NIVEA kvíz

Obľúbený kvíz je späť! Súťažte práve teraz o skvelé ceny

Exkluzívne pre členov NIVEA klubu prinášame kvíz s bohatým výherným balíčkom. Pozor, až 30 bodov čaká na každého z vás!

Vyhrajte balíček prírodnej starostlivosti NIVEA a získajte až 30 bodov

Prvý tohtoročný kvíz je tu! I tentoraz EXKLUZÍVNE pre členov NIVEA klubu, ktorí môžu získať jeden zo 100 výherných balíčkov.

Čo sme do balíčku ukryli tentoraz? To najlepšie z prírody a mnoho ďalšieho! Z trendu maximálneho využívania ingrediencií prírodného pôvodu a ohľaduplnosti k planéte sme si urobili ciele s najvyššou prioritou. Teraz máte možnosť vyskúšať prvý prírodný rad výrobkov NIVEA Naturally Good doslova na vlastnej koži a vašu pleť hĺbkovo vyčistiť ryžovým peelingom s BIO aloe vera. Vďaka plátennej taške a bambusovému poháru navyše zatočíte so zbytočnými plastmi zaťažujúcimi planétu.

Pre účasť v súťaži sa stačí prihlásiť do NIVEA účtu (prípadne sa registrovať do NIVEA klubu) a správne odpovedať na 4 otázky. My vylosujeme 100 výhercov, ktorí získajú výherný balíček! 

Ak sa vám nepodarí správne odpovedať hneď na prvý raz, nevadí – môžete to skúšať, koľkokrát chcete. Po odoslaní vyplneného súťažného formuláre sa hneď dozviete, či ste odpovedali správne.

V tejto súťaži chceme odmeniť naozaj všetkých, preto každému účastníkovi pripíšeme až 30 bodov do klubovej súťaže o skvelé výhry. Koľko bodov to bude, záleží len na vás. Určíme to podľa toho, koľko pokusov budete potrebovať na správne zodpovedanie všetkých otázok. Viac o pravidlách bodovania a klubovej súťaži sa dozviete tu.

 

Súťaž prebieha do 11. 10. 2020 a úplné pravidlá nájdete tu.

 


Ak ešte nie ste členom NIVEA klubu, registrujte sa jednoducho tu a súťažte.

Naturally good: to najlepšie z prírody

Objavte, ako je NIVEA prepojená s prírodou