OBJAVTE STYLINGOVÉ PRIMERY NA VLASY NIVEA

PRE ROVNÉ VLASY, KUČERY I PERFEKTNÝ OBJEM.

ZOZNÁMTE SA: VLASOVÉ PRIMERY A VŠETKO, ČO O NICH CHCETE VEDIEŤ

A AKÉ SÚ ICH VÝHODY?

Každá z nás už iste objavila výhody použitia mejkap primeru pred nanesením korektora, riasenky a očných tieňov. A teraz si predstavte, že rovnaká vychytávka existuje i na vlasy! Zoznámte sa so stylingovými primermi na vlasy. Aké sú ich výhody a prečo sa ich už nebudete chcieť vzdať?

Vlasový primer funguje na rovnakej báze ako podkladový mejkap. Vďaka nemu sa vlasy nepoškodia pri kontakte s teplom, a uľahčí sa ich styling. Navyše budú vyživené a hydratované. Vlasový primer môžete zaradiť do svojej vlasovej rutiny alebo ho používať iba pred stylingom, je to len na vás!

Predstavujeme vám NIVEA stylingové primery pre rovné vlasy, kučery i perfektný objem. Vlasy vďaka nim budú vyživené a bude sa s nimi lepšie pracovať. Objavte revolučnú starostlivosť o vlasy! 


Novinka od NIVEA

Predstavujeme vám naše nové vlasové primery

POZOR! NA SCÉNU PRICHÁDZA NOVINKA

NIVEA STYLINGOVÝ PRIMER STRAIGHT

Vďaka stylingovému primeru Straight zostanú vaše vlasy rovné celý deň, bez zlepenia a bez zaťaženia. Suchý olej v zložení vlasy zvlhčuje a zároveň pomáha s ich vyhladením.

Rozlúčte sa s nechcenými vlnkami. NIVEA stylingový primer Straight udrží vaše vlasy rovné hodiny a hodiny po ich vyžehlení.

Pre požadovaný efekt naneste primer po celej dĺžke vlhkých vlasov, vyfúkajte ich, vyžehlite a je to! Rovné vlasy po celý deň. 

NIVEA STYLINGOVÝ PRIMER VOLUME

Už vás nebavia spľasnuté vlasy bez štipky života? Potom je pre vás NIVEA stylingový primer Volume ako stvorený!

Primer funguje ako základná starostlivosť pre vaše vlasy pred ďalším stylingom: Hydratuje, vyživuje, postará sa o dlhšiu výdrž účesu a navyše sa nelepí. Vďaka NIVEA stylingovému primeru volume konečne získate vytúžený objem. 

Naneste primer na vlhké vlasy, vyfúkajte a užite si výsledný objem! 

NIVEA STYLINGOVÝ PRIMER CURL

Nechajte svoje vlny prirodzene vyniknúť bez toho, aby boli zlepené vďaka NIVEA stylingovému primeru Curl. Nezáleží na tom, či chcete divoké kučery, alebo či ich upravíte kulmou - stylingový primer Curl vám pomôže k dokonalému výsledku.

NIVEA Curl stylingový primer vám ponúka starostlivosť bez zaťaženia vlasov. Osvieži a upraví vaše kučery a dodá im prirodzený lesk. Inovatívne zloženie s ošetrujúcimi suchými olejmi ochráni vlasy pred teplom až do 220°C - takže vytiahnite kulmu a urobte dojem s kučerami.

Naneste primer na vlhké vlasy, nechajte ich uschnúť alebo vysušte fénom, a užívajte si svoj kučeravý vzhľad.


Ako na to

Chcete sa dozvedieť viac o vlasových primeroch?

PRIPRAVILI SME PRE VÁS ĽAHKÉ TUTORIÁLY

NIVEA STYLINGOVÝ PRIMER STRAIGHT

Elegantný look rovných vlasov je teraz ešte ľahší. Stačí použiť NIVEA stylingový primer Straight. Prezrite si podrobný tutoriál.

 

 

Objavte viac

NIVEA STYLINGOVÝ PRIMER CURL

Vytvoriť si zmyselné vlny nebylo nikdy také ľahké. Stačí naniesť do vlasov NIVEA stylingový primer Curl, vyfúkať vlasy fénom a natočiť ich do požadovaného účesu. Prezrite si podrobný tutoriál, ktorý vás dovedie k vysnívaným vlnám. 

Objavte viac

NIVEA STYLINGOVÝ PRIMER VOLUME

Objem robí dojem! Než svoje vlasy vyfúkate, naneste do nich NIVEA stylingový primer Volume a sledujte, čo sa bude diať. Prezrite si podrobný tutoriál k vlasom plným objemu. 

 

Objavte viac

Zistite viac

POSUŇTE SVOJU VLASOVÚ STAROSTLIVOSŤ NA VYŠŠIU ÚROVEŇ

ZÍSKAJTE SVOJ #HAIRGOAL

TVARUJTE & UPRAVUJTE - VY POVIETE, KEDY JE VÁŠ ÚČES PERFEKTNÝ

Pre naozaj dokonalý finálny vzhľad vášho účesu použite Tvarovacie spreje NIVEA. Vďaka svojmu inovatívnemu zloženiu s 0 % alkoholu* krásne voňajú, ale predovšetkým nezasychajú ihneď, a tak máte dostatok času na úpravu účesu. Prírodné zloženie tvarovacích sprejov bude vaše vlasy celý deň ošetrovať a vyživovať ich, a to vďaka mikrojemným suchým olejom a Euceritu®.

*etylalkohol