Zaujíma vás starostlivosť o vlasy?

Tu si prečítajte odpovede na často kladené otázky.

1. MAJÚ STYLINGOVÉ VÝROBKY NIVEA VPLYV NA ZDRAVIE MOJICH VLASOV? 

Stylingové výrobky NIVEA vaše vlasy ani vlasovú pokožku nezaťažujú! Práve naopak, vďaka obsahu vitamínov chránia vaše vlasy pred každodenným poškodením. 

2. KEDY MÁM POUŽÍVAŤ PENOVÉ TUŽIDLO NA VLASY?

Penové tužidlo na vlasy je vhodné najmä na úpravu vlasov s cieľom získať objem. Najlepší výsledok dosiahnete, ak vlasy vysušíte fénom cez guľatú kefu. Penové tužidlá môžete použiť, i keď nechávate vlasy schnúť prirodzene. Získate tak prirodzený objem a pružnú fixáciu po celý deň.

3. KEDY POTREBUJEM LAK NA VLASY? 
Lak na vlasy slúži na dlhodobú a spoľahlivú fixáciu vášho účesu. NIVEA Stylingové laky na vlasy prepožičajú vašim vlasom viditeľný lesk a zachovajú tvar vášho účesu po celý deň. Používajú sa na finálnu fixáciu účesu a sú ideálnym doplnkom NIVEA Penových tužidiel.

4. AKÝ JE ROZDIEL MEDZI ULTRA SILNOU A EXTRA SILNOU FIXÁCIOU?
 

Stylingové výrobky sa všeobecne delia do rôznej intenzity fixácie, ako sú: flexibilná, extra silná, ultra silná, mega silná a extrémna fixácia. Zodpovedajú intenzite fixácie účesu, ktorá rastie od flexibilnej po extrémnu fixáciu. Ultra silná fixácia je teda pevnejšia a menej flexibilná než extra silná.

5. MÔŽEM POUŽÍVAŤ STYLINGOVÉ VÝROBKY, AJ KEĎ MÁM LUPINY?  


NIVEA Stylingové výrobky nemávajú negatívny účinok na vašu vlasovú pokožku alebo vlasy. Aj keď máte lupiny, môžete bez obáv používať všetky NIVEA Stylingové výrobky. Lupiny sú nepríjemné, nemusia ale byť problém! Odporúčame NIVEA Šampóny proti lupinám. Ich aktívny systém účinne bojuje proti lupinám a znižuje ich opakovaný výskyt.

6. PREČO NIVEA VÝROBKY STAROSTLIVOSTI O VLASY OBSAHUJÚ SILIKÓNY?  


Správne zvolené silikóny v správnom množstve majú mnoho pozitívnych vlastností, a preto pomáhajú k tomu, aby vaše vlasy boli hebké, lesklé a pružné. Výrobky NIVEA  obsahujú iba silikóny, ktoré sú prospešné a nie sú škodlivé. Silikóny sa používajú vo výrobkoch vlasovej starostlivosti od 80. rokov minulého storočia, ale prvé výrobky boli pomerne ťažké a silne vyživujúce, čo u veľmi jemných vlasov spôsobovalo čiastočne spľasnutý a mastný vzhľad. Dnešné výrobky starostlivosti o vlasy so silikónmi už taký efekt nemajú. Všetky použité silikóny sa dajú odstrániť počas umývania pomocou čistiacich zložiek, čím nedochádza k hromadeniu silikónov na vlasoch. Vaše vlasy sú optimálne ošetrované bez namáhania a vysušovania. A pretože vám chceme dať možnosť rozhodnúť sa, či budete používať výrobky s obsahom silikónov alebo bez nich, ponúka NIVEA aj sortiment Starostlivosti o vlasy bez silikónov, napríklad vybrané šampóny.

Máte ešte ďalšie otázky?

Použite, prosím, náš kontaktný formulár.
Starostlivosť o vlasy: často kladené otázky