Naturally good vyrobky

Keď viete, čo kozmetika obsahuje: Rad NATURALLY GOOD

Prírodná starostlivosť so 100 % transparentným zložením

V NIVEA veľmi dobre vieme, že starostlivosť o pleť je o dlhodobej dôvere v značku a kvalitu jej produktov. Preto ju neustále zlepšujeme. 

Nový rad NIVEA NATURALLY GOOD obsahuje až 99 % ingrediencií prírodného pôvodu a minimálne 1 % neprírodných ingrediencií, ktoré sa starajú o bezpečnosť, trvanlivosť a stabilitu produktov. Skrátka sme pre vás do našich produktov zabalili viac než 100 rokov skúseností, ktoré máme v oblasti starostlivosti o pleť. Vďaka tomu nám môžete 100 % veriť, že naša nová ponuka kozmetiky radu NATURALLY GOOD je ideálnou voľbou na starostlivosť a čistenie pleti.

To najlepšie pre sviežu a vyživenú pleť nájdete v prírode a v pleťových krémoch nového radu Naturally Good

non age kremy

Základná starostlivosť

anti age kremy

starostlivosť proti vráskam

Rozjasňujúci denný krém je vhodný pre všetky typy pleti a hydratuje celých 24 hodín. Spoločne s jojobovým olejom zanechá vašu pleť príjemne hebkú na dotyk.

Zjemňujúci denný krém Naturally Good je vhodný pre suchú až citlivú pleť. Upokojuje podráždenú pleť, viditeľne redukuje začervenanie a poskytuje okamžitú úľavu napätej pleti.

Zatiaľ čo vy v noci spíte, vaša pleť regeneruje!
Doprajte jej potrebnú regeneráciu vďaka regeneračnému nočnému krému Naturally Good. Hlavnou ingredienciou nočného krému je BIO ARGANOVÝ olej, ktorý je známy práve pre svoju silu regenerovať pleť. Navyše kombinácia prírodných olejov obsiahnutých v kréme (arganový, jojobový, mandľový) dodá pleti potrebné živiny a ráno sa zobudíte so žiarivou pleťou. Taktiež vhodný pre všetky typy pleti, rovnako ako denné krémy Naturally Good.

Nový Denný krém proti vráskam Naturally Good obsahuje BIO výťažky z plodu lopúcha, vďaka ktorému zrelá pleť nemusí byť suchá a vráskavá. Stavte na silu prírody a vyskúšajte, čo vie.

Čistenie pleti

Micelární voda NG

Micelární gel NG

Nezabúdajte, že je dôležité sa každý večer pred spaním odlíčiť. Vďaka tomu si cez noc vaša pleť oddýchne a zregeneruje. Micelárna voda NATURALLY GOOD navyše obsahuje BIO aloe vera, ktoré má antioxidačné účinky. Užite si pokojný spánok, zatiaľ, čo sa vaša pleť hydratuje a naberá sily na nový deň.

Uprednostňujete čistenie pleti bez vatových tampónov?
Čistiaci micelárny gél pleť dokonale odlíči. Vďaka skvelej textúre navyše odlíčenie pôsobí ako tvárová masáž, a tak si oddýchnete aj počas neho. Čistiaci micelárny gél NATURALLY GOOD obsahuje 99 % ingrediencií prírodného pôvodu. Nájdete medzi nimi napríklad BIO aloe vera, ktoré sa postará o potrebnú regeneráciu a ochráni pleť pred tvorbou akné. Nechajte svoju pleť odpočívať.

Ingrediencie

V JEDNODUCHOSTI A PRIRODZENOSTI JE KRÁSA AJ SILA

Rad produktov NIVEA Naturally Good tvoria z 99 % prírodné ingrediencie a len 1 % neprírodných ingrediencií pre zaistenie bezpečnosti produktu.*
* Ingrediencie získavané z prírodných zdrojov si po spracovaní uchovávajú viac ako 50 % svojej podstaty, vrátane vody. Zvyšné 1 % tvoria dodatočné látky slúžiace na zachovanie konzistencie a zaistenie bezpečného používania.

ARGANOVÝ OLEJ

Produkty Naturally Good s arganovým olejom podporujú regeneráciu počas noci. Vďaka tomu je cez deň pleť krásne rozžiarená.

ALOE VERA

Zloženie s aloe vera vyživuje pleť počas 24 hodín a zanecháva ju sviežu a prirodzene krásnu.

ZELENÝ ČAJ

Čistiace mlieko Naturally Good pleť hĺbkovo čistí a toner ju zbavuje odumretých čiastočiek. Pleť je potom čistá a príjemne svieža.


Vaše časté otázky & naše odpovede

Sme tu, aby sme odpovedali na všetky vaše otázky týkajúce sa radu NATURALLY GOOD
Luis

Všetko, čo ste chceli vedieť o nových výrobkoch NIVEA NATURALLY GOOD, vám zodpovie Luis Carbajal, expert z oddelenia výskumu a vývoja produktov na čistenie pleti NIVEA.

Rad NATURALLY GOOD sa rozširuje o ďalšie produkty, ktoré obsahujú až 99 % prírodných ingrediencií. Čo ďalšie robí tieto produkty ojedinelými?

