naturally good testovanie

Vyhrajte 4 novinky z vegánskeho radu Naturally Good!

Otestujte novinky v boji proti vráskam a na čistenie pleti z radu Naturally Good

Prinášame jedinečné NOVINKY v starostlivosti proti vráskam! K dosiahnutiu hladkej pleti bez vrások môžete byť teraz ešte o krok bližšie. Zverte svoju pleť do rúk prírody a vyskúšajte, aké zázraky dokáže tá správna kombinácia prírodných ingrediencií a dlhoročných skúseností NIVEA odborníkov. 
naturally good sutaz

Jedinečná kombinácia prírodných olejov a BIO výťažku z plodu lopúcha v novom dennom a nočnom kréme radu Naturally Good zatočí s vráskami a drobnými linkami. Pri čistení pleti siahnite po novinkách s BIO aloe vera, ktoré zabezpečia, že vaša krásne čistá pleť bude navyše i dokonale regenerovaná a svieža. Ako ostatné produkty z tohto radu i novinky obsahujú 99 %* ingrediencií prírodného pôvodu
Spoľahnite sa na silu prírody a nechajte sa rozmaznávať! Viac informácií o novom produktovom rade sa dozviete tu.

 

* Micelárna voda a čistiaca pleťová voda Naturally Good obsahujú 98 % ingrediencií prírodného pôvodu, ostatné výrobky radu Naturally Good obsahujú 99 % ingrediencií prírodného pôvodu.

Práve teraz máte možnosť získať všetky novinky zadarmo!

sutaz naturally good

Exkluzívne pre členky NIVEA klubu prebieha súťaž o 100 balíčkov plných noviniek z radu Naturally Good! Tešiť sa môžete na denný i nočný krém, micelárnu vodu a čistiaci micelárny gél. Zúčastniť sa súťaže nebolo nikdy jednoduchšie, stačí sa prihlásiť do NIVEA účtu, skontrolovať údaje v registračnom formulári nižšie a odoslať ho.  

Viete, že sa vás, členky NIVEA klubu, snažíme vždy rozmaznávať, preto i teraz každá z vás účasťou v súťaži automaticky získa i 15 bodov do klubovej súťaže. Aký balíček je v hre v októbri, zistíte tu. Určite sa pozrite i na dostupné odmeny, ktoré môžete získať za nazbierané body, sú naozaj lákavé.

Súťaž o novinky proti vráskam a čistiace produkty radu Naturally Good trvá do 25. 10. 2020, pravidlá súťaže nájdete tu.