Creme od hlavy až po päty! 

Ošetrujúce antiperspiranty z „modrého“ radu Protect & Care neobsahujú alkohol a sú mimoriadne šetrné k pokožke podpazušia. Zároveň zaisťujú účinnú ochranu proti poteniu a zápachu potu až po 48 hodín. Vyberte si jeden z troch variantov: sprej, tuhý alebo guľôčkový antiperspirant.

Antiperspiranty