Rad NATURALLY GOOD ctí našu dlhodobú filozofiu, ktorá dbá na čo najväčšie zastúpenie ingrediencií prírodného pôvodu. A s novým produktovým radom sa navyše maximálne zameriavame na to, aby bolo zloženie našich produktov 100 % transparentné.

Rastie dopyt po kozmetike s prírodným zložením?

V poslednom období sme zaznamenali oveľa väčší záujem zákazníkov o to, čo tvorí naše prípravky. Chcú vedieť, čo obsahujú, často chcú poznať úlohu každej jednotlivej zložky. Preto sme sa pri rade NATURALLY GOOD zamerali na to, aby sme všetko vysvetlili do najmenších podrobností, ale zároveň tak, aby zákazníci všetkému rozumeli. To je naša cesta. I keď sme zatiaľ na jej začiatku – plánujeme ale podobne pristúpiť i k ďalším našim produktom.

Čo si má zákazník predstaviť pod tým 1 - 2 % zloženia, ktoré nie je prírodného pôvodu?

Len a iba tie látky a zložky, ktoré zabezpečia stálosť zloženia, a tým jeho bezpečnosť pre pokožku a pleť.

Aký je rozdiel medzi zložkami prírodného pôvodu a zložkami, ktoré prírodný pôvod nemajú?

Zložky prírodného pôvodu pochádzajú, ako už názov napovedá, z prírody. Ide o látky, ktoré si i po spracovaní zachovávajú viac než polovicu zloženia ako v prirodzenom stave. Počíta sa do toho i voda. Ostatne, táto definícia sa riadi veľmi prísnymi internými štandardmi spoločnosti Beiersdorf.

Lucia

Na dôležité informácie týkajúce sa radu NATURALLY GOOD Anti-age sme sa spýtali vedkyne Lucie Zanforlin.

Je rad NATURALLY GOOD prírodný, i čo sa týka jeho vývoja alebo hoci balenia?

Áno. V NIVEA si dlhodobo zakladáme na prístupe, ktorý vylučuje testovanie na zvieratách. A to na celom svete. Všetky naše produkty z radu NATURALLY GOOD sú vegánske a ich balenie môžeme označiť za udržateľné.

Čo to znamená? Dózy na krémy sú vyrobené z PP a okrem tesniacej fólie sú 100 % recyklovateľné. Fľaše sú potom z 97 % vyrobené z recyklovaného PET. Konkrétne potom používame recyklovaný plast z PET fliaš z balených limonád.

Kde sa produkty z radu NATURALLY GOOD vyrábajú?

Všetky prípravky NATURALLY GOOD vyrábame v Európe. Predovšetkým v Nemecku a v Poľsku. A vždy za najprísnejších kvalitatívnych štandardov.

Z čoho sú výrobky NATURALLY GOOD vyrobené?

Z ingrediencií, ktoré sme naozaj starostlivo vyberali. I vďaka tomu sú všetky zložky prírodného pôvodu v súlade s normou ISO 16128, ktorá stanovuje medzinárodné štandardy pre organickú a prírodnú kozmetiku.

Čo konkrétne obsahuje Denný krém NATURALLY GOOD Anti-age?

Zloženie tohto krému obsahuje organický extrakt z lopúcha, ktorý podporuje tvorbu pleti prírodného kolagénu. A nájdete v ňom i vzácne oleje – konkrétne jojobový a mandľový. 

A čo zloženie Nočného krému NATURALLY GOOD Anti-age?

Nočný krém obsahuje organický arganový olej, bambucké maslo a extrakt z plodov lopúcha, ktorý stimuluje tvorbu kolagénu v pleti.

A čo zloženie Micelárneho gélu a Micelárnej vody NATURALLY GOOD?

Zloženie oboch prípravkov sme obohatili o organické aloe vera. Okrem toho obsahujú vysoko účinné povrchovo aktívne látky, tiež prírodného pôvodu, ktoré pleť dokonale vyčistia a zároveň sa postarajú o jej hydratáciu. 


Zistite ešte viac o rade NATURALLY GOOD

veganske zlozenie

VEGÁNSKE ZLOŽENIE

Prípravky z radu NATURALLY GOOD neobsahujú žiadne ingrediencie živočíšneho pôvodu.   

PRÍRODNÝ PÔVOD

Pri vývoji radu NATURALLY GOOD sme dbali na maximálne zapojenie čo najväčšieho množstva látok prírodného pôvodu.   

DÔRAZ NA UDRŽATEĽNOSŤ

Naše obaly vyrábame z recyklovaného PET a recyklovateľné sú i naše obaly z PP. I vďaka tomu sme zasa o krok bližšie k cieľu, aby sme najneskôr v roku 2025 používali len obaly, ktoré sa dajú recyklovať, znovu použiť alebo kompostovať. Papier z našich škatúľ a škatuliek potom pochádza z lesov s udržateľnou správou.   

S OHĽADOM NA VAŠE POTREBY

Rad NATURALLY GOOD má za cieľ ponúknuť vám presné informácie o tom, čím ošetrujete svoju pleť, a ponúknuť vám rovnováhu medzi dôkladnou, ale zároveň jednoduchou a prirodzenou starostlivosťou o pleť.   

EŠTE VIAC OTÁZOK A ODPOVEDÍ

Pozrite sa na ďalšie zaujímavé otázky a ešte zaujímavejšie odpovede našich expertov.