Zachráňte svoje oblečenie

NOVÁ GENERÁCIA VÝROBKOV NIVEA SUN CHRÁNI NIELEN VAŠU POKOŽKU, ALE I OBLEČENIE.

BEŽNÉ ŠKVRNY

NEVINNÉ POHYBY! NENÁVRATNÉ ŠKVRNY!

Keď si vyzlečiete tričko po nanesení opaľovacieho krému na tvár, vystavujete ho nebezpečiu vzniku škvŕn. Čím menší máte výstrih, tým väčšia pohroma pre vaše tričko to môže byť! Škvrny od krémov na opaľovanie ale nesmú byť dôvodom prestať sa chrániť pred slniečkom! Máme pre vás riešenie!

I na pláži na vás čaká rad nástrah! Napríklad, keď chcete správne naniesť prípravok na opaľovanie na každý centimeter pokožky bez toho, aby ste sa dotkli vašich plaviek! Tvrdý oriešok, ale teraz máte spojenca!

Deti hrajúce sa s opaľovacím krémom? Môžu umazať vaše oblečenie, ale kto by sa za to na ne hneval? Teraz môžete byť v pokoji!

Aká hodnota ochranného faktora je pre vás najvhodnejšia?

Ochranný slnečný faktor určuje, ako dlho a ako efektívne bude opaľovací krém chrániť vašu pokožku. Zistite, ako vypočítať jeho ideálnu hodnotu práve pre váš typ pleti.

Deti + bezpečné opaľovanie

Radi sa opaľujete spoločne so svojimi deťmi? A idete na to správne? Detská pokožka je totiž omnoho citlivejšia než koža dospelého, a zaslúži si preto špeciálnu starostlivosť. Zoznámte sa s prípravkami na opaľovanie pre deti, bez ktorých na pláž rozhodne nevyrážajte.