Značka a spoločnosť

VÍTAME VÁS VO SVETE STAROSTLIVOSTI NIVEA! Čakajú na vás zaujímavosti o značke NIVEA a spoločnosti Beiersdorf.

NIVEA & BEIERSDORF

Ako jedna z popredných kozmetických spoločností na svete sme v neustálom kontakte so svojimi zákazníkmi a ponúkame im jedinečné, inovatívne výrobky.

OBJAVTE 100 ROKOV HISTÓRIE V PRÍBEHOCH NIVEA

Naše značky sa tešia dôvere zákazníkov po celom svete - od značky NIVEA, jednej z celosvetovo najvýznamnejších značiek starostlivosti o pokožku a pleť na svete, po ďalšej medzinárodne úspešnej značky ako je Eucerin, La Prairie, Labello, 8 × 4, a Hansaplast / Elastoplast.

S viac ako 130 rokmi skúseností v oblasti starostlivosti o pokožku a jedným z najmodernejších výskumných centier na svete, je spoločnosť Beiersdorf synonymom inovatívnych a vysoko kvalitných kozmetických výrobkov.

Prečítať príbeh

Rodina

SPOLOČENSKÁ ZODPOVEDNOSŤ

Už viac ako 100 rokov rodiny po celom svete dôverujú výrobkom značky NIVEA, ktoré prinášajú tú najlepšiu starostlivosť o pokožku. NIVEA sa za tú dobu stala skutočným členom domácnosti a práve preto je pre ňu starostlivosť o rodinu úplne prirodzená.

Viac informácií

UDRŽITELNÝ ROZVOJ V SPOLOČNOSTI BEIERSDORF

Našu spoločnosť riadime v súlade s pravidlami udržateľného rozvoja a hlásime sa k ekologickej a sociálnej zodpovednosti.

Viac informácií

KARIÉRA V SPOLOČNOSTI BEIERSDORF

Našich zamestnancov baví pracovať pre spoločnosť Beiersdorf a sú hrdí nielen na to, čo dokázala, ale i na hodnoty, ktoré zastáva, a značky, ktoré reprezentuje. Ich výkon a lojalita sú motorom rozvoja našej spoločnosti.

Viac informácií