VYROBTE SI SVOJ VLASTNÝ ADVENTNÝ KALENDÁR

PRIPRAVTE SA NA VIANOCE Vianoce sa blížia! Skráťte si čakanie na tieto kúzelné sviatky výrobou adventných kalendárov pre vašich blízkych.

ROZTOMILÉ NÁPADY PRE VAŠICH MILOVANÝCH

Na roztomilé kalendáre nie je nikto starý!

ZAČNITE S ODPOČÍTAVANÍM DNÍ DO VIANOC

Kto by nemiloval Vianoce? Padajúci sneh za oknami, koledy, vonné sviečky a hory koláčikov! Hoci na nás vianočná atmosféra skočí až súčasne s otvorením vianočných trhov, pripravili sme si DIY tipy na adventné kalendáre, ktoré môžete pre svojich blízkych vyrobiť už teraz. A zaručujeme vám, že pri ich výrobe vás vianočná nálada neminie!

Na otváranie jednotlivých číslovaných okienok je niečo čarovné a tajomné. To je dôvod, prečo nielen deti, ale aj dospelí tieto kalendáre milujú. Prečo svojim blízkym neukázať, že vám na nich záleží a máte ich radi? Vyrobte im osobné DIY adventné kalendáre a vykúzlite im úsmev na tvári.

Mrknite nižšie a zistite, ako vytvoriť personalizované kalendáre a potešiť svojich najbližších.


NÁPADY NA ADVENTNÝ KALENDÁR PRE ŇU

adventný-kalendár-pre-ňu

DIY ADVENTNÝ KALENDÁR PRE ŇU

Či už ide o vašu najlepšiu kamarátku, sestru alebo mamičku. Všetky tieto ženy si zaslúžia, aby ste ich rozmaznávali. Vyrobte im roztomilý DIY kalendár. Potrebujete k tomu iba drevenú debničku, do ktorej ukryjete jednotlivé darčeky. Tie zabaľte do trblietavého papiera, aby sa premenili na trblietavé vianočné prekvapenie.

ČO DAŤ DO ADVENTNÉHO KALENDÁRA PRE ŇU?

Ak ide o vyplnenie adventného kalendára, fantázii sa medze nekladú!

Kedy ste naposledy svojej mamičke nakreslili obrázok? Určite to v nej vyvolá nostalgické spomienky.

A rozhodne nič nepokazíte, keď do DIY adventného kalendára vložíte beauty produkty.

Ošetrujúce produkty, balzamy na pery, šampóny a telové prípravky sú vždy vítané!

A, samozrejme, niečo malé pod zub žiadnu ženu neurazí. Plnené čokoládové cukríky môžete doplniť osobným odkazom alebo spomienkou

NÁPADY NA ADVENTNÝ KALENDÁR PRE NEHO

adventný-kalendár-veci-pre-neho

DIY ADVENTNÝ KALENDÁR PRE NEHO

Dokážte svojmu oteckovi, manželovi alebo synovi, že vám na nich naozaj záleží. Vyrobte im vlastnoručne adventný kalendár pomocou drevenej latky a kolíčkov. Môžete ich rôzne ozdobiť a očíslovať. Popustite uzdu svojej kreativite.

ČO POTEŠÍ V ADVENTNOM KALENDÁRI MUŽOV?

Chlapci budú vždy chlapci.

Nezáleží na veku, adventný kalendár pre mužov by mal vždy obsahovať šikovné hračky a hlavolamy.

Môžete sa pokúsiť zohnať miniatúrnu verziu auta, ktoré obdarovaný vlastní.

Vedľa nešliapnete ani s veselým vankúšikom, ktorý môžete ozvláštniť vtipným popisom.

A čo tak roztomilý USB kľúč do práce? Váš miláčik si tak na vás každý deň spomenie.

A nemyslite si, aj muži sa o seba radi starajú. Šampón cestovnej veľkosti, pena na holenie vo farbách NIVEA Men sú základom, ktorý každý muž ocení nielen na cestách

ADVENTNÝ KALENDÁR PRE DETI

adventný-kalendár-pre-deti

DIY ADVENTNÝ KALENDÁR PRE DETI

Adventný kalendár je síce pre všetkých, ale priznajme si, že najviac si ho užívajú deti. To vzrušenie, keď každý deň môžu otvoriť jedno okienko. Jednoduchý DIY nápad sú napríklad červené ramienka.

VIEME, ČO V ADVENTNOM KALENDÁRI UROBÍ DEŤOM RADOSŤ

Prvá vec, ktorá vám určite napadne v spojení s adventným kalendárom pre deti, sú cukríky a iné cukrovinky. A je pravda, že aj deti to najviac ocenia. Tento typ darčekov by mal teda tvoriť zhruba tretinu kalendára. Sladkosti však môžu byť aj zdravé!

A pri výbere zvyšných darčekov nechajte prehovoriť svoju fantáziu. Deti sú kreatívne, takže určite ocenia korálky, bavlnky alebo napríklad bužírky.

Zahrňte do darčekov aj farebné fixky a ozdobné papiere, na ktoré vaše zlatíčko môže napísať list Ježiškovi.

Ďalej môžete do kalendára pridať rôzne hádanky, maľovanky alebo puzzle. A nezabudnite na NIVEA Creme, ktorého vôňu milujú rodičia i deti. 

NAPLŇTE SVOJ ADVENTNÝ KALENDÁR LÁSKOU A STAROSTLIVOSŤOU

nivea-ošetrujúce-produkty

UKÁŽTE SVOJU STAROSTLIVOSŤ S NIVEA

Keď dôjde na plnenie kalendára, pleťové produkty sú vždy správnou voľbou. NIVEA ponúka veľa cestovných produktov, ktoré svojou veľkosťou skvele poslúžia ako darčeky do kalendára. Šampóny, dezodoranty, telové mydlá: Je to len na vás. Tak po ktorých siahnete? My ich milujeme všetky.