Otestujte silu pleťových olejov

Súťažte s NIVEA a vyhrajte novinku v čistení pleti!

Bojujete s ťažkosťami pri čistení pleti a odlíčení? Vyskúšajte nové čistiace pleťové oleje a vaše trápenie bude raz a navždy preč!

Otestujte silu pleťových olejov a získajte 15 bodov do celoročnej súťaže!

Členov NIVEA klubu si rozmaznávame a ani v lete nepoľavujeme!

Prinášame exkluzívne testovanie čistiacich pleťových olejovhorúcich NOVINIEK v odličovaní pre všetky typy pleti. Navyše na každého z vás, kto sa zúčastní testovania, čaká 15 bodov do celoročnej súťaže!

V čom sú pleťové oleje unikátne? Pre dôkladne vyčistenú pleť nepotrebujete nič viac, než pleťový olej NIVEA a vodu. Už žiadne obrúsky, vatové tampóniky ani množstvo prípravkov na odlíčenie a čistenie pleti, všetko zvládnete s jediným produktom! Užívajte si jednoduchosť použitia čistiacich pleťových olejov - vmasírujte do suchej pleti, namočenými prstami vytvorte mliečnu textúru, opláchnite a sledujte, ako nečistoty a mejkap miznú medzi prstami. Pleťový olej je vhodný i na odličovanie očí. Prírodné oleje navyše pleť dokonale hydratujú.

Neváhajte a vyskúšajte kúzlo tejto úžasnej novinky! Zapojte sa do súťaže ešte dnes a držte si palce, nech ste jedným zo 200 výhercov, ktorých vylosujeme.

Súťaž prebieha do 31. 8. 2019, úplné pravidlá nájdete tu.

Otestujte silu pleťových olejov

REGISTRÁCIA

Akému čistiacemu pleťovému oleju dáte prednosť?

Súťaž len pre členov NIVEA klubu!

Pred vyplnením formulára sa, prosíme, prihláste do svojho členského účtu.

Ak medzi členmi NIVEA KLUBU ešte nepatríte, môžete sa ľahko registrovať a začať si naplno užívať všetky výhody, ktoré členstvo prináša, treba súťažiť o jeden z čistiacich pleťových olejov.

*Povinný údaj

Odporúčame