NIVEA Urban Skin Detox

ABY AJ VAŠA PLEŤ MILOVALA RUCH VEĽKOMESTA.


Ochráňte vašu pleť s antioxidačnými výrobkami NIVEA URBAN SKIN

Užite si všetky krásy života, o vašu pleť je dokonale postarané!

Smog, prach ani ďalšie negatívne vplyvy už nemajú šancu.

ČISTITE SVOJU PLEŤ DO HĹBKY VĎAKA ÚČINNÝM INGREDIENCIÁM!

Jemný íl, čierna ryža a zelený čaj. Táto kombinácia vyčistí dokonale vašu pleť a ochráni ju pred nečistotami ovzdušia.

Čierna ryža

 

Čierna ryža je obľúbeným detoxikačným prostriedkom. Skvele predíde zväčšeniu a zaneseniu pórov. Predtým ju mohla užívať len kráľovská rodina. Prečo asi?

Zelený čaj

 

V kombinácii s čiernou ryžou dokážu výťažky zo zeleného čaju hĺbkovo vyčistiť a osviežiť pleť, nech už ju cez deň trápi čokoľvek.

Prírodný íl

 

Zbaviť pleť prachových čiastočiek a baktérií, ktoré spôsobujú nevzhľadné ťažkosti? To zase dokáže zariadiť prírodný íl, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou produktov Urban Skin.


Micelárna voda URBAN SKIN DETOX

Bez vody by neexistoval život, bez micelárnej vody zase dôkladne vyčistená pleť. Micelárna voda URBAN SKIN DETOX ráno pleť hĺbkovo vyčistí a zbaví ju nečistôt, ktoré sa na pleti usadili počas noci. Večer vás zbaví riasenky, mikroskopických častíc smogu a príznakov únavy po hektickom dni. Výťažky zo zeleného čaju pleť regenerujú, upokojujú a vyhladia. Strach z nevyčistenej pleti môžete zahodiť za hlavu spoločne s použitým tampónom na odličovanie.

Detoxikačný ílový čistiaci krém URBAN SKIN 3 v 1

Tri silné ingrediencie a tri rôzne spôsoby, ako čistiaci krém použiť. Kombinácia čiernej ryže, výťažkov zo zeleného čaju a prírodného ílu zbaví pleť upchatých pórov a nečistôt znečisteného ovzdušia. Ako tento krém funguje?

  • Ako čistiaci krém odstraňuje z pleti nečistoty a pôsobí protizápalovo.
  • Ako peeling uvoľňuje póry a odstraňuje z pleti odumreté kožné bunky.
  • Ako maska zmatňuje a vyhladzuje pleť.

 

Zlupovacia zmatňujúca maska URBAN SKIN DETOX

Zastavte kolotoč náročných úloh, obľúbených koníčkov a bláznivých zážitkov. Vypnite zvonenie na mobile a naneste si zmatňujúcu masku s čiernou ryžou a zeleným čajom, ktorá si hravo poradí s nečistotami, upchatými pórmi aj suchou pokožkou. Po zaschnutí sa maska krásne zlúpne a preč budú nielen odumreté kožné bunky, prach a drobučké nečistoty, ale aj upchaté póry. Objavte znovu svoju perfektnú a sviežu pleť, ktorá sa skrývala pod šupkou stresu a nečistôt!


10 TIPOV PRE PERFEKTNÚ JAR I JARNÝ DETOX

Privítajte jar s otvoreným náručím a tešte sa na príval novej energie. poradíme vám, kde ju vziať. v sebe i okolo seba!

FAQ

Často kladené otázky

Prečo by sa mala starostlivosť o pleť v meste nejako líšiť?

Milujete život v meste? Aby ho milovala aj vaša pleť, musíte jej dopriať niečo, čo ju ochráni pred znečisteným ovzduším.

Viete, že práve znečistené ovzdušie je druhým najväčším strašiakom pre ľudskú pokožku, hneď po UV žiarení a slnečných lúčoch?

Preplnená hromadná doprava, výfukové plyny, suchý vzduch v kancelárii, prekúrené alebo príliš klimatizované čakárne a iné priestory či cigaretový dym. To všetko sa na pleti každodenne podpisuje nánosom špiny a prachu, ktorý si hneď nevšimnete. Trápiť vás začne až časom, v podobe kožných ťažkostí. Lenže potom už bude neskoro.

Stavte radšej na prevenciu, ktorá je oveľa príjemnejšia a osviežujúca, a nepodceňujte špeciálnu starostlivosť pre život v meste. 

Aký dopad má znečistenie vzduchu na moju pleť?

Nikto nemá rád suchú alebo naopak, mastnú pleť. A práve to môžu byť dôsledky nedostatočnej starostlivosti. V mestách, kde je veľa prachu, musí pleť dennodenne bojovať s množstvom nečistôt. Tie ju buď neustále dráždia na povrchu, alebo sa usadzujú v rozšírených póroch. Čierne bodky na seba nenechajú dlho čakať a unavený vzhľad pleti tiež nie. Pritom stačí pravidelné ošetrovanie produktmi NIVEA Urban Skin a žiadna z týchto komplikácií sa vás nemusí týkať.

Čo teda môžete pre svoju pleť urobiť?

Tým najjednoduchším, ako môžete svojej pleti pomáhať, je starostlivé každodenné umývanie. Čím kratší čas na ňu budú čiastočky nečistôt pôsobiť, tým menšie ťažkosti narobia. Vezmite si na pomoc čistiaci krém 3v1 a venujte svojej pleti pár minút denne navyše.

 

Zvyšky mejkapu, ktoré sa na pleti poctivo držia, aj nečistoty, ktoré sa na ňu prilepia počas dňa, zase jednoducho a príjemne odstránite ľahkou detoxikačnou maskou, ktorá pleť zanechá viditeľne jasnejšiu a jemnejšiu, alebo micelárnou vodou s výťažkami zo zeleného čaju.

 

Potom už stačí udržiavať pleť čistú. Na to je tu antioxidačný denný a nočný krém. Oba budú celý deň aj celú noc fungovať ako bariéra voči nečistotám, ktoré by vám mohli uškodiť.

 

Ako na správne a účinné čistenie?

Nezabúdajte tiež na ochranu pred UV lúčmi!

  • Nepríjemným dôsledkom pôsobenia UV lúčov sa môžete brániť produktmi s antioxidačnými a hydratačnými účinkami.
  • Vyskúšajte napríklad NIVEA Zlupovaciu zmatňujúcu masku Urban Skin Detox, ktorá okamžite zjemní póry a pleť zanechá príťažlivo matnú. 

 


Vyťažte z unikátnej formuly radu NIVEA Urban Skin maximum