Objavte svet starostlivosti NIVEA

Hľadám informácie o výrobkoch pre

Otestujte silu pleťových olejov

Súťažte s NIVEA a vyhrajte novinku v čistení pleti!

Bojujete s ťažkosťami pri čistení pleti a odlíčení? Vyskúšajte nové čistiace pleťové oleje a vaše trápenie bude raz a navždy preč!

Otestujte silu pleťových olejov a získajte 15 bodov do celoročnej súťaže!

Členov NIVEA klubu si rozmaznávame a ani v lete nepoľavujeme!

Prinášame exkluzívne testovanie čistiacich pleťových olejovhorúcich NOVINIEK v odličovaní pre všetky typy pleti. Navyše na každého z vás, kto sa zúčastní testovania, čaká 15 bodov do celoročnej súťaže!

V čom sú pleťové oleje unikátne? Pre dôkladne vyčistenú pleť nepotrebujete nič viac, než pleťový olej NIVEA a vodu. Už žiadne obrúsky, vatové tampóniky ani množstvo prípravkov na odlíčenie a čistenie pleti, všetko zvládnete s jediným produktom! Užívajte si jednoduchosť použitia čistiacich pleťových olejov - vmasírujte do suchej pleti, namočenými prstami vytvorte mliečnu textúru, opláchnite a sledujte, ako nečistoty a mejkap miznú medzi prstami. Pleťový olej je vhodný i na odličovanie očí. Prírodné oleje navyše pleť dokonale hydratujú.

Neváhajte a vyskúšajte kúzlo tejto úžasnej novinky! Zapojte sa do súťaže ešte dnes a držte si palce, nech ste jedným zo 200 výhercov, ktorých vylosujeme.

Súťaž prebieha do 31. 8. 2019, úplné pravidlá nájdete tu.

Otestujte silu pleťových olejov

Odporúčame