Chcete byť odmenení každý mesiac? Zbierajte body a vyhrávajte!

Klubová súťaž po novom! Poďte s nami súťažiť ešte dnes!

NIVEA KLUB

Súťažte o balíčky plné starostlivosti a darčekov NIVEA, rozdávame ich každý mesiac!

ROK 2020 JE PODĽA HOROSKOPU ROKOM VEĽKÝCH ZMIEN, A PRETO SME I MY PRICHYSTALI VEĽKÉ ZMENY PRE VÁS!

AKÁ BUDE KLUBOVÁ SÚŤAŽ?

 

1.
Výhry rozdávame každý mesiac!

Je to tak, každý mesiac budeme rozdávať balíčky rozmaznávajúcej kozmetiky a obľúbené NIVEA darčeky. Namiesto jednej veľkej výhry máme veľa menších, takže šanca na zisk výherného balíčka je výrazne väčšia. Na aké výhry sa môžete tešiť?     

2.
VÝHERCOV NENECHÁVAME NÁHODE A LÓSU!

Áno, už nebudeme výhercov mesačných výhier losovať, ale všetko nechávame len na vašej aktivite. Na konci každého mesiaca vyhodnotíme, kto nazbieral za daný mesiac najviac bodov, a prvých 10 členov v poradí odmeníme. Ak to jeden mesiac nevyjde, nevešajte hlavu, každý mesiac hodnotíme zvlášť.

3.
BODY VÁM UŽ NEBUDEME BRAŤ!

Dlho ste volali po tom, aby sme vám neodoberali body. Vypočuli sme vaše želanie, v januári 2020 sme vám body zmazali naposledy. V budúcnosti vám body s novým kalendárnym rokom mazať nebudeme a vy ich budete môcť uplatniť, kedykoľvek budete chcieť. Koľko máte nazbieraných bodov, sa dozviete tu.

4.
MÁME VIAC AKTIVÍT, ZA KTORÉ ZBIERATE BODY!

Všetky súťaže na našom webe sú bodované! Navyše môžete body zbierať za písanie recenzií a pozvanie priateľov do NIVEA klubu. Za čo môžete v tejto chvíli zbierať body, sa môžete pozrieť tu.

5.
VŠETKY SÚŤAŽE SÚ IBA PRE ČLENOV NIVEA KLUBU!

Presne tak, iba vy – členovia KLUBU – sa môžete zúčastniť našich súťaží! O každej súťaži vás budeme informovať e-mailovým newsletterom, skontrolujte si, že ho odoberáte, nech vám žiadna súťaž neunikne.

Body do klubovej súťaže môžete zbierať od 3. 2. 2020. Nezabudnite, mesačnú výhru získajú tí súťažiaci, ktorí v danom mesiaci získajú najviac bodov. Kompletné pravidlá súťaže nájdete tu


Aké výhry na vás čakajú v nasledujúcich mesiacoch?

SEPTEMBER

OCTÓBER

NOVEMBER

DECEMBER

Každý mesiac odmeňujeme 10 najpoctivejších zberateľov klubových bodov. Často sa pýtate, koľko stačí približne nazbierať bodov, aby bola výhra vaša. Na to nedokážeme presne odpovedať, každý mesiac je iný, v každom mesiaci je trochu iný počet súťaží, iný počet nových recenzií na webe, a teda i hranica potrebná pre zisk výhry. Aby ste ale mali prehľad, koľko bodov bolo treba nazbierať pre získanie odmeny v predchádzajúcich mesiacoch, môžete sa pozrieť na prehľad nižšie. 

Aká bola hranica pre zisk výhry v uplynulých mesiacoch?

  • február - minimálne 515 bodov
  • marec - minimálne 530 bodov
  • apríl - minimálne 590 bodov
  • máj - minimálne 565 bodov
  • jún - minimálne 425 bodov
AKO ZBIERAŤ BODY?

AKO ZBIERAŤ BODY?

Ľahko, rýchlo a poctivo počas celého roka.

O výhre nemusíte len snívať. Body môžete získať za účasť v našich vedomostných súťažiach, za záujem o testovanie produktov alebo vzoriek, za hodnotenie produktov, písanie recenzií na našich webových stránkach alebo za vypĺňanie dotazníkov… Každá z aktivít vám zaberie maximálne niekoľko minút, ktoré sa vám mnohonásobne vrátia v podobe jedinečnej mesačnej výhry! Prekonajte pohodlnosť, pozrite sa, v ktorom mesiaci budeme rozdávať pre vás najlákavejší balíček a zabojujte oň.

Pozrite sa na náš podrobný návod, ako body získavať. 


AKTIVITY ZA BODY

Za aké aktivity môžete práve zbierať body?

VYHRAJTE ENERGIZUJÚCI BALÍČEK PRE VAŠU PLEŤ!

HODNOŤTE NA WEBE PRODUKTY NIVEA

POZVITE SVOJICH PRIATEĽOV DO NIVEA KLUBU A ZÍSKAJTE BODY DO CELOROČNEJ SÚŤAŽE