Naturally good vyrobky

Nový prírodný rad starostlivosti o pleť
Naturally Good

ČISTENIE A STAROSTLIVOSŤ NA PRÍRODNEJ BÁZE. PRE VAŠU PRIRODZENÚ KRÁSU.

Novinka od NIVEA

Naturally Good: To najlepšie z prírody

Žijeme rýchlo a niekedy nemáme čas ani na seba samých. Preto si želáme spomaliť, všetko okolo seba zjednodušiť, obklopiť sa pokojom a načerpať osviežujúcu energiu z mocnej prírody.

Nový rad NIVEA produktov pre starostlivosť o pleť Naturally Good vznikol práve v tomto duchu a stojí na viac než 100 rokoch našich skúseností. Prírodná kozmetika bude ošetrovať vašu pleť, regenerovať ju a podporí jej prirodzenú krásu.

ROZJASŇUJÚCI DENNÝ KRÉM

To najlepšie pre sviežu a vyživenú pleť nájdete v prírode a v pleťových krémoch nového radu Naturally Good. BIO ALOE VERA, ktoré je hlavnou ingredienciou denného krému, pleť hydratuje celých 24 hodín. Spoločne s jojobovým olejom zanechá vašu pleť príjemne hebkú na dotyk. Denný krém je vhodný pre všetky typy pleti.

 

 

 

REGENERAČNÝ NOČNÝ KRÉM

Zatiaľ čo vy v noci spíte, vaša pleť regeneruje! Doprajte jej potrebnú regeneráciu vďaka novému nočnému krému Naturally Good. Hlavnou ingredienciou nočného krému je BIO ARGANOVÝ olej, ktorý je známy práve pre svoju silu regenerovať pleť. Navyše kombinácia prírodných olejov obsiahnutých v kréme (arganový, jojobový, mandľový) dodá pleti potrebné živiny a ráno sa zobudíte so žiarivou pleťou. Taktiež vhodný pre všetky typy pleti, rovnako ako denný krém Naturally Good.
 

 

 

Papierové krabičky denného a nočného krému NIVEA Naturally Good sú 100 % recyklovateľné a vyrobené z certifikovaného papiera FSC.

ČISTIACE PLEŤOVÉ MLIEKO

Pleťové mlieko Naturally Good dodá vašej pleti stratenú sviežosť a pružnosť. Obsahuje totiž výťažky z BIO zeleného čaju, ktorý pleť hĺbkovo vyživuje. Pleťové mlieko vašu pokožku vyčistí, odstráni nečistoty, vodoodolný mejkap aj riasenku a navyše je šetrné k riasam.

 

 

 

ČISTIACA PLEŤOVÁ VODA

Čistiaca pleťová voda NATURALLY GOOD obsahuje, rovnako ako čistiace pleťové mlieko, výťažky z BIO zeleného čaju, ktoré pomáhajú regenerácii pleti a hĺbkovo ju vyživujú. Navyše je vhodná pre všetky typy pleti. Čistiacu pleťovú vodu používajte ideálne po vyčistení pleti čistiacim pleťovým mliekom Naturally Good.
Pleťová voda vašu pokožku dokonale dočistí, vyživí a zanechá ju hebkú a sviežu.

 

 

 


Ingrediencie

V jednoduchosti a prirodzenosti je krása aj sila

Rad produktov NIVEA Naturally Good tvoria z 99 % prírodné ingrediencie a len 1 % neprírodných ingrediencií pre zaistenie bezpečnosti produktu.*
* Ingrediencie získavané z prírodných zdrojov si po spracovaní uchovávajú viac ako 50 % svojej podstaty, vrátane vody. Zvyšné 1 % tvoria dodatočné látky slúžiace na zachovanie konzistencie a zaistenie bezpečného používania.

ALOE VERA

Zloženie s aloe vera vyživuje pleť počas 24 hodín a zanecháva ju sviežu a prirodzene krásnu.

ZELENÝ ČAJ

Čistiace mlieko Naturally Good pleť hĺbkovo čistí a toner ju zbavuje odumretých čiastočiek. Pleť je potom čistá a príjemne svieža.

ARGANOVÝ OLEJ

Produkty Naturally Good s arganovým olejom podporujú regeneráciu počas noci. Vďaka tomu je cez deň pleť krásne rozžiarená.


Čo hovorí odborník

Otázky a odpovede

Luis Carbajal z oddelenia výskumu a vývoja NIVEA Face Cleansing odpovedá na tie najdôležitejšie a najčastejšie otázky.

NIVEA teraz predstavuje nový rad produktov, ktoré sú z 99 % tvorené prírodnými zložkami. Čo u týchto produktov rozhodne stojí za zmienku?

Rad produktov Naturally Good sme vyvinuli tak, aby bola starostlivosť o pleť čo najprirodzenejšia a najprírodnejšia. Zároveň sa na každom produkte môžete o jeho prírodnom zložení presvedčiť. Vymenúvame všetky použité ingrediencie, takže viete, čo používate.

Prečo rad Naturally Good vznikol?

V poslednom čase sa ľudia veľmi zaujímajú o to, čo používajú, aj o to, z čoho sa nimi vybrané produkty skladajú. Doba kozmetiky plnej chémie je preč. Povedali sme si teda, že budeme pracovať s prírodnými ingredienciami a všetko, čo použijeme, uvedieme priamo na produkte. Zároveň sa snažíme vysvetľovať, na čo sú jednotlivé zložky dobré. A to je zatiaľ len začiatok...

Čo je to 1 % ingrediencií, ktoré nie sú prírodné?

Ide o látky, ktoré zaisťujú vhodnú konzistenciu a bezpečné užívanie produktov celého radu.

Aký je rozdiel medzi zložkami na prírodnej báze a tými ostatnými?

Tie prvé získavame z prírody a aj po spracovaní v nich zachovávame viac ako 50 % ich podstaty, vrátane vody. Produkty tak vyhovujú prísnym pravidlám značky Beiersdorf.Prirodzenosť

Rad produktov NIVEA Naturally Good je navrhnutá tak, aby vašej pleti dodala čo najviac potrebných látok z prírodných zdrojov.
 

Udržateľnosť

Aby sme prírodu príliš nezaťažovali, sú PET obaly recyklovateľné. Tým sme vykročili k nášmu cieľu: Najneskôr v roku 2025 používať len obaly, ktoré sú recyklovateľné, znovu použiteľné alebo kompostovateľné. Papier na krabičky je z dreva, z lesov s udržateľnou správou.
 

Informovanosť

Naším cieľom je, aby ste vždy vedeli, z čoho sa skladá vami vybraný produkt z radu Naturally Good. Preto na obale nájdete všetky ingrediencie.
 

Ďalšie otázky a odpovede

Naši odborníci zodpovedajú aj ďalšie otázky.