Chcete byť odmenení každý mesiac? Zbierajte body a vyhrávajte!

Vyhrávajte v klubovej súťaži po celý rok!

NIVEA KLUB

Súťažte o balíčky plné starostlivosti a darčekov NIVEA, rozdávame ich každý mesiac!

V NIVEA KLUBE PREBIEHA KLUBOVÁ SÚŤAŽ JEDNODUCHO STÁLE! NEZÁLEŽÍ NA TOM, KEDY SA ZAREGISTRUJETE ALEBO KEDY ZAČNETE ZBIERAŤ BODY, VYHRÁVAŤ MÔŽETE UŽ OD PRVÉHO MESIACA V KLUBE.

V ČOM SPOČÍVA NIVEA KLUBOVÁ SÚŤAŽ?

1. VÝHRY ROZDÁVAME KAŽDÝ MESIAC!

Každý mesiac rozdávame balíčky rozmaznávajúcej kozmetiky a obľúbené NIVEA darčeky. Do balíčkov dávame horúce novinky, limitované edície výrobkov aj tie najobľúbenejšie výrobky. Aké výhry na vás čakajú v nasledujúcich mesiacoch? Mrknite sa nižšie.    

2.
VÝHERCOV NENECHÁVAME NÁHODE A LÓSU!

Je to tak! Výhercu mesačných cien neurčuje náhoda, ale všetko nechávame len na vašej aktivite. Na konci každého mesiaca vyhodnotíme, kto nazbieral za daný mesiac najviac bodov, a prvých 10 členov v poradí odmeníme klubovou výhrou. Ak to jeden mesiac nevyjde, nevešajte hlavu, každý mesiac hodnotíme zvlášť.

3.
BODY VÁM NEBERIEME!

Klubová súťaž beží neustále, nie je obmedzená kalendárnym rokom ani iným obdobím. Nazbierané body si môžete šetriť a uplatniť ich, kedykoľvek budete chcieť. Koľko máte nazbieraných bodov, sa dozviete tu.

4.
MÁME VIAC AKTIVÍT, ZA KTORÉ ZBIERATE BODY!

Všetky súťaže na našom webe sú bodované! Navyše môžete body zbierať za písanie recenzií a pozvanie priateľov do NIVEA klubu alebo iba za selfie v aplikácii SKiN GUiDE! Za čo všetko môžete v tejto chvíli zbierať body, sa môžete pozrieť tu.

5.
VŠETKY SÚŤAŽE SÚ IBA PRE ČLENOV NIVEA KLUBU!

Presne tak, iba vy – členovia KLUBU – sa môžete zúčastniť našich súťaží! O každej súťaži vás budeme informovať e-mailovým newsletterom, skontrolujte si, že ho odoberáte, nech vám žiadna súťaž neunikne.

Nezabudnite, mesačnú výhru získajú tí súťažiaci, ktorí v danom mesiaci získajú najviac bodov. Kompletné pravidlá súťaže nájdete tu


KLUBOVÉ VÝHRY

Aké výhry na vás čakajú v nasledujúcich mesiacoch?

balíček NIVEA február

FEBRUÁR

balíček marec

MAREC

apríl

APRÍL

odmena

MÁJ

Každý mesiac odmeňujeme 10 najpoctivejších zberateľov klubových bodov. Často sa pýtate, koľko stačí približne nazbierať bodov, aby bola výhra vaša. Na to nedokážeme presne odpovedať, každý mesiac je iný, v každom mesiaci je trochu iný počet súťaží, iný počet nových recenzií na webe, a teda i hranica potrebná pre zisk výhry. Aby ste ale mali prehľad, koľko bodov bolo treba nazbierať pre získanie odmeny v predchádzajúcich mesiacoch, môžete sa pozrieť na prehľad nižšie. 

Aká bola hranica pre zisk výhry v uplynulých mesiacoch?

  • január - minimálne bodov


AKO ZBIERAŤ BODY?

AKO ZBIERAŤ BODY?

Ľahko, rýchlo a poctivo počas celého roka.

O výhre nemusíte len snívať. Body môžete získať za účasť v našich vedomostných súťažiach, za účasť v testovaní NOVINIEK, za hodnotenie produktov, písanie recenzií na našich webových stránkach alebo za vypĺňanie dotazníkov… Každá z aktivít vám zaberie maximálne niekoľko minút, ktoré sa vám mnohonásobne vrátia v podobe jedinečnej mesačnej výhry! Prekonajte pohodlnosť, pozrite sa, v ktorom mesiaci budeme rozdávať pre vás najlákavejší balíček a zabojujte oň.

Pozrite sa na náš podrobný návod, ako body získavať.