Meníme prístup k čisteniu pleti

NAJEFEKTÍVNEJŠÍ SPÔSOB ČISTENIA PLETI OD NIVEA

Novinka

Ako z bežnej rutiny urobiť každodenný príjemný rituál?

Meníme spôsob čistenia pleti. Vďaka novým čistiacim olejom NIVEA sa zo všednej rutiny stane rituál, na ktorý sa budete tešiť každý deň. Vy aj vaša pleť. Unikátne zloženie kombinuje účinnosť vzácnych olejov a jemnosť čistiaceho mlieka. Vďaka tomu z pleti odstraňuje nečistoty i vodoodolný mejkap. A výsledok? Nech už je typ vašej pleti akýkoľvek, bude dokonale čistá a zamatovo hebká. Už nám veríte, že aj čistenie pleti môže byť príjemný zážitok?Ako to funguje

Premeňte obyčajné čistenie na neobyčajné

Obsahujú vzácne prírodné oleje, sú šetrné k vašej pleti, ale zároveň nekompromisné k nečistotám a vodoodolnému mejkapu.

Ich použitie je jednoduché a rýchle. Zoznámte sa s Čistiacimi olejmi od NIVEA.

Po nanesení na suchú pleť odstráni všetky nečistoty, kožný maz i vodoodolný mejkap. Potom stačí pridať len trochu vody, aby sa olejová konzistencia premenila na mliečnu textúru.

Čistenie sa zmení na starostlivosť, po ktorej je pleť hodvábne hladká a jemná. Či už máte normálnu, citlivú alebo suchú pleť, vďaka Čistiacim olejom NIVEA zvládnete čistenie i starostlivosť s jedným prípravkom.

Hydratačné zloženie

 • Hydratačný čistiaci olej
 • Ideálny pre normálnu pleť
 • S kokosovým olejom
 • Pre pružnú a hydratovanú pleť Hydratačný čistiaci olej

Vyživujúce zloženie

 • Vyživujúci čistiaci olej
 • Ideálny pre suchú pokožku
 • S makadamiovým olejom
 • Pre jemnú a vyživenú pleť Vyživujúci čistiaci olej

Upokojujúce zloženie

 • Upokojujúci čistiaci olej
 • Najlepšia voľba pre citlivú pokožku
 • S olejom z jadierok hrozna
 • Pre jemnú a upokojenú pleť Upokojujúci čistiaci olej


Čistenie pleti

Zvládnite perfektnú očistu pleti v 3 krokoch

Kedy čistiť pleť

Prvý krok

Naneste si do suchých dlaní toľko oleja, koľko zodpovedá 1 až 2 dávkam z pumpičky. Potom olej jemne vmasírujte do suchej pleti a na zatvorené viečka.

Druhý krok

Potom pridajte trošku vody a sledujte premenu. Vzácne oleje sa vďaka vode zmenia na hĺbkovo čistiace pleťové mlieko.

Tretí krok

Teraz už len stačí tvár starostlivo opláchnuť. Vaša pleť bude dokonale čistá, zamatovo hebká a bez pocitu vysušenia.

Večer:

Po dlhom dni je čas na odpočinok. A potrebuje ho aj vaša pleť. Rozmaznávajte ju pomocou pleťových čistiacich olejov, ktoré odstránia všetky nečistoty a mejkap.

Ráno:

Začnite každé ráno s čistým štítom a čistou tvárou. Vďaka Čistiacim olejom NIVEA bude vaša pleť dokonale čistá a zamatovo hebká.

V čase, ktorý je len váš:

Vyhraďte si čas pre seba a pre rozmaznávanie seba samej. Bežná každodenná rutina sa s Čistiacimi olejmi NIVEA premení na nádherný rituál, počas ktorého pleti doprajete mimoriadnu starostlivosť, ktorú si zaslúži.

Všetko, čo potrebujete vedieť o čistiacich olejoch

Odborníci z NIVEA odpovedajú na vaše otázky

Čo sú to čistiace oleje a ako fungujú?

Čistiace oleje jemne, ale zároveň účinne odstraňujú nečistoty, vodoodolný mejkap a kožný maz. Vašu pleť nielen hydratujú, ale zároveň na nej rozpúšťajú látky, ktoré tiež obsahujú oleje. Platí totiž, že oleje priťahujú iné oleje, v tomto prípade napríklad práve kožný maz alebo mastné zložky v dekoratívnej kozmetike. A vďaka tomu je vaša pleť po použití olejov hydratovaná, hladká, jemná a ošetrená.
Naším cieľom je ponúknuť vám prípravok, ktorý je maximálne účinný, zároveň ale šetrný k pokožke. 

Aký je rozdiel medzi čistiacim olejom a čistiacim gélom?

Oboje, ako čistiaci olej, tak umývací gél, musíte po použití opláchnuť. Olej môžete na rozdiel od čistiaceho gélu použiť aj na očistu očí. Vďaka olejovej báze sú čistiace oleje účinnejšie pri odlíčení vodoodolného mejkapu a odstraňovaní kožného mazu.

Pleť je po ich použití hebká, žiarivá a zároveň dostatočne hydratovaná. 

Pre koho je najlepší čistiaci olej?

Čistiaci olej sa hodí pre všetky typy pleti. Zloženia jednotlivých Čistiacich olejov NIVEA sú potom prispôsobené pre jednotlivé typy pleti. Môžete zvoliť variant s prírodným kokosovým olejom pre normálnu pleť, s prírodným makadamiovým olejom pre suchú pokožku a s prírodným olejom z jadierok hrozna pre citlivú pleť.
Ak hľadáte, ako do hĺbky a napriek tomu šetrne vyčistiť vašu pleť, siahnite práve po čistiacom oleji.


Inšpirácia pre vás

Aby bol každý „obyčajný“ deň jedinečný

Relaxačné chvíle pre očistenie pleti by nemali byť jedinou mimoriadnou chvíľkou vášho dňa. Inšpirujte sa a možno zbadáte to, čo ľudia okolo vás nevidia. Premeňte každý váš deň na neobyčajný, na taký, na ktorý nikdy nezabudnete.

Cesta do práce ako šťastné vykročenie do nového týždňa

Premeňte pondelkovú cestu do práce na šťastné vykročenie do nového týždňa. Myslite na to dobré a tešte sa, aké mimoriadne prekvapenia na vás tento týždeň čakajú.

Čítanie ako obohatenie vášho vnútorného života

Čítajte a užívajte si príbehy vpísané do voňavých stránok! Veď čítanie obohacuje náš vnútorný život a je výbornou témou pre budúcu spoločnú večeru s priateľmi.

Zmena trasy ako začiatok nových dobrodružstiev

Vyrazte z času na čas do práce alebo na dohodnutú schôdzku inou trasou. Napríklad môže nastať mimoriadna situácia, ktorá rozjasní váš deň. Aj keby to malo byť len letmé zapojenie do hry tým, že športovcom hodíte späť zatúlanú loptu. Ktovie, možno je práve toto začiatok nových priateľstiev...

Čistenie pleti ako očistný rituál

Čistenie tváre by nemalo byť nutným zlom! Premeňte ho na čas len pre vás, každodennú chvíľku pre seba, keď z tváre zmyjete nečistoty a zo seba napätie a stres.