Rýchly sprievodca NIVEA klubom

Ste v NIVEA klube nováčik? Prečítajte si našich 10 tipov a zistite všetko potrebné o výhodách a aktivitách, ktoré v klube prebiehajú!

10 tipov, ako si užiť členstvo v NIVEA klube na maximum

1) Prihláste sa na stránky

Prvý krok, ktorý 100 % urobte a robte ho vždy pri každej návšteve NIVEA stránok, je prihlásenie. Vďaka prihláseniu budete môcť jednoduchšie súťažiť, písať recenzie a využívať výhody NIVEA klubu. Prihlásenie si môžete uľahčiť zaškrtnutím políčka Zostať prihlásený.

2) Aktívne sa zúčastňujte kvízov, testovania a ďalších súťaží

V súťažiach iba pre členov NIVEA klubu rozdáme počas roku tisíce výrobkov a darčekov. Prehľad aktuálnych súťaží a ďalších klubových aktivít nájdete na úvodnej stránke NIVEA klubu. Pridajte si stránku do obľúbených záložiek a pravidelne ju kontrolujte, nech vám žiadna aktivita neunikne! 

nivea klub

3) Zapojte sa do klubovej súťaže

Pre členov NIVEA klubu sme pripravili klubovú súťaž, v ktorej budeme každý mesiac rozdávať 10 balíčkov plných produktov a darčekov NIVEA. Zapojte sa do bodovaných aktivít a vyhrávajte pokojne každý mesiac!

4) Získajte exkluzívne odmeny

Iba pre členov NIVEA klubu sme prichystali napríklad zľavový voucher na 30 % na www.vivantis.sk, exkluzívne NIVEA darčeky i pomocníkov s organizáciou času celej rodiny a osobného rozvoja. Ako ich získať? Zbierajte body za aktivity a premeňte ich na odmeny, ktoré inde nezoženiete!

 

5) Hodnoťte produkty

Používate pravidelne NIVEA produkty? Dajte nám vedieť, ako ste s nimi spokojní! Spätná väzba je nielen pre nás, ale i pre ostatných, ktorí chcú výrobky vyskúšať, veľmi dôležitá. Stačí k vybranému produktu priradiť počet hviezdičiek na stupnici 1 až 5 podľa vašej spokojnosti a pripojiť krátky komentár pre ostatných návštevníkov. Za každé hodnotenie navyše získavate body do našej celoročnej súťaže. Prečítajte si kompletný návod na hodnotenie.

6) STAŇTE SA EXPERTOM NA SVOJU PLEŤ

Rovnako tak, ako je jedinečná každá žena, je jedinečná aj jej pleť. A podľa toho by sa k nej malo pristupovať. Vedeli ste, že iba malé percento žien používa kozmetiku, ktorá je vhodná pre ich pleť? My to chceme zmeniť. Aplikácia NIVEA SKiN GUiDE vykonáva analýzu pleti a odporúča starostlivosť, ktorú pleť skutočne potrebuje.

SKiN GUiDE

7) Povedzte o NIVEA klube svojim najbližším

Súťaže, zábava, výhry, odmeny, tipy na starostlivosť, produktové novinky… to všetko je NIVEA klub. Nie je škoda nechať si ho len pre seba? Odporučte NIVEA klub rodine a priateľom, odmeníme vás za to bodmi, ktoré môžete vymeniť hoci za praktický plánovací rodinný kalendár NIVEA.

8) Sledujte newslettery NIVEA klubu

Pridajte si e-mailovú adresu klub.sk@ce.nivea.com medzi obľúbených odosielateľov, nech sa žiadny newsletter od nás nezatúla. Novinky z modrobieleho sveta môžete očakávať zhruba dvakrát za mesiac. Tešiť sa môžete na informácie o súťažiach, výhodných nákupoch a v neposlednom rade, samozrejme, i na praktické tipy na starostlivosť o pleť.

9) Sledujte naše sociálne siete

Viete, že nás nájdete i na Facebooku a Instagrame. Pridajte si naše profily do obľúbených stránok (zoznamu blízkych priateľov v prípade Instagramu), dajte našej stránke „To sa mi páči“ na Facebooku a sledujte nás na Instagrame. Na sociálnych sieťach nájdete súťaže, o ktorých sa na webe nedočítate, preto sa vyplatí sledovať všetky naše kanály.

10) Pri akejkoľvek zmene aktualizujte svoje kontaktné údaje

Mrzí nás, keď prídete o svoje vzorky alebo výhry len kvôli tomu, že máte neplatnú poštovú adresu, telefónne číslo alebo e-mailovú adresu. Zmeny môžete vykonávať kedykoľvek vo svojom užívateľskom účte po prihlásení na stránky.